nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2017 waren op zondag 9 juli.
Bekijk de uitslagen en foto's.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2016

Kogelslingeren - Mannen  
1 Maarten Persoon 87 PHNS 58.12
2 Sander Stok 82 AV23 52.62
3 Jasper Christiaan 84 AAC 51.69
4 Thomas Hoogerbrugge 93 LYCG 47.97
 
Kogelslingeren - Vrouwen  
1 Wendy Koolhaas 80 GRNG 57.03
2 Sina Mai Holthuijsen 96 UNTS 55.27
3 Marije Efdee 97 LATL 47.53
4 Femke Hollander 83 PEC 46.75
5 Lise Smit 88 AAC 45.82
 
60 meter horden - Pupillen D, C & A-Atletiek  
Serie 1  
1 Rozemarijn Schelfhout 08 GACH 13.80
2 Jinthe van Loon 07 GACH 14.09
3 Cheyenne van den Bos 09 GACH 14.60
4 Kiki Spier 07 GACH 16.14
5 Emilia Maduro 03 GACH 17.23
6 Floortje Adriaens 93 GACH 27.07
 
60 meter horden - Pupillen D, C & A-Atletiek  
Serie 2  
1 Jet Molkenboer 08 GACH 12.83
2 Lucile Verburg 08 GACH 14.26
3 Nora Oosterling 08 GACH 14.47
4 Frederique van Brederode 08 GACH 14.80
5 Kate Nijs 08 GACH 15.12
6 Jente Meertens 08 GACH 15.32
 
60 meter horden - Pupillen D, C & A-Atletiek  
Serie 3  
1 Carmen van Soest 08 GACH 12.89
2 Caroline Peters 08 GACH 14.20
3 Fay Janssen 09 GACH 14.39
4 Yuri Scholte 09 GACH 14.70
5 Anouk Dekker 08 GACH 15.63
6 Anouk Lucassen 08 GACH 16.29
 
60 meter horden - Pupillen D, C & A-Atletiek  
Serie 4  
1 Joep Deiman 09 GACH 13.40
2 Florian van Wijchen 09 GACH 13.92
3 Gavin Hulsman 09 GACH 14.00
4 Thijmen van Wijchen 09 GACH 14.69
5 Roan Snel 09 GACH 15.44
6 Luke van den Berg 09 GACH 15.44
 
60 meter horden - Pupillen D, C & A-Atletiek  
Serie 5  
1 Youri van der Linden 08 GACH 11.37
2 Thimo Gisius 08 GACH 11.52
3 Sebastiaan van Luttervelt 08 GACH 12.23
4 Fay Spier 08 GACH 13.58
5 Thomar Neidig 08 GACH 15.32
 
60 meter horden - Pupillen D, C & A-Atletiek  
Serie 6  
1 Kealan Steba 08 GACH 11.95
2 Nout van der Schoot 08 GACH 12.28
3 Alex Spieker 08 GACH 14.05
4 David Spieker 08 GACH 15.82
5 Rick van Harn 09 GACH 19.44
 
60 meter horden - Pupillen B  
Serie 1  
1 Ivanka Majoor 07 GACH 12.55
2 Julia Velt 07 GACH 12.96
3 Karlijn Greeve 07 GACH 13.00
4 Florien van Kesteren 07 GACH 13.01
5 Inte van Kralingen 07 GACH 13.35
6 Senne Wierenga 07 GACH 14.85
 
60 meter horden - Pupillen B  
Serie 2  
1 Tijmen de Beer 07 GACH 11.40
2 Niels Bitter 07 GACH 12.16
3 Daniël Westerweel 07 GACH 13.04
4 Sjaak de Boer 07 GACH 13.39
5 Fleur Sleeman 07 GACH 13.85
6 Jochem Krans 07 GACH 13.87
 
60 meter horden - Pupillen A 1e jaars  
Serie 1  
1 Tess Janssen 06 GACH 13.01
2 Sophie van der Schoot 06 GACH 13.18
3 Marjolein Schelfhout 06 GACH 13.82
 
60 meter horden - Pupillen A 1e jaars  
Serie 2  
1 Florian Vriezen 06 GACH 11.25
2 Senne Gisius 06 GACH 11.39
3 Quin Spieker 06 GACH 12.40
4 Luce Wijma 06 GACH 12.46
 
60 meter horden - Pupillen A 2e jaars  
Serie 1  
1 Maaike van Kesteren 05 GACH 12.58
2 Lianne Wuring 05 GACH 13.02
3 Lois Doornheim 05 GACH 13.25
4 Sienna Poels 05 GACH 13.78
5 Manon Greeve 05 GACH 14.15
6 Senne Wijma 05 GACH 14.31
 
60 meter horden - Pupillen A 2e jaars  
Serie 2  
1 Ryan Andela 05 GACH 11.68
2 Thomas van Luttervelt 05 GACH 13.02
3 Mich Sweep 05 GACH 13.07
4 Hugo Krans 05 GACH 13.41
5 Isabel Fennebeumer 05 GACH 13.75
 
40 meter - Pupillen D & C  
Serie 1  
1 Jinthe van Loon 70 GACH 7.94
2 Lucile Verburg 08 GACH 8.16
3 Nora Oosterling 08 GACH 8.36
4 Cheyenne van den Bos 09 GACH 8.45
5 Rozemarijn Schelfhout 08 GACH 8.51
6 Kiki Spier 70 GACH 8.80
 
40 meter - Pupillen D & C  
Serie 2  
1 Jet Molkenboer 08 GACH 7.98
2 Kate Nijs 08 GACH 8.20
3 Caroline Peters 08 GACH 8.43
4 Fay Janssen 09 GACH 8.44
5 Frederique van Brederode 08 GACH 8.63
6 Jente Meertens 08 GACH 9.17
 
40 meter - Pupillen D & C  
Serie 3  
1 Carmen van Soest 08 GACH 7.97
2 Thijmen van Wijchen 09 GACH 8.49
3 Anouk Dekker 08 GACH 8.65
4 Yuri Scholte 09 GACH 8.77
5 Roan Snel 09 GACH 9.11
6 Anouk Lucassen 08 GACH 9.32
 
40 meter - Pupillen D & C  
Serie 4  
1 Joep Deiman 09 GACH 7.94
2 Gavin Hulsman 09 GACH 8.34
3 Florian van Wijchen 09 GACH 8.69
4 Luke van den Berg 09 GACH 8.99
5 Rick van Harn 09 GACH 9.77
 
40 meter - Pupillen D & C  
Serie 5  
1 Youri van der Linden 08 GACH 7.11
2 Thimo Gisius 08 GACH 7.14
3 Nout van der Schoot 08 GACH 7.55
4 Sebastiaan van Luttervelt 08 GACH 7.62
5 Thomar Neidig 08 GACH 8.83
 
40 meter - Pupillen D & C  
Serie 6  
1 Kealan Steba 08 GACH 7.86
2 Alex Spieker 08 GACH 8.42
3 Fay Spier 08 GACH 8.45
4 David Spieker 08 GACH 8.54
 
40 meter - Pupillen B  
Serie 1  
1 Ivanka Majoor 07 GACH 7.26
2 Florien van Kesteren 07 GACH 7.33
3 Inte van Kralingen 07 GACH 7.57
4 Julia Velt 07 GACH 7.70
5 Karlijn Greeve 07 GACH 7.79
6 Senne Wierenga 07 GACH 8.64
 
40 meter - Pupillen B  
Serie 2  
1 Tijmen de Beer 07 GACH 6.74
2 Niels Bitter 07 GACH 7.60
3 Daniël Westerweel 07 GACH 7.90
4 Sjaak de Boer 07 GACH 8.14
5 Fleur Sleeman 07 GACH 8.42
6 Jochem Krans 07 GACH 8.57
 
60 meter - Pupillen A 1e jrs & A-Atletiek  
Serie 1  
1 Tess Janssen 06 GACH 10.41
2 Sophie van der Schoot 06 GACH 10.52
3 Emilia Maduro 03 GACH 14.56
4 Floortje Adriaens 93 GACH 16.59
 
60 meter - Pupillen A 1e jrs & A-Atletiek  
Serie 2  
1 Senne Gisius 06 GACH 9.36
2 Florian Vriezen 06 GACH 9.68
3 Quin Spieker 06 GACH 10.12
Luce Wijma 06 GACH DNS
 
60 meter - Pupillen A 2e jaars  
Serie 1  
1 Lois Doornheim 05 GACH 9.97
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 10.29
3 Lianne Wuring 05 GACH 10.41
4 Senne Wijma 05 GACH 10.58
5 Manon Greeve 05 GACH 10.90
6 Sienna Poels 05 GACH 11.03
 
60 meter - Pupillen A 2e jaars  
Serie 2  
1 Ryan Andela 05 GACH 9.86
2 Thomas van Luttervelt 05 GACH 10.39
3 Mich Sweep 05 GACH 10.54
4 Hugo Krans 05 GACH 10.55
5 Isabel Fennebeumer 05 GACH 11.22
 
Discuswerpen - Vrouwen  
1 Corinne Nugter 92 NOP 53.07
2 Jorinde van Klinken 00 GRNG 49.63
3 Bibi Lotte van der Horst 88 PHNS 43.48
4 Lianne Bruins 85 GACH 40.51
5 Benthe Kšnig 98 CIKO 40.51
6 Wendy Koolhaas 80 GRNG 38.96
7 Fleur van der Put 96 LATL 35.59
8 Marije Efdee 97 LATL 34.28
9 Anna Goede 91 AV23 32.35
Renske Versloot 96 LMRS NM
 
Verspringen - Vrouwen  
1 Nadine Broersen 90 SPRN 6.19 +1.8
2 Astrid Ekelmans 96 HLLD 5.94 +3.1 5.86m +0.4
3 Eva Bastmeijer 95 ATTL 5.65 +2.6 5.57m +1.2
 
800 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Sanne Verstegen 85 RTAT 2:01.73
2 Halimah Nakayi 94 UGA 2:03.09
3 Anita Hinriksdottir 97 NOR 2:03.37
4 Axumawit Embaye 94 ETH 2:05.76
5 Eglay Nalyanya 96 KEN 2:05.97
6 Suzanne Thierry 86 ESP 2:17.45
7 Jetske van Kampen 98 HYLS 2:21.01
8 Mariska Poel 99 DEM 2:24.85
Martine Borge 90 NOR DNF
 
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Vincent Hazeleger 95 AAC 1:50.39
2 Joonas Rinne 95 FIN 1:51.02
3 Thijs Doornwaard 97 GMZN 1:54.38
4 Bjorn Blauwhof 90 PHNS 1:55.65
5 Reinout Wiggers 94 LMRS 1:56.76
Yunis Abu Stitan 89 HGAT DNF
Wilfred van Holst 88 GRNG DNF
 
Serie 2  
1 Jeroen Rodenburg 91 PHNX 1:57.18
2 Twan Pormes 98 ZNLD 1:57.69
3 Sjoerd Heemskerk 95 AV23 1:58.79
4 Eduard Grob 93 GACH 2:02.82
5 Vincent Hofmann 80 PNBG 2:03.28
Menno Schouten 90 LYCG DNF
Michiel Löschner 76 GACH DNS
 
Discuswerpen - Mannen  
1 Wout Zijlstra 97 HRRR 56.97
2 Erik Cadee 84 PH 56.19
3 Stephan Dekker 87 ILIO 54.23
4 Maarten Persoon 87 PHNS 52.74
5 Caspar Hattink 93 STBN 49.78
6 Thomas Zaw 90 GRNG 42.99
7 Paul Olofsen 89 SAV 42.36
8 Martijn Basten Batenburg 96 LATL 40.59
9 Casper van der Ploeg 89 PHNS 38.86
10 Paul Groen 89 GACH 37.52
 
100 meter - Mannen & Vrouwen  
Serie 1 (-2.7 m/s)  
1 David Lima 90 POR 10.82
2 Aidan Syers 83 GBR 10.91
3 Maja Mihalinec 89 SLO 11.99
4 Hannelore Smilde 95 PAC 13.11
5 Stevie Eekman 97 PAC 13.11
Eva Bastmeijer 95 ATTL DNS
Finale (-6.3 m/s)  
1 David Lima 90 POR 10.96
2 Aidan Syers 83 GBR 10.98
3 Maja Mihalinec 89 SLO 12.10
Stevie Eekman 97 PAC DNS
Hannelore Smilde 95 PAC DNS
 
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Jorinde van Klinken 00 GRNG 14.61
2 Nadine Broersen 90 SPRN 14.11
3 Benthe König 98 CIKO 13.77
4 Wendy Koolhaas 80 GRNG 12.98
5 Lianne Bruins 85 GACH 12.34
 
1000 meter (PIOS kids run) - Pupillen A  
Serie 1  
1 Florian Vriezen 06 GACH 3:24.77
2 Lianne Wuring 05 GACH 3:38.98
3 Senne Gisius 06 GACH 3:41.88
4 Sophie van der Schoot 06 GACH 3:49.15
5 Lotte Pos 06 GACH 3:54.05
6 Emmelie Pos 06 GACH 3:59.98
7 Lois Doornheim 05 GACH 4:01.51
8 Manon Greeve 05 GACH 4:01.58
9 Sienna Poels 05 GACH 4:14.86
10 Eva van Groeningen 05 GACH 4:22.00
11 Tess Janssen 06 GACH 4:23.40
Maaike van Kesteren 05 GACH DNF
Senne Wijma 05 GACH DNS
Isabel Fennebeumer 05 GACH DNS
Marjolein Schelfhout 06 GACH DNS
Thomas van Luttervelt 05 GACH DNS
Hugo Krans 05 GACH DNS
Luce Wijma 06 GACH DNS
 
Verspringen - Mannen  
1 Daniel Gardiner 90 GBR 7.85 +3.3 5.91m +0.8
2 Joeri van der Hooft 93 AAC 7.18 +3.7 7.01m +1.2
3 Paul Groen 89 GACH 6.75 +4.0
4 Glenn van Hamond 92 ATTL 6.70 +2.8
5 Sander Hage 85 ATTL 6.67 +1.9
6 Twan Evers 94 WYCH 6.51 +1.8
7 Thierry Belt 95 TRTL 6.31 +2.4 6.30m +1.0
 
Speerwerpen - Mannen  
1 Mart ten Berge 91 SPWS 70.02
2 Daan Meijer 83 AV34 68.23
3 Mark Jonker 88 ISLA 61.30
4 Dennis Barnhoorn 91 TRAS 61.28
5 Alex van den Boom 90 AV47 59.56
6 Andrew Kooijman 85 HLLS 53.98
 
Kogelstoten - Mannen  
1 Patrick Cronie 89 PHNS 19.08
2 Erik Cadee 84 PH 16.96
3 Sven Poelmann 97 PHNS 14.54
4 Paul Olofsen 89 SAV 13.56
5 Stephan Dekker 87 ILIO 13.22
 
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Sanne Verstegen 85 RTAT 54.35
2 Floortje van Kampen 97 HYLS 58.64
3 Anke Zonderland 95 IMPL 60.78
4 Kim Traas 98 AAC 62.69
 
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Sjoerd Dekker 92 NRDK 51.78
2 Tijs Wijkamp 96 ALTS 52.84
3 Bas Jubels 83 PHNX 53.09
4 Pieter Mijnhout 94 GACH 54.29
 
Serie 2  
1 Vernon Norwood 92 USA 45.88
2 Nigel Levine 89 GBR 45.94
3 Maarten Stuivenberg 95 VAV 49.28
4 Nick Smidt 97 AC61 49.43
5 Guido de Bruijn 96 ENRG 50.48

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG Na polsstokhoogspringen in het centrum van Utrecht gaat vandaag het NK verder op de atletiekbaan. Deelnemers succes! https://t.co/0xVtL3o5yE
KlaverbladAG We willen alle vrijwilligers ontzettend bedanken voor hun hulp zondag! Zonder jullie hadden we nooit zo'n mooie wed… https://t.co/glgW3Pinei
KlaverbladAG RT @timmiebolink: Een prima test afgelopen weekend voor het NK 5km: 8:30 bij de @KlaverbladAG 3.000m in een sterk veld.
KlaverbladAG Nog even nagenieten van de Klaverblad Arena Games 2017? Bekijk alle foto's op onze fotopagina:… https://t.co/hh6a8QYtqA
KlaverbladAG Mooie aftermovie van de Atletiekunie! https://t.co/jR1wnDVENz
KlaverbladAG Wat vonden jullie van de wedstrijd? Laat het weten via een review op Facebook https://t.co/fe7qPRCou6 en/of Google! https://t.co/MtRwpcm4bw
KlaverbladAG Op onze Facebook-pagina vind je al een aantal foto's van de Klaverblad Arena Games 2017! Er volgen er nog meer. https://t.co/phzajijEAH
KlaverbladAG Veel mooie prestaties bij de Klaverblad Arena Games vandaag! Lees het wedstrijdverslag op de website: https://t.co/AcesVjlQsH
KlaverbladAG RT @paulrmmaas: Complimenten & dank aan Arjan van Harn en iedereen die samen van de 21e @Klaverblad @KlaverbladAG een feest hebben gemaakt…
KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Het was zondag weer prijs voor @MelissaBoekelm, op de @KlaverbladAG in Hilversum. https://t.co/twug1Nmuww https://t.co/Zh

Stats Bezoekers

Today35
This month1431
Total42553

Who Is Online

2
Online

20 januari 2018