nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 waren op 7 juli. Bekijk de uitslagen.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2015

Kogelslingeren - Vrouwen  
1 Wendy KOOLHAAS GRNG 58.82  
2 Sina Mai HOLTHUIJSEN UNTS 54.34  
3 Femke HOLLANDER PEC 49.23  
4 Carolijn DAMEN RTAT 40.01  
         
Kogelslingeren - Mannen  
1 Sander STOK AV23 57.57  
2 Maarten PERSOON PHNS 57.48  
3 Jim van OOSTROM AV23 51.18  
4 Simon CLEARY LATL 47.26  
5 Thomas HOOGERBRUGGE LYCG 46.30  
         
60 meter horden - Pupillen C  
Serie 1  
1 Niels BITTER GACH 12.06  
2 Teun GOEZINNEN GACH 12.82  
3 Jochem KRANS GACH 13.38  
4 Tamar DOORNHEIM GACH 13.53  
5 Eva PAETS GACH 15.68  
6 Anna van den BURG GACH 15.70  
         
Serie 2  
1 Tijmen de BEER GACH 10.95  
2 Ivanka MAJOOR GACH 12.23  
3 Karlijn GREEVE GACH 12.58  
4 Florien van KESTEREN GACH 12.60  
5 Daniel WESTERWEEL GACH 13.10  
6 Tess WURING GACH 13.17  
         
60 meter horden - Pupillen B  
Serie 1  
1 Florian VRIEZEN GACH 11.50  
2 Noortje WOUTERS GACH 11.59  
3 Marjolein SCHELFHOUT GACH 12.92  
4 Paula KLIPHUIS GACH 13.59  
5 Rozemarijn SCHELFHOUT GACH 15.11  
         
60 meter horden - Pupillen A 1e jaars  
Serie 1  
1 Maaike van KESTEREN GACH 12.05  
2 Mich SWEEP GACH 12.71  
3 Lois DOORNHEIM GACH 12.80  
4 Manon GREEVE GACH 13.14  
         
Serie 2  
1 Lianne WURING GACH 12.64  
2 Hugo KRANS GACH 13.20  
3 Sigrid MUR GACH 13.39  
4 Meis HUIBERS GACH 14.09  
         
60 meter horden - Pupillen A 2e jaars  
Serie 1  
1 Samantha WESTERWEEL GACH 12.11  
2 Lucas MAN GACH 13.14  
3 Nathalie SLOOF GACH 13.46  
4 Lukas RENAUD GACH 13.73  
5 Lucy KLIPHUIS GACH 15.41  
6 Elisa van der LINDEN GACH 16.21  
         
40 meter - Pupillen C  
Serie 1  
1 Niels BITTER GACH 7.53  
2 Teun GOEZINNEN GACH 7.58  
3 Anna van den BURG GACH 7.60  
4 Tamar DOORNHEIM GACH 8.18  
5 Jochem KRANS GACH 8.55  
6 Eva PAETS GACH 8.57  
         
Serie 2  
1 Tijmen de BEER GACH 6.66  
2 Ivanka MAJOOR GACH 7.31  
3 Florien van KESTEREN GACH 7.55  
4 Karlijn GREEVE GACH 7.88  
5 Daniel WESTERWEEL GACH 8.14  
6 Tess WURING GACH 8.20  
         
40 meter - Pupillen B  
Serie 1  
1 Florian VRIEZEN GACH 6.97  
2 Noortje WOUTERS GACH 7.14  
3 Marjolein SCHELFHOUT GACH 7.64  
4 Paula KLIPHUIS GACH 7.74  
5 Rozemarijn SCHELFHOUT GACH 8.85  
         
60 meter - Pupillen A 1e jaars  
Serie 1  
1 Maaike van KESTEREN GACH 9.69  
2 Mich SWEEP GACH 9.84  
3 Lois DOORNHEIM GACH 9.94  
4 Manon GREEVE GACH 10.86  
         
Serie 2  
1 Lianne WURING GACH 10.33  
2 Hugo KRANS GACH 10.40  
3 Sigrid MUR GACH 10.68  
4 Meis HUIBERS GACH 11.53  
         
60 meter - Pupillen A 2e jaars  
Serie 1  
1 Samantha WESTERWEEL GACH 9.27  
2 Lucas MAN GACH 9.29  
3 Lukas RENAUD GACH 10.04  
4 Nathalie SLOOF GACH 10.08  
5 Lucy KLIPHUIS GACH 11.05  
6 Elisa van der LINDEN GACH 11.15  
         
Discuswerpen - Vrouwen  
1 Bibi Lotte van der HORST AL73 46.16  
2 Lianne BRUINS GACH 43.38  
3 Lieke van VELZEN STBN 37.91  
4 Anna GOEDE AV23 37.49  
5 Fleur van der PUT LATL 37.12  
6 Sarah SMITS PH 35.61  
         
Discuswerpen - Vrouwen (DPT)  
1 Ingrid van KRANEN SPRN 23.61  
         
800 meter - Vrouwen (Voorprogramma)  
Serie 1  
1 Maaike VERSTEGE GACH 2:29.65  
2 Leonie GROB GACH 2:30.64  
3 Eden GOBBELS GACH 2:31.93  
4 Wieke van KAAM GACH 2:37.74  
         
400 meter - Mannen (Voorprogramma)  
Serie 1  
1 Dirk-Jan GRAAT GACH 51.39  
2 José PEREIRA DELGADO FREIRE  RTAT 51.42  
3 Jurriaan de RIJK HGAT 52.61  
4 Jelle HANSWIJK CLMX 53.46  
         
Serie 2  
1 Maarten OTTENHOFF EHAT 50.54  
2 Wessel van VEENEN AC61 50.61  
3 Gijs KEMPER PH 51.78  
4 Roman de KLEIN HLLS 51.97  
         
Serie 3  
1 Ryan CLARKE CSTR 49.45  
2 Menno SCHOUTEN LYCG 50.21  
3 Bram BUIGEL GRNG 50.69  
4 Rogier JANSSEN MPM 50.74  
5 Nadim van MINNEN PHNX 51.04  
         
Verspringen - Vrouwen  
1 Julia TALAKUA ILIO 6.02 +0.6 m/s
2 Carola van WAGTENDONK AAC 5.91 +2.0 m/s
3 Eva BASTMEIJER ATTL 5.79 -0.5 m/s
4 Meruska EDUARDA RTAT 5.73 +0.6 m/s
5 Jarmilla van STRALEN AV36 5.46 +0.3 m/s
6 Judith RASCH GACH 5.18 -0.3 m/s
         
Verspringen - Vrouwen (DPT)  
1 Iris PRUYSEN HRCL 4.77 -1.1 m/s
         
3000 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Lucas NIEUWEBOER KAVH 8:35.33  
2 Flores WEVERLING LATL 8:42.59  
3 Jorin KAMPS AAC 8:44.36  
4 Cas LUTZ GACH 8:47.37  
5 Jelle KEMPER PH 8:47.80  
6 Peter-Jan HARDENBOL HLLS 8:58.47  
7 Jeroen RODENBURG PHNX 8:59.50  
8 Timo van BEEK PNBG 9:06.90  
9 Jeroen ENGELS PH 9:15.42  
  Christiaan BOSSELAAR KAVH DNF  
  Wilfred van HOLST GRNG DNF  
  Antoon van BEEK GACH DNF  
         
Kogelstoten - Mannen  
1 Patrick CRONIE PHNS 18.82  
2 Tom CORSTJENS UNTS 16.51  
3 Remco GOETHEER RTAT 16.47  
4 Paul OLOFSEN SAV 15.42  
5 Stephan WAPPEROM PAC 15.10  
6 Jim van OOSTROM AV23 13.20  
7 Thomas HOOGERBRUGGE LYCG 13.15  
8 Thomas SCHEFFER IPHS 12.62  
9 Twan van DIJK GACH 9.78  
         
Kogelstoten - Mannen (DPT)  
1 Albert van der MEE SPRN 10.46  
         
Polsstokhoogspringen - Mannen  
1 Augusto DUTRA BRA 5.60  
2 Pieter BRAUN SPRN 4.85  
3 Christian OBERDORFER GACH 4.30  
  Roman MONTE GACH NM  
         
100 meter - Vrouwen  
Serie 1 (1.6 m/s)  
1 Nadine VISSER SAV 11.71 Q
2 Anouk OOSTERHUIS ATVN 12.61  
3 Leonie van VLIET AV36 12.72  
4 Lisa RODENBURG PHNX 13.09  
         
Serie 2 (1.6 m/s)  
1 Janice BABEL PHNS 12.04 Q
2 Tamara KLOMP RTAT 12.32 q
3 Rebecca RIJKEN STBN 12.44 q
4 Marlou van RHIJN PHNS 12.86  
5 Pascale SCHURE PHNX 13.50  
         
Serie 3 (0.4 m/s)  
1 A-Lim Maayke TJIN SPRT 12.39 Q
2 Elaine den EXTER RTAT 12.59 q
3 Silke BERENDSE PHNS 12.72  
4 Debbie BALTES CLFO 12.87  
5 Rosa de JONG AV23 13.29  
         
Finale (-4.9 m/s)  
1 Janice BABEL PHNS 12.55  
2 Tamara KLOMP RTAT 12.73  
3 A-Lim Maayke TJIN SPRT 12.85  
4 Elaine den EXTER RTAT 13.07  
  Rebecca RIJKEN STBN DNS  
  Nadine VISSER SAV DNS  
         
Speerwerpen - Mannen  
1 Daan MEYER AV34 71.62  
2 Timothy HERMAN BEL 71.15  
3 Ward MELSSEN NYMG 69.59  
4 Mart ten BERGE SPWS 67.81  
5 Dennis BARNHOORN TRAS 61.45  
6 Carretero Erik HUIJING PHNS 60.80  
7 Tim ten BERGE SPWS 59.30  
8 Kay OLOFSEN PHNS 58.75  
9 Daniel van der STEGE FLDT 54.82  
         
100 meter - Wheelers  
Serie 1 (-0.1 m/s)  
1 Stefan RUSCH GSEM 16.89  
2 Max GERETS MSTR 17.17  
3 Margriet van den BROEK PHNS 17.94  
4 Amy SIEMONS HAC 20.07  
5 Nikita den BOER KAVH 21.90  
         
PIOS Kids run - 1000 meter - Pupillen A  
Serie 1  
1 Florian VRIEZEN GACH 3:25.90  
2 Robin POS GACH 3:28.00  
3 Lucas MAN GACH 3:49.24  
4 Lukas RENAUD GACH 3:49.88  
5 Lianne WURING GACH 3:50.95  
6 Mich SWEEP GACH 3:53.86  
7 Maaike van KESTEREN GACH 4:01.38  
8 Lois DOORNHEIM GACH 4:07.23  
9 Manon GREEVE GACH 4:11.24  
10 Nathalie SLOOF GACH 4:15.33  
11 Paula KLIPHUIS GACH 4:21.00  
12 Lucy KLIPHUIS GACH 4:30.46  
13 Elisa van der LINDEN GACH 4:31.37  
  Marjolein SCHELFHOUT GACH DNS  
         
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 1 (-1.9 m/s)  
1 Nadine VISSER SAV 13.38  
2 Maayke TJIN A-LIM SPRT 14.46  
3 Anouk OOSTERHUIS ATVN 14.99  
4 Lisa RODENBURG PHNX 16.02  
5 Sophie den OUDEN MPM 17.49  
         
Hoogspringen - Vrouwen  
1 Doreen AMATA NIG 1.80  
2 Linda HURKMANS NOVA 1.75  
3 Bianca ERWEE RSA 1.70  
4 Mandy van der EIJK STBN 1.64  
  Marlies van HAAREN HLLS NM  
         
Verspringen - Mannen  
1 Fabian FLORANT HGAT 7.59 +4.4 m/s
2 Eelco SINTNICOLAAS AV34 7.27 +2.2 m/s (7.26, +1.6 m/s)
3 Joeri van der HOOFT AAC 7.20 +6.9 m/s
4 Sybren BLOK PAC 6.95 +2.4 m/s
5 Thierry BELT TRTL 6.75 +3.3 m/s (6.34, +1.9 m/s)
6 Roger MAKIZODILA AAC 6.66 +7.2 m/s (6.59, +1.9 m/s)
7 Glenn van HAMOND ATTL 6.60 +4.4 m/s
8 Rutger BIEN AV23 6.26 +2.9 m/s
9 Twan EVERS WYCH 6.24 +5.1 m/s
10 Skip RENDERS GACH 5.85 +5.3 m/s (5.79, +1.0 m/s)
  Robin COOPS HLLS NM  
         
Verspringen - Mannen (DPT)  
1 Ronald HERTOG RTAT 7.17 +3.9 m/s
         
110 meter horden - Mannen  
Serie 1 (-3.4 m/s)  
1 Paul GROEN GACH 14.54  
2 Erik LEEFLANG ZDWL 14.71  
3 Jeroen BOL TRTL 16.67  
  Pieter BRAUN SPRN DNS  
         
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Melissa BOEKELMAN PH 16.97  
2 Denise HINRICHS GER 16.49  
3 Nadine BROERSEN SPRN 14.05  
4 Benthe KONIG CIKO 13.90  
5 Nadine VISSER SAV 13.20  
6 Lianne BRUINS GACH 12.87  
7 Moniek STIJVERS GACH 10.60  
8 Sarah SMITS PH 10.38  
         
Discuswerpen - Mannen  
1 Maarten PERSOON PHNS 52.76  
2 Stephan DEKKER ILIO 52.35  
3 Roland van ZUILEN GOUD 51.97  
4 Caspar HATTINK STBN 49.87  
5 Etienne ORBONS UNTS 49.40  
6 Thomas ZAW GRNG 44.61  
7 Stephan WAPPEROM PAC 43.28  
8 Casper van der PLOEG PHNS 41.82  
9 Thomas SCHEFFER IPHS 40.00  
10 Aiko STAUDT MPM 39.24  
11 Paul GROEN GACH 37.54  
12 Christian OBERDORFER GACH 34.61  
  Rutger SMITH GRNG NM  
         
Discuswerpen - Mannen (DPT)  
1 Albert van der MEE SPRN 32.93  
         
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Michel RIEMERSMA TRTL 1:58.01  
2 Pieter MIJNHOUT GACH 1:59.74  
3 Freek LIER VTLS 2:00.71  
4 Vincent HOFMANN PNBG 2:02.36  
5 Cameron ASSMANN MSTR 2:03.63  
6 Jelte ter BRAAKE GACH 2:03.70  
7 Ko BONTJE GACH 2:04.46  
  Peter WOLTERS PHNS DNF  
  David LANDMAN GACH DNF  
         
Serie 2  
1 Reinout WIGGERS LMRS 1:54.41  
2 Stitan Yunis ABU NRDK 1:54.49  
3 Rob ter BURG GRNG 1:54.92  
4 Sjaak HOOGSTRAATEN AV23 1:56.94  
5 Sam de VOR GACH 1:58.26  
6 Laurens den OUDEN CFLA 2:01.80  
  Michiel LOSCHNER GACH DNF  
  Jim KRUIVER NOVA DNF  
         
Serie 3  
1 Mark NOUWS THOR 1:51.92  
2 Nils PENNEKAMP PHNS 1:53.22  
3 Niek BLIKSLAGER GRNG 1:53.68  
4 Jaap Gerben VELLINGA HRRR 1:53.74  
5 Paul van der SLUIJS HGAT 1:54.23  
6 Tjerk CONIJN LYCG 1:54.40  
7 Adil el AZZOUZI PHNS 1:55.96  
8 Willem DUDINK SAV 1:56.74  
  Antoon van BEEK GACH DNF  
         
800 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Stella KUBASCH GER 2:06.21  
2 Manon KRUIVER NOVA 2:08.27  
3 Mandie BRANDT RSA 2:09.87  
4 Marlies HUIGEN GRNG 2:10.67  
5 Marije WEVER PHNS 2:11.73  
6 Dagmar SMID AV36 2:14.56  
7 Nicole WEIJLING-DISSEL AAC 2:17.89  
         
400 meter - Wheelers  
Serie 1  
1 Max GERETS MSTR 58.43  
2 Stefan RUSCH GSEM 59.06  
3 Margriet van den BROEK PHNS 60.34  
4 Amy SIEMONS HAC 77.35  
5 Nikita den BOER KAVH 79.11  
         
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dominique VENINGA VNDM 61.20  
2 Judith RASCH GACH 61.25  
3 Tara SMID AV36 61.71  
4 Lisa de RUITER PHNX 63.48  
5 Shirley KERKHOVE SCSP 66.99  
         
Serie 2  
1 Joke ODUMOSU NIG 55.99  
2 Tessa STRIJP AV23 57.45  
3 Marije DODDEMA AKU 58.95  
4 Jorieke KORENROMP MPM 59.13  
  Rebecca RIJKEN STBN DNF  
         
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Bob van der HAM CSTR 48.67  
2 Jurre WILDSCHUT GACH 49.41  
3 Anthony RASMIJN RTAT 49.42  
4 Thijs KOERS HLLS 50.51  
         
Serie 2  
1 Samuel GARCIA ESP 47.13  
2 Josh MANCE USA 47.75  
3 Andrew BARNES RSA 48.52  
4 Vester van HEIJNINGEN KAVH 49.19  
5 Henk BEUKES RSA 49.57  
6 Thomas van KLAVEREN ILIO 49.58  
         
100 meter - Mannen  
Serie 1 (0.3 m/s)  
1 Hensley PAULINA RTAT 10.39 Q
2 Dennis WEIJENS AV23 11.11  
3 Jeroen WITTEVEEN PHNX 11.19  
4 Robin COOPS HLLS 11.62  
         
Serie 2 (1.7 m/s)  
1 Eelco SINTNICOLAAS AV34 10.75 Q
2 Bjorn BLAUWHOF PHNS 10.86 q
3 Rogier JANSSEN MPM 11.14  
4 Rutger POSTMA HLLM 11.23  
5 Jeroen BOL TRTL 11.67  
         
Serie 3 (2.0 m/s)  
1 Churandy MARTINA RTAT 10.50 Q
2 Enrico van LUIJK RTAT 11.03 q
3 Dirk-Jan GRAAT GACH 11.19  
4 Kaj EMANUEL PHNS 11.26  
         
Serie 4 (-0.9 m/s)  
1 Jak Ali HARVEY TUR 10.28 Q
2 Mikey de la CRUZ SANTANA PHNS 11.12  
3 Serencio LIONAHR PHNS 11.43  
4 Rutger BIEN AV23 11.49  
  Sybren BLOK PAC DQ Art. 162.6
         
100 meter - Mannen (Finale) Time :16:21  
Serie 1 (-3.2 m/s)  
1 Jak Ali HARVEY TUR 10.48  
2 Hensley PAULINA RTAT 10.65  
3 Churandy MARTINA RTAT 10.65  
4 Bjorn BLAUWHOF PHNS 11.08  
5 Enrico van LUIJK RTAT 11.55  
  Eelco SINTNICOLAAS AV34 DNS

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG RT @Hardloopnetwerk: Gisteren was onze fotograaf Evert Woutersen bij de @KlaverbladAG. Wij hebben zijn tien mooiste momenten geselecteerd.…
KlaverbladAG Op onze website vind je verschillende foto's van de Klaverblad Arena Games 2018! https://t.co/79NkawT1eS https://t.co/6piJtX71wj
KlaverbladAG 'Zeventien jaar oud baanrecord gesneuveld bij Klaverblad Arena Games 2018'. Het wedstrijdverslag op onze website!… https://t.co/LwoaLmiydp
KlaverbladAG RT @ryan_mphahlele: Yaasss 💥🔥💥🔥 , I'm the male Athlete of the meeting , Thanks ! to the organizers @KlaverbladAG 🤘🏾. Thanks ! for the supp…
KlaverbladAG RT @TopatletiekLive: Mooie actiefoto's van Erik van Leeuwen van de Klaverblad Arena Games in Hilversum. De 22e jaargang van het Nationaal B…
KlaverbladAG @TopatletiekLive Ah thanks, we waren even niet helemaal scherp :)
KlaverbladAG Alle uitslagen van de Klaverblad Arena Games 2018 vind je op https://t.co/ZcM8k2OzGM. Morgen volgt een wedstrijdverslag!
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Dagprijzen @KlaverbladAG voor @MelissaBoekelm - Kogelstoten & Ryan Mphahlele- 3000m. https://t.co/ZTpbpiYr2b
KlaverbladAG Ryan Mphalele en Melissa Boekelman winnen de dagprijzen! En daarmee sluiten we de Klaverblad Arena Games 2018 af. B… https://t.co/xTZjTw30ei
KlaverbladAG Hensley Paulina wint de 100 meter finale in 10,32 sec!
KlaverbladAG Vernon Norwood verbreekt net zijn eigen baanrecord niet, maar loopt toch een mooie 46.14 op de 400 meter!
KlaverbladAG Ryan Mphalele verbreekt het baanrecord op de 3000 meter met een tijd van 7:53.96! Nog nooit liep iemand in Hilversum deze afstand zo snel.

Stats Bezoekers

Today21
This month1155
Total64566

Who Is Online

1
Online

17 augustus 2018