nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 zijn op zaterdag 7 juli.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2015

Kogelslingeren - Vrouwen  
1 Wendy KOOLHAAS GRNG 58.82  
2 Sina Mai HOLTHUIJSEN UNTS 54.34  
3 Femke HOLLANDER PEC 49.23  
4 Carolijn DAMEN RTAT 40.01  
         
Kogelslingeren - Mannen  
1 Sander STOK AV23 57.57  
2 Maarten PERSOON PHNS 57.48  
3 Jim van OOSTROM AV23 51.18  
4 Simon CLEARY LATL 47.26  
5 Thomas HOOGERBRUGGE LYCG 46.30  
         
60 meter horden - Pupillen C  
Serie 1  
1 Niels BITTER GACH 12.06  
2 Teun GOEZINNEN GACH 12.82  
3 Jochem KRANS GACH 13.38  
4 Tamar DOORNHEIM GACH 13.53  
5 Eva PAETS GACH 15.68  
6 Anna van den BURG GACH 15.70  
         
Serie 2  
1 Tijmen de BEER GACH 10.95  
2 Ivanka MAJOOR GACH 12.23  
3 Karlijn GREEVE GACH 12.58  
4 Florien van KESTEREN GACH 12.60  
5 Daniel WESTERWEEL GACH 13.10  
6 Tess WURING GACH 13.17  
         
60 meter horden - Pupillen B  
Serie 1  
1 Florian VRIEZEN GACH 11.50  
2 Noortje WOUTERS GACH 11.59  
3 Marjolein SCHELFHOUT GACH 12.92  
4 Paula KLIPHUIS GACH 13.59  
5 Rozemarijn SCHELFHOUT GACH 15.11  
         
60 meter horden - Pupillen A 1e jaars  
Serie 1  
1 Maaike van KESTEREN GACH 12.05  
2 Mich SWEEP GACH 12.71  
3 Lois DOORNHEIM GACH 12.80  
4 Manon GREEVE GACH 13.14  
         
Serie 2  
1 Lianne WURING GACH 12.64  
2 Hugo KRANS GACH 13.20  
3 Sigrid MUR GACH 13.39  
4 Meis HUIBERS GACH 14.09  
         
60 meter horden - Pupillen A 2e jaars  
Serie 1  
1 Samantha WESTERWEEL GACH 12.11  
2 Lucas MAN GACH 13.14  
3 Nathalie SLOOF GACH 13.46  
4 Lukas RENAUD GACH 13.73  
5 Lucy KLIPHUIS GACH 15.41  
6 Elisa van der LINDEN GACH 16.21  
         
40 meter - Pupillen C  
Serie 1  
1 Niels BITTER GACH 7.53  
2 Teun GOEZINNEN GACH 7.58  
3 Anna van den BURG GACH 7.60  
4 Tamar DOORNHEIM GACH 8.18  
5 Jochem KRANS GACH 8.55  
6 Eva PAETS GACH 8.57  
         
Serie 2  
1 Tijmen de BEER GACH 6.66  
2 Ivanka MAJOOR GACH 7.31  
3 Florien van KESTEREN GACH 7.55  
4 Karlijn GREEVE GACH 7.88  
5 Daniel WESTERWEEL GACH 8.14  
6 Tess WURING GACH 8.20  
         
40 meter - Pupillen B  
Serie 1  
1 Florian VRIEZEN GACH 6.97  
2 Noortje WOUTERS GACH 7.14  
3 Marjolein SCHELFHOUT GACH 7.64  
4 Paula KLIPHUIS GACH 7.74  
5 Rozemarijn SCHELFHOUT GACH 8.85  
         
60 meter - Pupillen A 1e jaars  
Serie 1  
1 Maaike van KESTEREN GACH 9.69  
2 Mich SWEEP GACH 9.84  
3 Lois DOORNHEIM GACH 9.94  
4 Manon GREEVE GACH 10.86  
         
Serie 2  
1 Lianne WURING GACH 10.33  
2 Hugo KRANS GACH 10.40  
3 Sigrid MUR GACH 10.68  
4 Meis HUIBERS GACH 11.53  
         
60 meter - Pupillen A 2e jaars  
Serie 1  
1 Samantha WESTERWEEL GACH 9.27  
2 Lucas MAN GACH 9.29  
3 Lukas RENAUD GACH 10.04  
4 Nathalie SLOOF GACH 10.08  
5 Lucy KLIPHUIS GACH 11.05  
6 Elisa van der LINDEN GACH 11.15  
         
Discuswerpen - Vrouwen  
1 Bibi Lotte van der HORST AL73 46.16  
2 Lianne BRUINS GACH 43.38  
3 Lieke van VELZEN STBN 37.91  
4 Anna GOEDE AV23 37.49  
5 Fleur van der PUT LATL 37.12  
6 Sarah SMITS PH 35.61  
         
Discuswerpen - Vrouwen (DPT)  
1 Ingrid van KRANEN SPRN 23.61  
         
800 meter - Vrouwen (Voorprogramma)  
Serie 1  
1 Maaike VERSTEGE GACH 2:29.65  
2 Leonie GROB GACH 2:30.64  
3 Eden GOBBELS GACH 2:31.93  
4 Wieke van KAAM GACH 2:37.74  
         
400 meter - Mannen (Voorprogramma)  
Serie 1  
1 Dirk-Jan GRAAT GACH 51.39  
2 José PEREIRA DELGADO FREIRE  RTAT 51.42  
3 Jurriaan de RIJK HGAT 52.61  
4 Jelle HANSWIJK CLMX 53.46  
         
Serie 2  
1 Maarten OTTENHOFF EHAT 50.54  
2 Wessel van VEENEN AC61 50.61  
3 Gijs KEMPER PH 51.78  
4 Roman de KLEIN HLLS 51.97  
         
Serie 3  
1 Ryan CLARKE CSTR 49.45  
2 Menno SCHOUTEN LYCG 50.21  
3 Bram BUIGEL GRNG 50.69  
4 Rogier JANSSEN MPM 50.74  
5 Nadim van MINNEN PHNX 51.04  
         
Verspringen - Vrouwen  
1 Julia TALAKUA ILIO 6.02 +0.6 m/s
2 Carola van WAGTENDONK AAC 5.91 +2.0 m/s
3 Eva BASTMEIJER ATTL 5.79 -0.5 m/s
4 Meruska EDUARDA RTAT 5.73 +0.6 m/s
5 Jarmilla van STRALEN AV36 5.46 +0.3 m/s
6 Judith RASCH GACH 5.18 -0.3 m/s
         
Verspringen - Vrouwen (DPT)  
1 Iris PRUYSEN HRCL 4.77 -1.1 m/s
         
3000 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Lucas NIEUWEBOER KAVH 8:35.33  
2 Flores WEVERLING LATL 8:42.59  
3 Jorin KAMPS AAC 8:44.36  
4 Cas LUTZ GACH 8:47.37  
5 Jelle KEMPER PH 8:47.80  
6 Peter-Jan HARDENBOL HLLS 8:58.47  
7 Jeroen RODENBURG PHNX 8:59.50  
8 Timo van BEEK PNBG 9:06.90  
9 Jeroen ENGELS PH 9:15.42  
  Christiaan BOSSELAAR KAVH DNF  
  Wilfred van HOLST GRNG DNF  
  Antoon van BEEK GACH DNF  
         
Kogelstoten - Mannen  
1 Patrick CRONIE PHNS 18.82  
2 Tom CORSTJENS UNTS 16.51  
3 Remco GOETHEER RTAT 16.47  
4 Paul OLOFSEN SAV 15.42  
5 Stephan WAPPEROM PAC 15.10  
6 Jim van OOSTROM AV23 13.20  
7 Thomas HOOGERBRUGGE LYCG 13.15  
8 Thomas SCHEFFER IPHS 12.62  
9 Twan van DIJK GACH 9.78  
         
Kogelstoten - Mannen (DPT)  
1 Albert van der MEE SPRN 10.46  
         
Polsstokhoogspringen - Mannen  
1 Augusto DUTRA BRA 5.60  
2 Pieter BRAUN SPRN 4.85  
3 Christian OBERDORFER GACH 4.30  
  Roman MONTE GACH NM  
         
100 meter - Vrouwen  
Serie 1 (1.6 m/s)  
1 Nadine VISSER SAV 11.71 Q
2 Anouk OOSTERHUIS ATVN 12.61  
3 Leonie van VLIET AV36 12.72  
4 Lisa RODENBURG PHNX 13.09  
         
Serie 2 (1.6 m/s)  
1 Janice BABEL PHNS 12.04 Q
2 Tamara KLOMP RTAT 12.32 q
3 Rebecca RIJKEN STBN 12.44 q
4 Marlou van RHIJN PHNS 12.86  
5 Pascale SCHURE PHNX 13.50  
         
Serie 3 (0.4 m/s)  
1 A-Lim Maayke TJIN SPRT 12.39 Q
2 Elaine den EXTER RTAT 12.59 q
3 Silke BERENDSE PHNS 12.72  
4 Debbie BALTES CLFO 12.87  
5 Rosa de JONG AV23 13.29  
         
Finale (-4.9 m/s)  
1 Janice BABEL PHNS 12.55  
2 Tamara KLOMP RTAT 12.73  
3 A-Lim Maayke TJIN SPRT 12.85  
4 Elaine den EXTER RTAT 13.07  
  Rebecca RIJKEN STBN DNS  
  Nadine VISSER SAV DNS  
         
Speerwerpen - Mannen  
1 Daan MEYER AV34 71.62  
2 Timothy HERMAN BEL 71.15  
3 Ward MELSSEN NYMG 69.59  
4 Mart ten BERGE SPWS 67.81  
5 Dennis BARNHOORN TRAS 61.45  
6 Carretero Erik HUIJING PHNS 60.80  
7 Tim ten BERGE SPWS 59.30  
8 Kay OLOFSEN PHNS 58.75  
9 Daniel van der STEGE FLDT 54.82  
         
100 meter - Wheelers  
Serie 1 (-0.1 m/s)  
1 Stefan RUSCH GSEM 16.89  
2 Max GERETS MSTR 17.17  
3 Margriet van den BROEK PHNS 17.94  
4 Amy SIEMONS HAC 20.07  
5 Nikita den BOER KAVH 21.90  
         
PIOS Kids run - 1000 meter - Pupillen A  
Serie 1  
1 Florian VRIEZEN GACH 3:25.90  
2 Robin POS GACH 3:28.00  
3 Lucas MAN GACH 3:49.24  
4 Lukas RENAUD GACH 3:49.88  
5 Lianne WURING GACH 3:50.95  
6 Mich SWEEP GACH 3:53.86  
7 Maaike van KESTEREN GACH 4:01.38  
8 Lois DOORNHEIM GACH 4:07.23  
9 Manon GREEVE GACH 4:11.24  
10 Nathalie SLOOF GACH 4:15.33  
11 Paula KLIPHUIS GACH 4:21.00  
12 Lucy KLIPHUIS GACH 4:30.46  
13 Elisa van der LINDEN GACH 4:31.37  
  Marjolein SCHELFHOUT GACH DNS  
         
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 1 (-1.9 m/s)  
1 Nadine VISSER SAV 13.38  
2 Maayke TJIN A-LIM SPRT 14.46  
3 Anouk OOSTERHUIS ATVN 14.99  
4 Lisa RODENBURG PHNX 16.02  
5 Sophie den OUDEN MPM 17.49  
         
Hoogspringen - Vrouwen  
1 Doreen AMATA NIG 1.80  
2 Linda HURKMANS NOVA 1.75  
3 Bianca ERWEE RSA 1.70  
4 Mandy van der EIJK STBN 1.64  
  Marlies van HAAREN HLLS NM  
         
Verspringen - Mannen  
1 Fabian FLORANT HGAT 7.59 +4.4 m/s
2 Eelco SINTNICOLAAS AV34 7.27 +2.2 m/s (7.26, +1.6 m/s)
3 Joeri van der HOOFT AAC 7.20 +6.9 m/s
4 Sybren BLOK PAC 6.95 +2.4 m/s
5 Thierry BELT TRTL 6.75 +3.3 m/s (6.34, +1.9 m/s)
6 Roger MAKIZODILA AAC 6.66 +7.2 m/s (6.59, +1.9 m/s)
7 Glenn van HAMOND ATTL 6.60 +4.4 m/s
8 Rutger BIEN AV23 6.26 +2.9 m/s
9 Twan EVERS WYCH 6.24 +5.1 m/s
10 Skip RENDERS GACH 5.85 +5.3 m/s (5.79, +1.0 m/s)
  Robin COOPS HLLS NM  
         
Verspringen - Mannen (DPT)  
1 Ronald HERTOG RTAT 7.17 +3.9 m/s
         
110 meter horden - Mannen  
Serie 1 (-3.4 m/s)  
1 Paul GROEN GACH 14.54  
2 Erik LEEFLANG ZDWL 14.71  
3 Jeroen BOL TRTL 16.67  
  Pieter BRAUN SPRN DNS  
         
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Melissa BOEKELMAN PH 16.97  
2 Denise HINRICHS GER 16.49  
3 Nadine BROERSEN SPRN 14.05  
4 Benthe KONIG CIKO 13.90  
5 Nadine VISSER SAV 13.20  
6 Lianne BRUINS GACH 12.87  
7 Moniek STIJVERS GACH 10.60  
8 Sarah SMITS PH 10.38  
         
Discuswerpen - Mannen  
1 Maarten PERSOON PHNS 52.76  
2 Stephan DEKKER ILIO 52.35  
3 Roland van ZUILEN GOUD 51.97  
4 Caspar HATTINK STBN 49.87  
5 Etienne ORBONS UNTS 49.40  
6 Thomas ZAW GRNG 44.61  
7 Stephan WAPPEROM PAC 43.28  
8 Casper van der PLOEG PHNS 41.82  
9 Thomas SCHEFFER IPHS 40.00  
10 Aiko STAUDT MPM 39.24  
11 Paul GROEN GACH 37.54  
12 Christian OBERDORFER GACH 34.61  
  Rutger SMITH GRNG NM  
         
Discuswerpen - Mannen (DPT)  
1 Albert van der MEE SPRN 32.93  
         
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Michel RIEMERSMA TRTL 1:58.01  
2 Pieter MIJNHOUT GACH 1:59.74  
3 Freek LIER VTLS 2:00.71  
4 Vincent HOFMANN PNBG 2:02.36  
5 Cameron ASSMANN MSTR 2:03.63  
6 Jelte ter BRAAKE GACH 2:03.70  
7 Ko BONTJE GACH 2:04.46  
  Peter WOLTERS PHNS DNF  
  David LANDMAN GACH DNF  
         
Serie 2  
1 Reinout WIGGERS LMRS 1:54.41  
2 Stitan Yunis ABU NRDK 1:54.49  
3 Rob ter BURG GRNG 1:54.92  
4 Sjaak HOOGSTRAATEN AV23 1:56.94  
5 Sam de VOR GACH 1:58.26  
6 Laurens den OUDEN CFLA 2:01.80  
  Michiel LOSCHNER GACH DNF  
  Jim KRUIVER NOVA DNF  
         
Serie 3  
1 Mark NOUWS THOR 1:51.92  
2 Nils PENNEKAMP PHNS 1:53.22  
3 Niek BLIKSLAGER GRNG 1:53.68  
4 Jaap Gerben VELLINGA HRRR 1:53.74  
5 Paul van der SLUIJS HGAT 1:54.23  
6 Tjerk CONIJN LYCG 1:54.40  
7 Adil el AZZOUZI PHNS 1:55.96  
8 Willem DUDINK SAV 1:56.74  
  Antoon van BEEK GACH DNF  
         
800 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Stella KUBASCH GER 2:06.21  
2 Manon KRUIVER NOVA 2:08.27  
3 Mandie BRANDT RSA 2:09.87  
4 Marlies HUIGEN GRNG 2:10.67  
5 Marije WEVER PHNS 2:11.73  
6 Dagmar SMID AV36 2:14.56  
7 Nicole WEIJLING-DISSEL AAC 2:17.89  
         
400 meter - Wheelers  
Serie 1  
1 Max GERETS MSTR 58.43  
2 Stefan RUSCH GSEM 59.06  
3 Margriet van den BROEK PHNS 60.34  
4 Amy SIEMONS HAC 77.35  
5 Nikita den BOER KAVH 79.11  
         
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dominique VENINGA VNDM 61.20  
2 Judith RASCH GACH 61.25  
3 Tara SMID AV36 61.71  
4 Lisa de RUITER PHNX 63.48  
5 Shirley KERKHOVE SCSP 66.99  
         
Serie 2  
1 Joke ODUMOSU NIG 55.99  
2 Tessa STRIJP AV23 57.45  
3 Marije DODDEMA AKU 58.95  
4 Jorieke KORENROMP MPM 59.13  
  Rebecca RIJKEN STBN DNF  
         
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Bob van der HAM CSTR 48.67  
2 Jurre WILDSCHUT GACH 49.41  
3 Anthony RASMIJN RTAT 49.42  
4 Thijs KOERS HLLS 50.51  
         
Serie 2  
1 Samuel GARCIA ESP 47.13  
2 Josh MANCE USA 47.75  
3 Andrew BARNES RSA 48.52  
4 Vester van HEIJNINGEN KAVH 49.19  
5 Henk BEUKES RSA 49.57  
6 Thomas van KLAVEREN ILIO 49.58  
         
100 meter - Mannen  
Serie 1 (0.3 m/s)  
1 Hensley PAULINA RTAT 10.39 Q
2 Dennis WEIJENS AV23 11.11  
3 Jeroen WITTEVEEN PHNX 11.19  
4 Robin COOPS HLLS 11.62  
         
Serie 2 (1.7 m/s)  
1 Eelco SINTNICOLAAS AV34 10.75 Q
2 Bjorn BLAUWHOF PHNS 10.86 q
3 Rogier JANSSEN MPM 11.14  
4 Rutger POSTMA HLLM 11.23  
5 Jeroen BOL TRTL 11.67  
         
Serie 3 (2.0 m/s)  
1 Churandy MARTINA RTAT 10.50 Q
2 Enrico van LUIJK RTAT 11.03 q
3 Dirk-Jan GRAAT GACH 11.19  
4 Kaj EMANUEL PHNS 11.26  
         
Serie 4 (-0.9 m/s)  
1 Jak Ali HARVEY TUR 10.28 Q
2 Mikey de la CRUZ SANTANA PHNS 11.12  
3 Serencio LIONAHR PHNS 11.43  
4 Rutger BIEN AV23 11.49  
  Sybren BLOK PAC DQ Art. 162.6
         
100 meter - Mannen (Finale) Time :16:21  
Serie 1 (-3.2 m/s)  
1 Jak Ali HARVEY TUR 10.48  
2 Hensley PAULINA RTAT 10.65  
3 Churandy MARTINA RTAT 10.65  
4 Bjorn BLAUWHOF PHNS 11.08  
5 Enrico van LUIJK RTAT 11.55  
  Eelco SINTNICOLAAS AV34 DNS

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Veel EK-limieten geslecht tijdens sfeervolle 47ste @goudenspike . Nog even nagenieten? Lees de nabeschouwing via onze web…
KlaverbladAG Op zaterdag 7 juli komen Europees kampioen @AnoukVetter en @NadineBroersen ook in actie bij de Klaverblad Arena Gam… https://t.co/0ZsEE7wJve
KlaverbladAG Ook is de inschrijving inmiddels geopend, de eerste atleten hebben zich aangemeld. Inschrijven kan via… https://t.co/mu6C1WEoRX
KlaverbladAG Het voorlopige chronoloog voor de Klaverblad Arena Games 2018 is bekend! De wedstrijd begint om 16:00 uur en duurt… https://t.co/SWz1s0bKJv
KlaverbladAG RT @TerSpeckeBokaal: Stilte voor de storm. Om 11:15 uur barst het spektakel los hier @AVDeSpartaan. Volg de uitslagen live via https://t.co
KlaverbladAG Vandaag de eerste wedstrijd van het Nationaal Baancircuit: de @TerSpeckeBokaal in Lisse! Succes aan alle atleten en… https://t.co/pfniL9JOiS
KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Morgen vindt de 36e editie van de @TerSpeckeBokaal plaats op de vernieuwde accommodatie van atletiekvereniging De Spartaa…
KlaverbladAG Het programma voor de Klaverblad Arena Games 2018 is bekend! Bekijk het op onze website: https://t.co/GSaOa5gSO9
KlaverbladAG Na polsstokhoogspringen in het centrum van Utrecht gaat vandaag het NK verder op de atletiekbaan. Deelnemers succes! https://t.co/0xVtL3o5yE
KlaverbladAG We willen alle vrijwilligers ontzettend bedanken voor hun hulp zondag! Zonder jullie hadden we nooit zo'n mooie wed… https://t.co/glgW3Pinei

Stats Bezoekers

Today103
This month2025
Total55813

Who Is Online

1
Online

18 juni 2018