nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 waren op 7 juli. Bekijk de uitslagen.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2010

Mannen

Kogelslingeren  
1 Maarten Persoon 87 PHNS 58.16  
2 Jasper Christiaan 84 AAC 54.41  
3 Rick Vet 89 GACH 53.89  
4 Sander Stok 82 AV23 52.99  
5 Martin Wijand 71 AAC 50.25  
6 Erik Cadee 84 PH 47.78  
7 Dennis de Jong 82 PEC 45.05  
8 Maarten Cornelissen 92 AAC 43.84  
9 Jim van Oostrom 93 AV23 27.76  
           
Discuswerpen  
1 Frank Casanas 78 SPA 62.69  
2 Maarten Persoon 87 PHNS 55.84  
3 Erik Cadee 84 PH 54.87  
4 Stephan Dekker 87 ILIO 43.47  
5 Eugne Martineau 80 ATOP 43.21  
6 Jasper Christiaan 84 AAC 41.74  
7 Sander Stok 82 AV23 41.27  
8 Theo Danes 83 AV23 39.97  
9 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 39.30  
10 Martin Wijand 71 AAC 39.24  
11 Niels Groot 84 SPRK 37.61  
12 Jasper Rood 77 NYMG 36.56  
           
Verspringen
1 Greg Rutherford 86 GBR 7.81 0.5
2 Ignisious Gaisah 83 GHA 7.75 2.1
3 Robert Martey 84 GHA 7.57 0.0
4 Robbert-Jan Jansen 83 PH 7.39 1.5
5 Jarno Beuving 85 CLMX 7.23 1.0
6 Jonathan Pengel 85 PHNS 7.08 1.2
7 Paul Groen 89 GACH 7.01 1.8
8 Bob Altena 86 UNTS 6.90 0.9
9 Danny Groot 88 EDAM 6.79 0.4
10 Tijmen Meijer 88 NEAV 6.73 1.7
11 Frank Koopmans 75 PEC 6.43 1.0
12 Thomas Hartman 91 CLYT 6.09 -0.1
  Kjell Wolters 94 PEC nm  
           
Speerwerpen  
1 Vitezslav Vesely 83 CZE 79.48  
2 Bjorn Blommerde 87 SPRN 73.95  
3 Daan Meyer 83 AV34 73.16  
4 Lars Timmerman 91 SPDO 70.87  
5 Tim Zwiep 87 SPDO 57.67  
6 Eugene Lommen 67 KEIN 55.63  
7 Tim ten Berge 90 SPWS 53.94  
200 meter horden
Serie 1, wind: -1,0 m/s
1 Niko Zuidema 89 OL70 26.14
2 Bjorn Vennema 90 AAC 26.56
3 Remco Faas 81 RTAT 29.46
4 Lukas van der Storm 86 PH 30.05
         
Serie 2, wind: -0,9 m/s
1 Norbert Hoven 88 AAC 25.18
2 Tim van Ommen 86 HLLS 25.82
3 Tarik Bayoumi 94 AAC 25.94
4 Jarmo Leeuwerink 87 AAC 27.28
         
Serie 3, wind: -0,5 m/s
1 Pelle Rietveld 85 ILIO 23.64
2 Jonathan Pengel 85 PHNS 23.90
3 Martijn Klaassen 84 PHNS 25.35
4 Oskar Jansen 88 AAC 25.72
5 Remco Mettes 87 HLLD 26.03
         
100 meter
Serie 1, wind: -0,7m/s
1 Johan Polman 86 LYCG 11.36
2 Bas van Wilgen 78 SPRT 11.41
3 Kjell Wolters 94 PEC 11.42
4 Marvin Douma 93 HRRR 11.45
5 Bob Altena 86 UNTS 11.47
6 Bjorn Vennema 90 AAC 11.98
         
Serie 2, wind: -0,9m/s
1 Jarno Beuving 85 CLMX 11.08
2 Sander Pupella 93 HGAT 11.20
3 Jip Baltissen 91 HGAT 11.22
4 Duncan Visser 87 HGAT 11.26
5 Carl Armfelt 84 SWE 11.28
6 Ben Kleij 87 SPRT 11.29
         
Serie 3, wind: -1,0m/s
1 Greg Rutherford 86 GBR 10.56
2 Aidan Syers 83 GBR 10.61
3 Robert Martey 84 GHA 10.86
4 Tre Houston 90 BER 10.87
5 Giovanni Codrington 88 GRNG 10.89
6 Justin Duah 84 GHA 11.32
         
800 meter
Serie 1
1 Hamza Foulouh 94 UTRK 2:01.69
2 Erwin Sneek 91 STBN 2:01.84
3 Paul Weijer 86 STBN 2:02.84
4 Jespar Wolfswinkel 86 GACH 2:03.10
5 Robby van Reeuwijk 89 ILIO 2:03.29
6 Corne Haast 59 SPDO 2:04.44
7 Younes Chaout 95 UTRK 2:06.77
8 Jasper Smits 92 PNBG 2:09.61
         
Serie 2
1 Jaap Gerben Vellinga 94 HRRR 1:58.48
2 Jeroen Rodenburg 91 PHNX 1:58.69
3 Lukas van der Storm 86 PH 1:59.27
4 David Vonk 90 ZDWL 1:59.58
5 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.58
6 Quinten Zwaga 89 TRAS 2:01.16
7 Fenno Polderman 93 CLYT 2:02.03
8 Bas Visserman 91 OS78 2:02.49
         
Serie 3
1 Jeroen Engels 83 PH 1:55.89
2 Coos van Buuren 85 LATL 1:56.24
3 Sam de Vor 91 GACH 1:56.82
4 Edward Appelman 90 TRAS 1:57.78
5 Vito Verbeek 90 HLLS 1:58.53
6 Arjen Hart 86 HERA 1:59.24
  Alle Koperdraad 91 GACH dnf
  Wouter van der Graaf 90 ATVN dns
         
Serie 4
1 Nathan Wake 92 GBR 1:51.63
2 Johannes Raabe 87 GER 1:51.72
3 Jesper Arts 92 LGDR 1:52.90
4 Sven Grundeken 79 LATL 1:53.43
5 Wilko Zuidema 89 OL70 1:53.66
6 Riccardo Sprong 93 CLYT 1:53.66
7 Andrew-Harris Larasen 70 IMPL 1:53.70
8 Jiri Kemper 77 AV23 1:59.17
  Remco Mettes 87 HLLD dnf
         
110 meter horden
Serie 1, wind: -1,4m/s
1 David Martha 84 AAC 15.13
2 Paul Groen 89 GACH 15.13
3 Jan Ormel 86 PHNX 15.48
  Theo Danes 83 AV23 dnf
         
Serie 2, wind: -0,7m/s
1 Gregory Sedoc 81 AAC 13.90
2 Erik Leeflang 89 PHNS 14.49
3 Jonathan Pengel 85 PHNS 14.51
4 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 14.82
5 Jeroen van Veen 86 ISLA 15.16
         
200 meter
Serie 1, wind: -1,8m/s
1 Raffaele Orru (T54) 90 SPRN 32.02
2 Bart Pijs (T34) 83 SPRN 34.77
         
Serie 2, wind: -0,4m/s
1 Dennis Spillekom 88 LYCG 21.46
2 Tre Houston 90 BER 21.72
3 Ben van der Kleij 87 SPRT 22.19
4 Carl Armfelt 84 SWE 22.61
5 Norbert Hoven 88 AAC 22.79
6 Marvin Douma 93 HRRR 23.04
         
400 meter
Serie 1
1 Bob Altena 86 UNTS 51.45
2 Vincent Hofmann 80 PNBG 54.31
3 Raffaele Orru (T54) 90 SPRN 60.94
4 Bart Pijs (T34) 83 SPRN 68.59
  Bas Land 93 PNBG dis
         
Serie 2
1 Mitchell Kroon 87 HLLM 50.66
2 Tarik Bayoumi 94 AAC 51.56
3 Jeremy Bertels 87 HLLM 51.63
4 Dirk-Jan Graat 91 GACH 52.70
5 Eric Roeske 60 HLLS 54.18
6 Bas Jubels 83 PHNX 54.29
         
Serie 3
1 Sander Pupella 93 HGAT 49.07
2 Anthony Rasmijn 91 AAC 50.96
3 Martijn Klaassen 84 PHNS 51.42
4 Vincent van der Vis 90 SCRW 51.64
5 Kevin Sweekhorst 87 HLLM 52.52
6 Jerwin Pouwelse 88 ILIO 52.68
         
Serie 4
1 Thomas Kortbeek 81 PH 48.49
2 Duncan Visser 87 HGAT 48.98
3 Arjan Bloem 90 AC61 50.16
4 Tim van Bochove 85 SPRK 51.47
  Oskar Jansen 88 AAC dns
  Peter Wolters 81 PHNS dns

Vrouwen

Kogelslingeren  
1 Florence Ezeh 77 TOG 55.46  
2 Tamara van der Bij 84 ALTS 54.96  
3 Nicky van der Schilt 91 GRNG 53.27  
4 Femke Hollander 83 PEC 48.36  
5 Lise Smit 88 AAC 42.35  
6 Ingrid van Dijk 62 GACH 41.54  
7 Carolijn Damen 90 AAC 39.33  
8 Anselma van Midden 92 GACH 38.44  
           
Verspringen
1 Louise Hazel 85 GBR 5.92 +1.4
2 Ingrid Wijntjens 80 HGAT 5.64 +1.1
3 Yvet van der Sterren 87 DAK 5.52 +0.4
4 Tiffany Boersma 90 AAC 4.89 +1.2
5 Nienke Kragtwijk 87 SPTN 4.18 +0.2
           
Discuswerpen  
1 Monique Jansen 78 ALTS 59.63  
2 Melissa Boekelman 89 PH 48.87  
3 Corinne Nugter 92 NOP 48.25  
4 Loes Verlaak 82 WRT 46.05  
5 Evelien Dekkers 88 ACHL 42.89  
6 Roxanne van Noort 83 SPTN 41.84  
7 Jolanda Keizer 85 PHNS 39.49  
8 Ingrid van Dijk 62 GACH 36.01  
           
Kogelstoten  
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.43  
2 Natalia Duco 89 CHI 17.30  
3 Corinne Nugter 92 NOP 14.41  
4 Jolanda Keizer 85 PHNS 13.92  
5 Nikki Rodenburg 89 AAC 12.85  
6 Nadine Broersen 90 SPRN 12.47  
7 Myrte Goor 89 AC61 12.37  
8 Roxanne van Noort 83 SPTN 12.19  
9 Louise Hazel 85 GBR 12.09  
10 Amanda Spiljard 89 ATTL 11.10  
200 meter horden
Serie 1, wind: -1,1m/s
1 Rianne Weltak 86 PAC 29.44
2 Nina Mulder 86 FIT 29.60
3 Myrthe Fonck 87 AAC 30.35
4 Moniek Stijvers 89 GACH 30.88
5 Willemijn van Laar 93 CLFO 31.11
         
Serie 2, wind: -0,6m/s
1 Sanne Verstegen 85 RTAT 28.00
2 Roos-Sanne Claassen 94 NOP 29.56
3 Nancy van Petersen 92 AV34 30.31
4 Anouk Oosterhuis 92 PHNX 30.43
5 Sharona Bakker 90 NEAV 31.97
         
100 meter
Serie 1, wind: -2,4m/s
1 Rosina Hodde 83 HGAT 12.22
2 Femke van der Meij 85 SOMI 12.36
3 Jeske van Ham 89 PH 12.49
4 Shimada Bajon 88 ATVN 12.70
5 Ingrid Wijntjens 80 HGAT 13.35
6 Nancy van Petersen 92 AV34 13.37
         
Serie 2, wind: -1,4m/s
1 Dafne Schippers 92 HLLS 11.88
2 Abi Oyepitan 79 GBR 11.89
3 Montell Douglas 86 GBR 11.90
4 Elaine O'Neill 89 GBR 12.00
5 Amy Foster 88 IRE 12.01
6 Monique Williams 85 NZL 12.07
         
800 meter
Serie 1
1 Larissa Scholten 88 HRLM 2:18.14
2 Nikita van Lierop 89 RTAT 2:18.16
3 Nandy Kitslaar 89 PH 2:19.76
4 Chantal Baartse 73 HAC 2:21.18
5 Lisanne Witte 92 TRAS 2:31.47
         
Serie 2
1 Kelly McNeice 78 IRE 2:07.91
2 Sanne Verstegen 85 RTAT 2:09.49
3 Anne van den Hurk 80 PH 2:13.03
4 Karin Vintges 89 ATTL 2:15.12
5 Liesbeth Voorthuisen 83 HGAT 2:17.22
6 Marije Wever 93 NEAV 2:21.48
         
100 meter horden
Serie 1, wind: -1,6m/s
1 Jeske van Ham 89 PH 14.99
2 Rianne Weltak 86 PAC 15.68
3 Nina Mulder 86 FIT 15.92
4 Moniek Stijvers 89 GACH 15.98
5 Myrthe Fonck 87 AAC 16.07
         
Serie 2, wind: -0,6m/s
1 Louise Hazel 85 GBR 13.66
2 Rosina Hodde 83 HGAT 13.81
3 Nadine Broersen 90 SPRN 14.28
4 Dafne Schippers 92 HLLS 14.66
5 Myrte Goor 89 AC61 14.96
  Femke van der Meij 85 SOMI dnf
         
200 meter
Serie 1, wind: -1,6 m/s
1 Abi Oyepitan 79 GBR 24.01
2 Monique Williams 85 NZL 24.09
3 Amy Foster 88 IRE 24.55
4 Elaine O'Neill 89 GBR 24.58
5 Shimada Bajon 88 ATVN 25.77
6 Yvet van der Sterren 87 DAK 26.34
         
400 meter
Serie 1
1 Victoria Barr 82 GBR 53.18
2 Nicky van Leuveren 90 PHNS 55.95
3 Elissa van Rixel 92 SOMI 61.35
4 Moniek Stijvers 89 GACH 63.78

Pupillen

PIOS Kidsrun - 1000 meter pupillen A
1 Berend-Jan Koster 99 GACH 3:18.95  
2 Cain Rutgers 99 AM81 3:23.71  
3 Siebe Heuperman 99 GACH 3:37.89  
4 Coen Koster 00 GACH 3:42.17  
5 Cirrus Nebbeling 99 GACH 3:43.08  
6 Anja Bekema 99 GACH 3:52.73  
7 Mauve Bos 99 GACH 3:55.20  
8 Nick van Brummelen 99 GACH 4:03.80  
9 Anton Hilhorst 99 GACH 4:04.14  
10 Max Defize 99 GACH 4:06.55  
11 Esther Valkonet 99 GACH 4:11.69  
12 Felipe van Eck 99 GACH 4:12.14  
13 Yara Mijnhout 00 GACH 4:13.19  
14 Susan Visser 99 GACH 4:13.66  
15 Thijs Baaij 99 GACH 4:24.46  
16 Nicolaas Romagnoli 99 GACH 4:24.76  
17 Jeb Stam 99 GACH 4:25.92  
18 Laurens van Loenen 99 GACH 4:30.46  
19 Djordi Jagt 99 GACH 4:36.11  
20 Patrick Feijen 99 GACH 4:42.81  

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG Op onze website vind je verschillende foto's van de Klaverblad Arena Games 2018! https://t.co/79NkawT1eS https://t.co/6piJtX71wj
KlaverbladAG 'Zeventien jaar oud baanrecord gesneuveld bij Klaverblad Arena Games 2018'. Het wedstrijdverslag op onze website!… https://t.co/LwoaLmiydp
KlaverbladAG RT @TopatletiekLive: Mooie actiefoto's van Erik van Leeuwen van de Klaverblad Arena Games in Hilversum. De 22e jaargang van het Nationaal B…
KlaverbladAG @TopatletiekLive Ah thanks, we waren even niet helemaal scherp :)
KlaverbladAG Alle uitslagen van de Klaverblad Arena Games 2018 vind je op https://t.co/ZcM8k2OzGM. Morgen volgt een wedstrijdverslag!
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Dagprijzen @KlaverbladAG voor @MelissaBoekelm - Kogelstoten & Ryan Mphahlele- 3000m. https://t.co/ZTpbpiYr2b
KlaverbladAG Ryan Mphalele en Melissa Boekelman winnen de dagprijzen! En daarmee sluiten we de Klaverblad Arena Games 2018 af. B… https://t.co/xTZjTw30ei
KlaverbladAG Hensley Paulina wint de 100 meter finale in 10,32 sec!
KlaverbladAG Vernon Norwood verbreekt net zijn eigen baanrecord niet, maar loopt toch een mooie 46.14 op de 400 meter!
KlaverbladAG Ryan Mphalele verbreekt het baanrecord op de 3000 meter met een tijd van 7:53.96! Nog nooit liep iemand in Hilversum deze afstand zo snel.
KlaverbladAG Prijsuitreiking van de PIOS Kids Run door @eelcotienkamp ! https://t.co/uZD6bOvs0K
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Mooie atletiek bij @KlaverbladAG ! De atleten én de supporters genieten van ideale omstandigheden voor top prestaties in…

Stats Bezoekers

Today33
This month996
Total68594

Who Is Online

1
Online

17 oktober 2018