nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 waren op 7 juli. Bekijk de uitslagen.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2011

 Mannen

200 meter horden
Serie 1, wind: -1,5
1 Niko Zuidema 89 OL70 26.05
2 Arend-Jan Spierenburg 95 CLFO 27.18
3 Vincent van der Vis 90 SCRW 27.64
         
Serie 1, wind: -1,4
1 Damien Broothaerts 84 BEL 23.60
2 Rasmus Magi 92 EST 24.01
3 Remco Mettes 87 HLLD 25.18
4 Koen Streekstra 88 PHNS 27.01
         
100 meter
Serie 1, wind: +0,7
1 Damien Broothaerts 84 BEL 10.72
2 Waldy Lindeborg 82 RTAT 10.98
3 Roben Popkema 89 GOUD 11.33
4 Bram Teunisse 88 AV23 11.62
5 Niels de Ruyter 84 AV23 11.67
         
Serie 2, wind: +0,2
1 Brian Mariano 85 RTAT 10.77
2 Fabian Florant 83 HGAT 10.80
3 Duncan Visser 87 HGAT 11.35
4 Tom Roetman 93 GACH 11.65
5 Noah Heijnen 95 DLSP 11.77
         
Serie 3, wind: +0,5
1 Luke Fagan 88 GBR 10.41
2 Dennis Weijens 85 AV23 11.35
3 Ludrick Berrenstein 82 ATOP 11.38
  Aidan Syers 83 GBR DQ
  Marvin Douma 93 HRRR DNS
         
Serie 4, wind: -0,2
1 Raffaele Orru (T54) 90 SPRN 17.34
2 Stefan Rusch (T34) 93 GSEM 17.69
3 Bart Pijs (T34) 83 SPRN 18.14
4 Henk Schuiling (T34) 83 GSEM 20.28
         
Finale, wind: -0,5
1 Luke Fagan 88 GBR 10.34
2 Brian Mariano 85 RTAT 10.57
3 Fabian Florant 83 HGAT 10.74
4 Damien Broothaerts 84 BEL 10.76
5 Waldy Lindeborg 82 RTAT 10.81
6 Roben Popkema 89 GOUD 11.32
         
800 meter
Serie 1
1 Gijs Straver 92 CLYT 1:58.70
2 Joost Baardman 92 CLYT 2:02.30
3 David Landman 92 GACH 2:02.58
4 Younes Chaout 95 UTRK 2:02.98
5 Sebastiaan Klooster 90 PHNS 2:03.08
6 Jelle Neeft 92 LYCG 2:03.72
  Corne Haast 59 SPDO DNF
         
Serie 2
1 Jeroen Engels 83 PH 1:55.82
2 Sam de Vor 91 GACH 1:57.46
3 Marvin Dierker 93 GER 1:57.63
4 Arjen Hart 86 HERA 1:57.99
5 Rob ter Burg 95 NRDK 1:59.86
6 Seb Wiggemans 92 DVTR 2:01.15
7 Jeroen Rodenburg 91 PHNX 2:02.00
8 Erwin Koopstra 88 AKU 2:03.04
         
Serie 3
1 Adne Svahn Daehlin 82 NOR 1:50.49
2 Wouter de Boer 81 TION 1:50.86
3 Erwin de Jong 90 RTAT 1:51.13
4 Menno Zuidema 87 PHNX 1:52.35
5 Jeffrey van der Park 91 HERA 1:53.89
6 Mark Nouws 90 THOR 1:54.37
7 Jaap Witte 82 TEXL 2:00.25
  Koen Streekstra 88 PHNS DNF
         
110 meter horden
Serie 1, wind: -0,6
1 Ryan Fontenot 86 USA 13.73
2 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 14.56
3 Thomas Kortbeek 81 PH 14.71
4 Eugene Martineau 80 ATOP 15.81
5 Koen Smet 92 PHNS 17.07
  Marcel van der Westen 76 PHNS DQ
         
400 meter
Serie 1
1 Raffaele Orru (T54) 90 SPRN 61.23
2 Stefan Rusch (T34) 93 GSEM 62.30
3 Bart Pijs (T34) 83 SPRN 65.65
  Henk Schuiling (T34) 83 GSEM DQ
         
Serie 2
1 Jeremy Bertels 87 HLLM 51.23
2 Kevin Sweekhorst 87 HLLM 52.20
3 Hidde Hoogstraten 90 HLLD 52.32
4 Daan Lips 89 HLLM 52.53
5 Niels de Ruyter 84 AV23 52.74
         
Serie 3
1 Jascha Bahlmann 91 GER 49.99
2 Ludrick Berrenstein 82 ATOP 50.03
3 Jelle Swanenberg 89 HLLS 51.49
4 Eugene Martineau 80 ATOP 51.93
5 Mitchell Kroon 87 HLLM 52.09
6 Bas Jubels 83 PHNX 52.43
         
Serie 4
1 Arnoud Destatte 88 BEL 47.08
2 Joeri Moerman 87 AVON 47.50
3 Waldy Lindeborg 82 RTAT 48.23
4 Jesper Arts 92 LGDR 48.91
5 Ennamir Mohssine 85 BEL 49.54
  Duncan Visser 87 HGAT DNF
Kogelslingeren  
1 Vincent Onos 86 SAV 62.42  
2 Sander Stok 82 AV23 57.32  
3 Maarten Persoon 87 PHNS 57.00  
4 Jasper Christiaan 84 AAC 54.22  
5 Dennis de Jong 82 PEC 46.67  
6 Paul Olofsen 89 SAV 46.66  
7 Maarten Cornelissen 92 AAC 45.37  
8 Thomas Hoogerbrugge 93 LYCG 39.56  
           
Discuswerpen  
1 Erik Cadee 84 PH 63.55  
2 Rutger Smith 81 GRNG 63.02  
3 Maarten Persoon 87 PHNS 56.56  
4 Patrick Groot 80 LYCG 51.25  
5 Stephan Dekker 87 ILIO 50.77  
6 Ruud van Noort 88 SPTN 43.46  
7 Robin Geertsma 76 LYCG 42.69  
8 Thomas Zaw 90 GRNG 40.81  
9 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 39.66  
10 Paul Olofsen 89 SAV 39.34  
           
Speerwerpen  
A-groep  
1 Sean Furey 82 USA 75.04  
2 Mika Aalto 82 FIN 72.85  
3 Lars Timmerman 91 PH 72.81  
4 Daan Meyer 83 AV34 72.11  
5 Tom Goyvaerts 84 BEL 69.45  
6 Leon Versluijs 86 CLMX 65.58  
7 Alain de Deugd 93 LYCG 63.11  
           
B-groep  
1 Dennis Barnhoorn 91 TRAS 63.9  
2 Elliott Thijssen 71 HLLS 63.64  
3 Robin Bak 92 NEAV 62.81  
4 Tim ten Berge 90 SPWS 57.53  
5 Daan Cluistra 88 HLLS 57.47  
6 Andrew Kooijman 85 HLLS 53.38  
  Eugene Martineau 80 ATOP NM  
           
Verspringen
1 Fabian Florant 83 HGAT 7.69 -0.6
2 Ezekeil Ewulo 86 GBR 7.19 +0.8
3 Tom Roetman 93 GACH 6.91 +2.9
4 Robin Lagrand 91 LYCG 6.91 -0.8
5 Frank Koopmans 75 PEC 6.23 +0.7

 

Vrouwen

200 meter horden vrouwen
Serie 1, wind: -0,8
1 Willemijn van Laar 93 CLFO 29.92
2 Eefje Swinkels-van Mourik 75 HAC 30.00
3 Yvonne Blok 87 AAC 31.61
4 Romanee Buddenbohmer 87 LATL 32.48
         
100 meter vrouwen
Serie 1, wind: -1,8
1 Montell Douglas 86 GBR 11.78
2 Rochelle van Gulik 93 RTAT 12.72
3 Sharda Zuurbier 91 HERA 12.77
4 Marije Smits (T42) 86 KAVH 18.28
  Jetske Touw 91 GACH DQ
         
Serie 2, wind: -0,4
1 Jamile Samuel 92 PHNS 12.22
2 Esther Akihary 87 UNTS 12.46
3 Eefje Swinkels-van Mourik 75 HAC 13.17
4 Amy van Kreij 87 PH 13.24
5 Pascale Schure 73 PHNX 13.48
         
Serie 3, wind: -1,6
1 Madiea Ghafoor 92 PHNS 12.13
2 Helen Pryer 79 GBR 12.19
3 Sharona Bakker 90 NEAV 12.49
4 Rianne Weltak 86 PAC 13.00
5 Marlou van Rhijn (T43) 91 PHNS 15.60
         
Serie 4, wind: +1,0
1 Kadene Vassell 89 PHNS 12.10
2 Shimada Bajon 88 ATVN 12.58
3 Joyce Puts 85 ASTX 12.62
4 Ingrid Wijntjens 80 HGAT 13.42
5 Josephine Gull 89 ALTS 13.93
         
Finale, wind: -0,2
1 Montell Douglas 86 GBR 11.69
2 Kadene Vassell 89 PHNS 12.00
3 Madiea Ghafoor 92 PHNS 12.03
4 Jamile Samuel 92 PHNS 12.15
5 Esther Akihary 87 UNTS 12.38
  Helen Pryer 79 GBR DNS
         
800 meter vrouwen
Serie 1
1 Ingrid Grutters 74 ATVN 2:10.43
2 Karin Gorter 83 PHNX 2:16.25
3 Larissa Scholten 88 HRLM 2:17.56
4 Lorraine Ravestein 86 PHNX 2:19.53
5 Inge Sengers 92 AVV 2:19.76
  Willemijn van Laar 93 CLFO DNF
  Chantal Baartse 73 PH DNF
         
100 meter horden
Serie 1, wind: +0,1
1 Rianne Weltak 86 PAC 15.30
2 Moniek Stijvers 89 GACH 16.43
  Vanessa Lutonto (VB) 88 PHNS DQ
         
Serie 2, wind: -1,6
1 Sharona Bakker 90 NEAV 13.67
2 Antonia Werner 88 GER 13.98
3 Yvonne van Langen-Wisse 82 AAC 14.14
  Rochelle van Gulik 93 RTAT DNS
         
400 meter
Serie 1
1 Eva Hovenkamp 96 CLMX 58.23
2 Eefje Swinkels-van Mourik 75 HAC 61.15
3 Romanee Buddenbohmer 87 LATL 61.31
         
Serie 2
1 Helen Pryer 79 GBR 53.45
2 Madiea Ghafoor 92 PHNS 55.20
3 Iris van Daalen 93 PAC 58.01
4 Ingrid Grutters 74 ATVN 58.16
Discuswerpen  
1 Monique Jansen 78 ALTS 56.59  
2 Jill Emmerzaal 90 NYMG 45.69  
3 Corinne Nugter 92 NOP 45.55  
4 Denise Kemkers 85 HERA 41.24  
5 Lianne Bruins 85 GACH 41.18  
6 Pamela Kiel 91 RTAT 40.07  
7 Anna Goede 91 AV23 33.77  
           
Verspringen
1 Yvonne van Langen-Wisse 82 AAC 5.90 +0.0
2 Lisa Kurschilgen 91 GER 5.79 +1.4
3 Eva Lubbers 92 AKU 5.78 +0.6
4 Iris van Daalen 93 PAC 5.64 +1.6
5 Ingrid Wijntjens 80 HGAT 5.41 -0.1
6 Suzan Verduijn (F44) 83 PHNS 5.04 +2.8
7 Vanessa Lutonto (VB) 88 PHNS 4.59 +1.6
8 Marije Smits (T42) 86 KAVH 3.65 +2.3
           
Speerwerpen  
1 Nora Bicet 77 SPA 57.57  
2 Melissa Boekelman 89 PH 48.15  
3 Sarah Vermeir 84 BEL 44.29  
4 Anita Fitzgibbon 83 IRL 43.85  
5 Patricia Harteveld 90 CLMX 38.95  
6 Nienke Assink 78 PHNS 37.4  
7 Rianne Gorter 92 ISLA 37.17  
8 Danien ten Berge 92 SPWS 36.15  
9 Nikki Rodenburg 89 AAC 35.22  
10 Remona Fransen 85 SPTN 27.96  
           
Kogelstoten  
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.25  
2 Denise Kemkers 85 HERA 15.74  
3 Corinne Nugter 92 NOP 13.49  
4 Remona Fransen 85 SPTN 12.65  
5 Nikki Rodenburg 89 AAC 12.59  
6 Lianne Bruins 85 GACH 12.36  
           
Polsstokhoogspringen  
1 Janneke Oosterink 87 SPRN 3.60  
2 Moniek Jansen 85 SPRN 3.20  
3 Wendy op den Kelder 83 HLLD 3.10  
4 Martien van Rossum 70 PHNS 3.00  
5 Anita Karregat 91 EDAM 3.00  
6 Yvonne Blok 87 AAC 3.00  
7 Esther Remmelink 84 PHNS 3.00  
8 Margit Korporaal 93 AV34 2.70  

 

Pupillen

40 meter pupillen C
Serie 1
1 Flo van Raalte 03 GACH 7.39
2 Yoram Vriezen 03 GACH 7.47
3 Max Veldhuizen 03 GACH 7.56
4 Lennox Betlem 03 GACH 8.26
5 David Neidig 03 GACH 8.52
         
Serie 2
1 Laurens Prins 03 GACH 7.50
2 Miro van Wieringen 03 GACH 7.71
3 Onno Krans 03 GACH 8.90
  Casper Mur 03 GACH DNS
         
Serie 3
1 Carlijn de Bie 03 GACH 7.54
2 Nando Keers 03 GACH 7.75
3 Sacha Dekker 03 GACH 7.84
4 Sem den Adel 03 GACH 8.45
5 Jasper Schipper 03 GACH 9.03
         
40 meter pupillen B
Serie 1
1 Luc Blank 02 GACH 7.34
2 Olivier Voschezang 02 GACH 7.37
3 Koen Duikersloot 02 GACH 7.64
4 Rob Dankers 02 GACH 7.90
5 Jesse Minnema 02 GACH 8.11
6 Lucas Knecht 02 GACH 8.42
         
Serie 2
1 Tobias van Ee 02 GACH 7.04
2 Mette Oosterink 02 GACH 7.86
3 Niels de Boer 02 GACH 7.96
4 Babet Tabak 02 GACH 7.98
5 Sterre Renner 02 GACH 8.18
         
Serie 3
1 Puck Harms 02 GACH 7.21
2 Luh Made Mella Scheffer 02 GACH 7.46
3 Margriet Hilhorst 02 GACH 7.66
4 Xanthe Buruma 02 GACH 7.75
5 Isa van Vliet 02 GACH 7.79
         
60 meter pupillen A
Serie 1
1 Siem ter Braake 00 GACH 9.60
2 Ruben Heijnen 00 DLSP 9.61
3 Julius Milo 00 GACH 10.25
4 Luz Nebbeling 01 GACH 10.81
5 Roemer van Wijk 01 GACH 11.32
         
Serie 2
1 Mark den Blanken 00 GACH 9.86
2 Gabriel Cornelissen 01 GACH 10.08
3 Eric Wolfrat 01 GACH 10.59
4 Lars Mol 01 GACH 10.63
  Clint van de Pas 00 GACH DNS
         
Serie 3
1 Boyke Baeten 01 GACH 9.79
2 Quinten Feijen 01 GACH 10.33
3 Mutale Hille Ris Lambers 01 GACH 10.40
4 Joost ten Barge 00 GACH 10.43
5 Martijn de Boer 00 GACH 12.39
         
Serie 4
1 Luh Putu Luna Scheffer 00 GACH 9.42
2 Otte Wienese 01 GACH 9.90
3 Fay Blank 00 GACH 10.37
4 Elisa van Maaren 00 GACH 10.62
5 Sanne Hilberts 01 GACH 11.06
  Kato Leusink 01 GACH DNS
         
Serie 5
1 Julia van Delft 00 GACH 9.38
2 Rosan de Bie 01 GACH 10.65
  Linde Buruma 00 GACH DNS
  Nora Rian Overhuijs 00 GACH DNS
  Senna van der Geest 00 GACH DNS
         
60m horden 'rode draad' pupillen C
Serie 1
1 Yoram Vriezen 03 GACH 12.70
2 Max Veldhuizen 03 GACH 12.76
3 Nando Keers 03 GACH 13.31
4 Lennox Betlem 03 GACH 14.15
         
Serie 2
1 Flo van Raalte 03 GACH 12.60
2 David Neidig 03 GACH 14.86
3 Onno Krans 03 GACH 15.20
4 Jasper Schipper 03 GACH 16.57
         
Serie 3
1 Carlijn de Bie 03 GACH 13.03
2 Laurens Prins 03 GACH 13.06
3 Sacha Dekker 03 GACH 13.40
4 Sem den Adel 03 GACH 14.36
5 Miro van Wieringen 03 GACH 14.51
         
60m horden 'rode draad' pupillen B        
Serie 1
1 Luc Blank 02 GACH 14.21
2 Koen Duikersloot 02 GACH 14.43
3 Rob Dankers 02 GACH 15.84
4 Olivier Voschezang 02 GACH 16.03
5 Jesse Minnema 02 GACH 17.38
6 Lucas Knecht 02 GACH 17.92
         
Serie 2
1 Tobias van Ee 02 GACH 12.36
2 Niels de Boer 02 GACH 14.00
3 Babet Tabak 02 GACH 14.67
4 Mette Oosterink 02 GACH 15.48
5 Sterre Renner 02 GACH 15.69
         
Serie 3
1 Margriet Hilhorst 02 GACH 13.26
2 Puck Harms 02 GACH 13.27
3 Xanthe Buruma 02 GACH 13.33
4 Luh Made Mella Scheffer 02 GACH 13.88
5 Isa van Vliet 02 GACH 14.02
         
60m horden 'rode draad' pupillen A
Serie 1
1 Ruben Heijnen 00 DLSP 12.39
2 Siem ter Braake 00 GACH 12.72
3 Julius Milo 00 GACH 13.28
4 Luz Nebbeling 01 GACH 13.48
5 Joost ten Barge 00 GACH 14.95
6 Roemer van Wijk 01 GACH 16.18
         
Serie 2
1 Boyke Baeten 01 GACH 12.66
2 Gabriel Cornelissen 01 GACH 13.54
3 Eric Wolfrat 01 GACH 13.86
4 Lars Mol 01 GACH 14.65
5 Mark den Blanken 00 GACH 16.99
         
Serie 3
1 Quinten Feijen 01 GACH 13.25
2 Mutale Hille Ris Lambers 01 GACH 13.55
3 Rosan de Bie 01 GACH 13.85
4 Martijn de Boer 00 GACH 16.71
  Otte Wienese 01 GACH DNS
         
Serie 4
1 Julia van Delft 00 GACH 11.78
2 Luh Putu Luna Scheffer 00 GACH 13.31
3 Fay Blank 00 GACH 13.39
4 Elisa van Maaren 00 GACH 15.46
5 Sanne Hilberts 01 GACH 16.38
         
PIOS Kids run - 1.000 meter - pupillen A
Serie 1
1 Julia van Delft 00 GACH 3:37.72
2 Mark den Blanken 00 GACH 3:41.39
3 Boyke Baeten 01 GACH 3:43.00
4 Kato Leusink 01 GACH 3:44.51
5 Tobias van Ee 02 GACH 3:54.25
6 Julius Milo 00 GACH 3:58.60
7 Joost ten Barge 00 GACH 4:02.21
8 Fay Blank 00 GACH 4:05.14
9 Sanne Hilberts 01 GACH 4:05.44
10 Luh Putu Luna Scheffer 00 GACH 4:06.47
11 Rosan de Bie 01 GACH 4:07.08
12 Margriet Hilhorst 02 GACH 4:07.29
13 Quinten Feijen 01 GACH 4:08.07
14 Lars Mol 01 GACH 4:22.51
15 Eric Wolfrat 01 GACH 4:22.77
16 Ruben Heijnen 00 DLSP 4:28.71
17 Roemer van Wijk 01 GACH 4:31.20
18 Martijn de Boer 00 GACH 4:34.53
19 Linde Buruma 00 GACH 4:37.13
20 Nora Rian Overhuijs 00 GACH 4:45.69
  Clint van de Pas 00 GACH DNS
  Luz Nebbeling 01 GACH DNS
  Mutale Hille Ris Lambers 01 GACH DNS
  Senna van der Geest 00 GACH DNS
  Luc Blank 02 GACH DNS

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG RT @Hardloopnetwerk: Gisteren was onze fotograaf Evert Woutersen bij de @KlaverbladAG. Wij hebben zijn tien mooiste momenten geselecteerd.…
KlaverbladAG Op onze website vind je verschillende foto's van de Klaverblad Arena Games 2018! https://t.co/79NkawT1eS https://t.co/6piJtX71wj
KlaverbladAG 'Zeventien jaar oud baanrecord gesneuveld bij Klaverblad Arena Games 2018'. Het wedstrijdverslag op onze website!… https://t.co/LwoaLmiydp
KlaverbladAG RT @ryan_mphahlele: Yaasss 💥🔥💥🔥 , I'm the male Athlete of the meeting , Thanks ! to the organizers @KlaverbladAG 🤘🏾. Thanks ! for the supp…
KlaverbladAG RT @TopatletiekLive: Mooie actiefoto's van Erik van Leeuwen van de Klaverblad Arena Games in Hilversum. De 22e jaargang van het Nationaal B…
KlaverbladAG @TopatletiekLive Ah thanks, we waren even niet helemaal scherp :)
KlaverbladAG Alle uitslagen van de Klaverblad Arena Games 2018 vind je op https://t.co/ZcM8k2OzGM. Morgen volgt een wedstrijdverslag!
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Dagprijzen @KlaverbladAG voor @MelissaBoekelm - Kogelstoten & Ryan Mphahlele- 3000m. https://t.co/ZTpbpiYr2b
KlaverbladAG Ryan Mphalele en Melissa Boekelman winnen de dagprijzen! En daarmee sluiten we de Klaverblad Arena Games 2018 af. B… https://t.co/xTZjTw30ei
KlaverbladAG Hensley Paulina wint de 100 meter finale in 10,32 sec!
KlaverbladAG Vernon Norwood verbreekt net zijn eigen baanrecord niet, maar loopt toch een mooie 46.14 op de 400 meter!
KlaverbladAG Ryan Mphalele verbreekt het baanrecord op de 3000 meter met een tijd van 7:53.96! Nog nooit liep iemand in Hilversum deze afstand zo snel.

Stats Bezoekers

Today21
This month1155
Total64566

Who Is Online

1
Online

17 augustus 2018