nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2017 waren op zondag 9 juli.
Bekijk de uitslagen en foto's.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2012

Mannen

110 meter horden
Serie 1, wind: -1,2
1 Gregory Sedoc 81 AAC 13.77
2 Lyes Mokdel 90 ALG 13.94
3 Koen Smet 92 PHNS 14.18
4 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 14.39
5 Tomer Almogy 88 ISR 15.26
6 Robert Bervoets 93 KEIN 16.31
         
100 meter
Serie 1, wind: 0,0
1 Jerry Joseph 82 RTAT 11.04
2 Marvin Douma 93 HRRR 11.09
3 Daan Westerveld 91 PHNS 11.21
4 Bram Teunisse 88 AV23 11.62
5 Jermar Bos (T37) 90 AM81 12.48
         
Serie 2, wind: -1,1
1 Brian Mariano 85 RTAT 11.00
2 Jonathan Mutebwa 93 EHAT 11.12
3 Youssef Rhalfioui 83 PHNS 11.16
4 Noah Heijnen 95 DLSP 11.42
5 Francis Barka 91 CLMX 11.49
  Daniel Franken 87 AV34 DNS
         
Serie 3, wind: +0,2
1 Aaron Anderson 88 USA 10.66
2 Paul Robers 88 AV34 10.88
3 Olaf van den Bergh 94 PH 11.21
4 Roben Popkema 89 GOUD 11.41
5 Niek Bron 89 NRDK 11.89
6 Frank Hilberts 83 TRAS 11.91
         
Serie 4, wind: 1,3
1 Virgil Spier 81 AAC 10.93
2 Jeff Pendergrass 89 USA 11.13
3 Antoine de Vries 93 PHNS 11.23
4 Remy van Aanholt 93 SPRT 11.61
5 Jelle Swanenberg 89 HLLS 11.97
  Martijn Bervoets 92 KEIN DNS
         
Finale, wind: -0,7
1 Brian Mariano 85 RTAT 10.68
2 Virgil Spier 81 AAC 10.82
3 Aaron Anderson 88 USA 10.87
4 Paul Robers 88 AV34 10.89
5 Marvin Douma 93 HRRR 11.07
6 Jerry Joseph 82 RTAT 11.88
         
100 meter wheelers
Serie 1, wind: -1,3
1 Stefan Rusch (T34) 93 GSEM 18.82
2 Bart Pijs (T34) 83 SPRN 19.25
3 Henk Schuiling (T34) 83 GSEM 19.74
         
800 meter
Serie 1
1 Olaf van den Bergh 94 PH 1:58.29
2 Roel van Opdorp 87 LATL 1:58.62
3 Antoon van Beek 94 ATVN 1:59.59
4 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.93
5 Jelle Neeft 92 LYCG 2:00.28
6 Mike Frijns 93 UNTS 2:01.37
7 Jasper Smits 92 PNBG 2:01.91
8 Melle Albada 95 GACH 2:03.93
9 Camiel Kruiswijk 90 BAV 2:08.04
         
Serie 2
1 Sjaak Hoogstraaten 93 AV23 1:54.27
2 Sam de Vor 91 GACH 1:54.94
3 Jeroen Büller 93 HRLM 1:56.40
4 David Vonk 90 GACH 1:56.65
5 Jeroen Rodenburg 91 PHNX 1:57.78
6 Luuk Wagenaar 94 PHNS 1:58.61
7 Robin Ruyter 93 PH 2:04.16
  Ralf Looze 94 PHNS DNF
         
Serie 3
1 Pablo Solares 84 MEX 1:47.41
2 Henk Beukes 90 RSA 1:51.24
3 Riccardo Sprong 93 CLYT 1:54.47
4 Jeroen Engels 83 PH 1:55.88
5 Jasper Sinnema 86 MDSP 1:57.63
6 Andrew Larasen 70 IMPL 1:57.88
7 Rudolph Coetzer 87 RSA 1:59.65
  Andy Perezchica 85 MEX DNF
  Vincent Kerssies 80 SISU DNF
         
3000 meter
Serie 1
1 Daan Reintjes 93 LMRS 8:55.52
2 Sander Brouwers 94 PH 8:58.38
3 Jeff Cunningham 82 GBR 8:59.13
4 Yassine Loukili 96 ATVN 9:03.12
5 Rob ter Burg 95 NRDK 9:06.67
6 Nick van der Poel 87 ILIO 9:19.20
7 Peter-Jan Hardenbol 91 ATVN 9:20.06
8 Frank Reintjes 67 LMRS 9:21.37
9 Mark te Brake 95 AV70 9:21.70
10 Jeroen Gresnigt 84 PHNX 10:24.79
  Marcel Pool 85 HLLM DNF
  Messaoud Dardouri 95 ATVN DNF
         
Serie 2
1 Colin Jarvis 91 USA 8:20.27
2 Jelle Kemper 88 PH 8:28.11
3 Ronnie Overgaauw 85 DNMC 8:30.14
4 Jaap Witte 82 TEXL 8:35.97
5 Iain Murdoch 80 HYLS 8:37.00
6 Lucas Nieuweboer 94 KAVH 8:39.95
7 Nick van Tol 90 GACH 8:43.27
8 Tim Bolink 92 HLLS 8:45.68
9 Neal Bouterse 93 DNMC 8:51.53
10 Christiaan Bosselaar 82 KAVH 8:54.89
11 Cas Lutz 93 GACH 8:56.64
  Jorijn de Mare 94 HLLS DNF
         
200 meter wheelers
Serie 1
1 Stefan Rusch (T34) 93 GSEM 32.70
2 Henk Schuiling (T34) 83 GSEM 34.56
3 Bart Pijs (T34) 83 SPRN 34.67
         
400 meter
Serie 1
1 Remy van Aanholt 93 SPRT 52.76
2 Robert Bervoets 93 KEIN 52.94
3 Noah Heijnen 95 DLSP 54.21
4 Niek Bron 89 NRDK 54.56
5 Ko Bontje 90 GACH 54.84
         
Serie 2
1 Revelinho Eind 90 AV34 49.73
2 Menno Schouten 91 LYCG 50.05
3 Gijs Kemper 91 PH 50.55
4 Arend-Jan Spierenburg 95 CLFO 51.31
5 Nick Schagen 91 LATL 52.10
  Niko Zuidema 89 OL70 DNS
         
Serie 3
1 Ricardo Rivers 79 CIKO 49.20
2 Brian Vriend 90 LYCG 49.55
3 Jeremy Bertels 87 HLLM 50.16
4 Thomas Klaveren 95 ILIO 51.20
5 Rudolph Coetzer 87 RSA 52.73
  Martijn Bervoets 92 KEIN DNS
         
Serie 4
1 Youssef el Rhalfioui 83 PHNS 47.88
2 Ruben Majola 86 ISR 48.49
3 Daniel Franken 87 AV34 48.67
4 Arnout Matthijs 87 BEL 49.06
5 Henk Beukes 90 RSA 49.60
6 Andy Perezchica 85 MEX 50.19
Kogelslingeren
1 Vincent Onos 86 SAV 66.22
2 Jasper Christiaan 84 AAC 56.14
3 Sander Stok 82 AV23 54.80
4 Denzel Comenentia 95 AAC 52.74
5 Dennis Hemelaar 94 AAC 49.41
6 Martin Wijand 71 AAC 48.25
7 Dennis de Jong 82 PEC 44.79
         
Kogelstoten
1 Erik van Vreumingen 78 HGAT 19.04
2 Maarten Persoon 87 PHNS 16.83
3 Patrick Groot 80 LYCG 16.74
4 Remco Goetheer 92 RTAT 15.59
5 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 12.82
  Thierry Kruithof 91 ZNLD NM
  Dennis Hemelaar 94 AAC NM
  Rutger Smith 81 GRNG NM
         
Discuswerpen
1 Erik Cadee 85 PH 63.30
2 Maarten Persoon 87 PHNS 56.36
3 Stephan Dekker 87 ILIO 51.86
4 Roland van Zuilen 91 GOUD 51.15
5 Patrick Groot 80 LYCG 48.72
6 Ruud van Noort 88 SPTN 44.70
7 Thomas Zaw 90 GRNG 42.40
         
Verspringen
1 Bram Ruissen 90 PAC 7,00 (+0,5)
2 Yoeri Stieglis 90 PHNS 6,96 (-0,1)
3 Ingmar Vos 86 PAC 6,95 (+0,3)
4 Sander Schutjes 88 AVV 6,86 (+0,4)
5 Robin Lagrand 91 LYCG 6,61 (+0,1)
6 Robert Bervoets 93 KEIN 6,27 (+1,0)
7 Bjorn Schouten (VB) 91 SPRK 5,98 (-0,6)
8 Frank Hilberts 83 TRAS 5,84 (+1,1)
         
Speerwerpen
1 Timothy Herman 90 BEL 71.07
2 Daan Meyer 83 AV34 69.86
3 Sven Schroder 88 GER 65.77
4 Vincent van den Bosch 89 BEL 63.59
5 Mark Jonker 88 ISLA 62.24
6 Dennis Barnhoorn 91 TRAS 61.32
7 Ingmar Vos 86 PAC 58.98
8 Colin van Loon 89 ILIO 58.96

 

Vrouwen

100 meter horden
Serie 1, wind: 0,0
1 Nadine Broersen 90 SPRN 14.00
2 Remona Fransen 85 SPTN 14.41
3 Myrte Goor 89 SPRN 14.51
4 Nancy van Petersen 92 AV34 14.60
5 Marije van Hunenstijn 95 AV34 14.83
         
100 meter wheelers
Serie 1, wind: -1,3
1 Desiree Vranken (T34) 97 SWFT 22.63
2 Luna Jansen (T34) 96 SPRT 28.52
         
_-@";,1]"> 100 meter
Serie 1, wind: -1,4
1 Jamile Samuel 92 PHNS 11.84
2 Shimada Bajon 88 ATVN 12.37
3 Carola van Wagtendonk 91 AAC 12.40
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 12.64
         
Serie 2, wind: -0,4
1 Brooklyn Morris 86 USA 11.96
2 Vera Haak 95 SPRT 12.57
3 Gabriëlla Wijck 97 PHNS 12.65
4 Nancy Petersen 92 AV34 12.86
5 Alice Achterberg 86 PHNX 13.12
         
Serie 3, wind: -0,4
1 Judith Bosker 90 SPRN 12.22
2 Iris van Daalen 93 PAC 12.39
3 Meruska M Eduarda 91 RTAT 12.51
4 Josephine Gull 89 ALTS 13.71
5 Marije Smits (T42) 86 KAVH 18.13
         
Serie 4, wind: -0,8
1 Marit Dopheide 90 GRNG 11.98
2 Joyce Bongers 89 ATVN 12.61
3 Manuelle Bot 94 AV34 12.81
4 Franka Hoogeboom 85 TRAS 12.94
5 Marlou van Rhijn (T43) 91 PHNS 13.77
34 Annette Roozen (T42) 76 UTRK DNS
         
Finale, wind: -0,7
1 Jamile Samuel 92 PHNS 11.59
2 Brooklyn Morris 86 USA 11.83
  Vera van den Haak 95 SPRT DNS
  Jarmilla van Stralen 91 AV36 DNS
  Shimada Bajon 88 ATVN DNS
  Joyce Bongers 89 ATVN DNS
         
800 meter
Serie 1
1 Nikita Lierop 89 RTAT 2:14.64
2 Heleen Wildoer 94 SAV 2:14.70
3 Kim Dillen 83 EHAT 2:15.41
4 Saskia Weinans 94 AL73 2:21.42
5 Esther Platteeuw 92 SCSP 2:22.99
6 Ellen Kuiper 82 HGAT 2:23.30
         
Serie 2
1 Lonneke Derriks 87 SPTN 2:11.22
2 Liesbeth Voorthuijsen 83 HGAT 2:11.23
3 Karin Gorter 83 PHNX 2:13.65
4 Danaid Prinsen 97 AQLO 2:15.16
5 Larissa Scholten 88 HRLM 2:15.73
6 Jolien de Waard 94 GRNG 2:19.47
7 Mirthe Overkamp 94 HNZS 2:24.63
         
200 meter wheelers
Serie 1
1 Amy Siemons (T34) 85 HAC 36.45
2 Desiree Vranken (T34) 97 SWFT 38.36
3 Luna Jansen (T34) 96 SPRT 55.70
         
400 meter
Serie 1
1 Christine Bosch 85 GACH 58.47
2 Fenna van Burg 95 PH 59.86
3 Inge Bootsma 90 GRNG 60.78
4 Sanne Zwijsen 86 HLLS 60.96
5 Renee Dekkers 95 HGAT 63.20
         
Serie 2
1 Laura de Witte 95 TRAS 59.03
2 Lysanne Wilkens 94 PH 59.10
3 Marieke van der Zee 90 GRNG 59.11
4 Lianne van der Lugt 88 OL70 59.42
5 Roos-Sanne Claassen 94 NOP 61.14
         
Serie 3
1 Vera van den Haak 95 SPRT 55.84
2 Maruska C Eduarda 91 RTAT 56.89
3 Tessa Strijp 94 AV23 58.14
4 Eva Hovenkamp 96 CLMX 58.44
  Nicky van Leuveren 90 PHNS DNF
Speerwerpen
1 Mandy van der Meer 93 ILIO 46.05
2 Rianne Gorter 92 ISLA 39.40
3 Kirsten van Bokhorst 88 GACH 35.36
4 Ilona Verboom 91 HLLS 34.93
5 Maroussia Eduarda 93 RTAT 33.57
6 Myrte Goor 89 SPRN 31.59
         
Discuswerpen
1 Corinne Nugter 92 NOP 48.35
2 Pamela Kiel 91 RTAT 45.73
3 Melissa Boekelman 89 PH 45.69
4 Lianne Bruins 85 GACH 41.88
5 Elise Knetemann 80 LYCG 38.33
6 Anna Goede 91 AV23 35.82
7 Karin Prent 80 LATL 29.14
         
Polsstokhoogspringen
1 Annemieke Dunnink 80 PHNX 3.35
2 Jitske Spijker 85 DEM 3.20
  Chloe Henry 87 BEL NM
  Moniek Jansen 85 SPRN NM
  Janneke Oosterink 87 PH NM
Verspringen
1 Carola Wagtendonk 91 AAC 5,98 (+1,3)
2 Meruska M Eduarda 91 RTAT 5,77 (+3,7) - 5,68 (+0,3)
3 Valentine Kortbeek 86 PH 5,75 (+0,5)
4 Iris van Daalen 93 PAC 5,62 (+1,2)
5 Fenne Wouters 92 HLLS 5,58 (+2,0)
6 Jarmilla van Stralen 91 AV36 5,39 (+3,8)
7 Sanne Zwijsen 86 HLLS 5,14 (+4,4) - 4,93 (-0,6)
8 Suzan Verduijn (T44) 83 PHNS 4,87 (+1,5)
9 Iris Pruysen (T44) 87 HRCL 4,53 (+1,1)
10 Marije Smits (T42) 86 KAVH 3,56 (+2,4) - 3,55 (+1,0)
11 Annette Roozen (T42) 76 UTRK 3,37 (+2,9) - 3,17 (+1,4)
         
Kogelstoten
1 Melissa Boekelman 89 PH 16.43
2 Monique Jansen 78 ALTS 15.30
3 Corinne Nugter 92 NOP 14.89
4 Elise Knetemann 80 LYCG 13.60
5 Myrte Goor 89 SPRN 13.19
6 Remona Fransen 85 SPTN 12.70
7 Lianne Bruins 85 GACH 12.18
8 Nadine Broersen 90 SPRN 11.78

 

Pupillen

60 meter horden pupillen BC
Serie 1
1 Rens ten Holder 04 GACH 11.97
2 Dennis Janssen 04 GACH 12.82
3 Tom Benschop 04 GACH 13.59
4 Dani Suparmono 04 GACH 15.17
5 Florian Blankenstein 04 GACH 16.27
         
Serie 2
1 Carlijn de Bie 03 GACH 12.79
2 Meike Bakker 04 GACH 13.35
3 Sacha Dekker 03 GACH 13.44
4 Minke Blees 04 GACH 13.84
5 Rikkie Bosman 04 GACH 14.08
         
Serie 3
1 Yoram Vriezen 03 GACH 12.21
2 Flo van Raalte 03 GACH 12.3
3 Nando Keers 03 GACH 12.35
4 Lennox Betlem 03 GACH 13.25
5 Sem den Adel 03 GACH 13.61
  Daan Gudde 03 GACH DNS
         
Serie 4
1 Casper Mur 03 GACH 12.04
2 Max Veldhuizen 03 GACH 12.39
3 Miro van Wieringen 03 GACH 12.77
4 Laurens Prins 03 GACH 12.78
5 Jasper Schipper 03 GACH 15.06
         
60 meter horden pupillen A
Serie 1
1 Mella Scheffer 02 GACH 12.38
2 Mette Oosterink 02 GACH 12.68
3 Lilian Tabak 02 GACH 13.33
4 Ella Keijser 02 GACH 13.84
  Roos de Vries 02 GACH DNS
         
Serie 2
1 Xanthe Buruma 02 GACH 12.20
2 Puck Harms 02 GACH 12.60
3 Babet Tabak 02 GACH 13.07
4 Pien Scheer 02 GACH 13.87
5 Zoe Voss 02 GACH 16.21
6 Danique Eijsbouts 02 GACH 16.47
         
Serie 3
1 Koen Duikersloot 02 GACH 12.61
2 Lennert de Groot 02 GACH 12.87
3 Pepijn Weggemans 02 GACH 13.03
4 Maurits de Groot 02 GACH 13.15
5 Hesse Gobbels 02 GACH 13.28
6 Niels de Boer 02 GACH 13.79
         
Serie 4
1 Tobias van Ee 02 GACH 11.69
2 Luc Blank 02 GACH 12.60
3 Jasper van Kesteren 02 GACH 13.49
4 Remme Heuperman 02 GACH 14.47
5 Rob Dankers 02 GACH 14.95
         
Serie 5
1 Boyke Baeten 01 GACH 13.26
2 Roemer van Wijk 01 GACH 13.51
3 Eric Wolfrat 01 GACH 13.57
4 Quinten Feijen 01 GACH 13.89
5 Lucas Knecht 02 GACH 15.63
         
Serie 6
1 Kato Leusink 01 GACH 11.43
2 Otte Wienese 01 GACH 11.78
3 Roos Hersbach 01 GACH 13.62
4 Rosan de Bie 01 GACH 13.70
5 Daniek Visser 01 GACH 15.02
         
40 meter pupillen BC
Serie 1
1 Rens ten Holder 04 GACH 7.17
2 Dennis Janssen 04 GACH 7.50
3 Tom Benschop 04 GACH 8.00
4 Dani Suparmono 04 GACH 8.30
5 Florian Blankenstein 04 GACH 9.30
         
Serie 2
1 Carlijn de Bie 03 GACH 7.24
2 Sacha Dekker 03 GACH 7.37
3 Meike Bakker 04 GACH 8.14
4 Rikkie Bosman 04 GACH 8.28
5 Minke Blees 04 GACH 8.37
         
Serie 3
1 Yoram Vriezen 03 GACH 7.22
2 Flo van Raalte 03 GACH 7.31
3 Nando Keers 03 GACH 7.67
4 Lennox Betlem 03 GACH 8.09
5 Sem den Adel 03 GACH 8.23
         
Serie 4
1 Max Veldhuizen 03 GACH 7.31
2 Casper Mur 03 GACH 7.33
3 Miro van Wieringen 03 GACH 7.43
4 Laurens Prins 03 GACH 7.63
5 Jasper Schipper 03 GACH 8.30
         
60 meter pupillen A
Serie 1
1 Mella Scheffer 03 GACH 10.41
2 Mette Oosterink 03 GACH 10.73
3 Lilian Tabak 03 GACH 11.15
4 Ella Keijser 03 GACH 11.76
         
Serie 2
1 Puck Harms 02 GACH 9.98
2 Xanthe Buruma 02 GACH 10.82
3 Babet Tabak 02 GACH 10.93
4 Pien Scheer 02 GACH 11.20
5 Danique Eijsbouts 02 GACH 12.06
6 Zoe Voss 02 GACH 12.81
         
Serie 3
1 Koen Duikersloot 02 GACH 10.73
2 Pepijn Weggemans 02 GACH 10.99
3 Hesse Gobbels 02 GACH 11.03
4 Maurits de Groot 02 GACH 11.27
5 Niels de Boer 02 GACH 11.4
6 Lennert de Groot 02 GACH 11.56
         
Serie 4
1 Tobias van Ee 02 GACH 10.93
2 Luc Blank 02 GACH 11.11
3 Olivier Voschezang 02 GACH 11.65
4 Remme Heuperman 02 GACH 12.07
5 Jasper van Kesteren 02 GACH 12.08
6 Rob Dankers 02 GACH 13.29
         
Serie 5
1 Boyke Baeten 01 GACH 9.85
2 Eric Wolfrat 01 GACH 10.23
3 Quinten Feijen 01 GACH 10.56
4 Roemer van Wijk 01 GACH 10.6
5 Lucas Knecht 02 GACH 11.99
         
Serie 6
1 Otte Wienese 01 GACH 9.43
2 Kato Leusink 01 GACH 9.56
3 Rosan de Bie 01 GACH 10.44
4 Roos Hersbach 01 GACH 10.68
5 Daniek Visser 01 GACH 10.87
         
100 meter pupillen A
Serie 1
1 Otte Wienese 01 GACH 3:34.39
2 Kato Leusink 01 GACH 3:46.04
3 Rosan de Bie 01 GACH 3:55.29
4 Mella Scheffer 02 GACH 4:05.38
5 Mette Oosterink 02 GACH 4:08.93
6 Pien Scheer 02 GACH 4:14.16
7 Daniek Visser 01 GACH 4:15.19
8 Babet Tabak 02 GACH 4:22.61
9 Xanthe Buruma 02 GACH 4:26.44
10 Lilian Tabak 02 GACH 4:33.42
11 Ella Keijser 02 GACH 4:39.48
12 Danique Eijsbouts 02 GACH 4:44.24
13 Roos Hersbach 01 GACH 4:51.72
14 Zoe Voss 02 GACH 5:18.70
  Puck Harms 02 GACH DNF
         
Serie 2
1 Boyke Baeten 01 GACH 3:28.44
2 Mutalle Hille Ris Lambers 01 GACH 3:31.02
3 David Kruger 01 GACH 3:31.48
4 Tobias van Ee 02 GACH 3:33.01
5 Olivier Voschezang 02 GACH 3:33.37
6 Lars Mol 01 GACH 3:52.12
7 Koen Duikersloot 02 GACH 3:53.48
8 Quinten Feijen 01 GACH 3:58.94
9 Hesse Gobbels 02 GACH 4:00.20
10 Maurits de Groot 02 GACH 4:01.52
11 Lennert de Groot 02 GACH 4:02.41
12 Pepijn Weggemans 02 GACH 4:06.75
13 Jasper van Kesteren 02 GACH 4:07.12
14 Eric Wolfrat 01 GACH 4:07.40
15 Roemer Wijk 01 GACH 4:07.43
16 Niels de Boer 02 GACH 4:18.76
17 Lucas Knecht 02 GACH 4:22.02
  Rob Dankers 02 GACH DNF
  Luc Blank 02 GACH DNF

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG Na polsstokhoogspringen in het centrum van Utrecht gaat vandaag het NK verder op de atletiekbaan. Deelnemers succes! https://t.co/0xVtL3o5yE
KlaverbladAG We willen alle vrijwilligers ontzettend bedanken voor hun hulp zondag! Zonder jullie hadden we nooit zo'n mooie wed… https://t.co/glgW3Pinei
KlaverbladAG RT @timmiebolink: Een prima test afgelopen weekend voor het NK 5km: 8:30 bij de @KlaverbladAG 3.000m in een sterk veld.
KlaverbladAG Nog even nagenieten van de Klaverblad Arena Games 2017? Bekijk alle foto's op onze fotopagina:… https://t.co/hh6a8QYtqA
KlaverbladAG Mooie aftermovie van de Atletiekunie! https://t.co/jR1wnDVENz
KlaverbladAG Wat vonden jullie van de wedstrijd? Laat het weten via een review op Facebook https://t.co/fe7qPRCou6 en/of Google! https://t.co/MtRwpcm4bw
KlaverbladAG Op onze Facebook-pagina vind je al een aantal foto's van de Klaverblad Arena Games 2017! Er volgen er nog meer. https://t.co/phzajijEAH
KlaverbladAG Veel mooie prestaties bij de Klaverblad Arena Games vandaag! Lees het wedstrijdverslag op de website: https://t.co/AcesVjlQsH
KlaverbladAG RT @paulrmmaas: Complimenten & dank aan Arjan van Harn en iedereen die samen van de 21e @Klaverblad @KlaverbladAG een feest hebben gemaakt…
KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Het was zondag weer prijs voor @MelissaBoekelm, op de @KlaverbladAG in Hilversum. https://t.co/twug1Nmuww https://t.co/Zh

Stats Bezoekers

Today35
This month1431
Total42553

Who Is Online

2
Online

20 januari 2018