nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 waren op 7 juli. Bekijk de uitslagen.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2013

Mannen

Kogelslingeren - Mannen  
1 Mahmoud Hassan Mohamed 84 EGY 71.36  
2 Denzel Comenentia 95 AAC 68.92 6kg
3 Vincent Onos 86 SAV 66.96  
4 Dennis Hemelaar 94 AAC 57.81 6kg
5 Sander Stok 82 AV23 54.33  
6 Jim van Oostrom 93 AV23 47.05  
           
Kogelslingeren - Vrouwen  
1 Wendy Koolhaas 80 GRNG 54.18  
2 Maaike Schetters 83 EHAT 52.00  
3 Femke Hollander 83 PEC 48.72  
           
60 meter horden - Pupillen BC  
Serie 1  
1 Maaike van Kesteren 05 GACH 12.83  
2 Manon Greeve 05 GACH 12.88  
3 Lois Doornheim 05 GACH 12.90  
4 Marjolein Padt 05 GACH 13.69  
5 Sophie Voschezang 05 GACH 14.25  
6 Jeanine Gulmans 05 GACH 14.88  
           
60 meter horden - Pupillen BC  
Serie 2  
1 Daniël van Brummelen 05 GACH 11.35  
2 Lianne Wuring 05 GACH 12.73  
3 Casper Paets 05 GACH 13.33  
4 Jeremy Zijdel 05 GACH 14.09  
5 Sigrid Mur 05 GACH 14.51  
6 Amin Housaini 05 GACH 14.58  
           
60 meter horden - Pupillen BC  
Serie 3  
1 Robin Pos 04 GACH 12.09  
2 Hugo Krans 05 GACH 13.11  
3 Lukas Renaud 04 GACH 13.61  
4 Tom Benschop 04 GACH 13.62  
5 Dani Suparmono 04 GACH 13.73  
6 Florian Blankenstein 04 GACH 16.11  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 1  
1 Puck Harms 02 GACH 12.30  
2 Xanthe Buruma 02 GACH 13.12  
3 Mella Scheffer 02 GACH 13.28  
4 Babet Tabak 02 GACH 13.73  
5 Lilian Tabak 02 GACH 14.18  
6 Danique Eijsbouts 02 GACH 15.45  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 2  
1 Luc Blank 02 GACH 11.92  
2 Koen Duikersloot 02 GACH 12.00  
3 Hesse Göbbels 02 GACH 13.64  
4 Jasper van Kesteren 02 GACH 14.01  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 3  
1 Sophie Romagnoli 03 GACH 12.58  
2 Lennox Betlem 03 GACH 12.89  
3 Laurens Prins 03 GACH 13.10  
4 Sacha Dekker 03 GACH 13.29  
5 Moorle Slager 03 GACH 14.60  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 4  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 12.05  
2 Miro van Wieringen 03 GACH 12.73  
3 Jasper Schipper 03 GACH 14.26  
4 David Neidig 03 GACH 14.36  
5 Onno Krans 03 GACH 14.76  
           
40 meter - Pupillen BC  
Serie 1  
1 Maaike van Kesteren 05 GACH 7.59  
2 Lois Doornheim 05 GACH 7.74  
3 Jeanine Gulmans 05 GACH 7.79  
4 Manon Greeve 05 GACH 7.96  
5 Sophie Voschezang 02 GACH 8.31  
6 Marjolein Padt 05 GACH 8.32  
           
Serie 2  
1 Daniël van Brummelen 05 GACH 7.28  
2 Lianne Wuring 05 GACH 7.41  
3 Casper Paets 05 GACH 8.18  
4 Jeremy Zijdel 05 GACH 8.20  
5 Sigrid Mur 05 GACH 8.23  
6 Amin Housaini 05 GACH 9.23  
           
Serie 3  
1 Robin Pos 04 GACH 7.08  
2 Dani Suparmono 04 GACH 7.24  
3 Tom Benschop 04 GACH 7.70  
4 Hugo Krans 05 GACH 7.79  
5 Lukas Renaud 04 GACH 8.11  
6 Florian Blankenstein 04 GACH 8.67  
           
60 meter - Pupillen A  
Serie 1  
1 Puck Harms 02 GACH 9.35  
2 Xanthe Buruma 02 GACH 10.05  
3 Babet Tabak 02 GACH 10.06  
4 Mella Scheffer 02 GACH 10.11  
5 Lilian Tabak 02 GACH 10.56  
6 Danique Eijsbouts 02 GACH 10.73  
           
Serie 2  
1 Luc Blank 02 GACH 9.46  
2 Koen Duikersloot 02 GACH 9.84  
3 Jasper van Kesteren 02 GACH 10.29  
4 Hesse Göbbels 02 GACH 10.42  
           
Serie 3  
  Sophie Romagnoli 03 GACH 9.78  
2 Sacha Dekker 03 GACH 10.19  
3 Laurens Prins 03 GACH 10.29  
4 Lennox Betlem 03 GACH 10.38  
5 Moorle Slager 03 GACH 12.27  
           
Serie 4  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 9.41  
2 Miro van Wieringen 03 GACH 9.92  
3 David Neidig 03 GACH 10.94  
4 Jasper Schipper 03 GACH 11.11  
5 Onno Krans 03 GACH 11.7  
           
800 meter - Voorprogramma - Mannen  
Serie 1  
1 Alle Koperdraad 91 GACH 1:59.36  
2 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.98  
3 David Landman 92 GACH 2:01.06  
4 Hessel Arensman 96 TEXL 2:02.87  
5 Jelle van der Duim 97 TEXL 2:10.26  
           
Serie 2  
1 Said Hayek 80 HAC 1:57.09  
2 Michel Riemersma 86 TRTL 1:57.47  
3 Younes Chaout 95 UTRK 1:57.75  
4 Daniel de Looze 93 STBN 1:58.01  
5 Jeroen Verboom 89 PNBG 1:58.15  
  Geert Geytenbeek 89 GACH DNF  
           
Speerwerpen - Vrouwen  
1 Mandy van der Meer 93 AV36 50.39  
2 Gezelle Bernard 91 SAF 48.77  
3 Patricia Harteveld 90 CLMX 44.48  
4 Kirsten Umans 93 BEL 42.30  
5 Anne-Lique Weeren 94 HLLS 41.91  
6 Rianne Gorter 92 ISLA 40.33  
7 Lisanne Hoos 87 AV34 39.16  
8 Michelle Oud 96 SAV 38.32  
           
200 meter - Wheelers  
Serie 1 (1.4 m/s)  
1 Kenny van Weeghel 80 EHAT 25.34  
2 Stefan Rusch 93 GSEM 30.35  
3 Henk Schuiling 83 GSEM 33.15  
4 Amy Siemons 85 HAC 35.00  
5 Desiree Vranken 97 SWFT 36.36  
6 Margriet van den Broek 74 PHNS 36.73  
           
3000 meter Mannen  
1 Jeroen Engels 83 PH 8:29.14  
2 Tim Bolink 92 HLLS 8:34.61  
3 Christiaan Bosselaar 82 KAVH 8:41.63  
4 Lars Cazander 92 HLLS 8:56.87  
5 Cas Lutz 93 GACH 8:57.37  
6 Jim Rothweiler 93 KAVH 8:58.78  
7 Peter-Jan Hardenbol 91 PNBG 8:58.81  
8 Jan Berkhout 85 RHV 8:59.81  
9 Ali Mahadi Abdi 95 UNTS 9:13.01  
10 Eduard Grob 93 GACH 9:15.89  
11 Nick van der Poel 87 ILIO 9:19.89  
12 Geert Tuinstra 90 SISU 9:30.22  
13 Koen Henkes 82 2000 9:32.62  
  Milco Driessen 88 HLLS DNF  
  Messaoud Dardouri 95 ATVN DNF  
  Daan van den Ende 90 PHNS DNF  
           
Kogelstoten - Mannen  
1 Remco Goetheer 92 RTAT 17.05  
2 Tom Corstjens 85 ATOP 16.85  
3 Paul Olofsen 89 SAV 15.77  
4 Mathijs Damsteegt 95 AC61 15.49  
5 Dennis Hemelaar 94 AAC 15.04 6kg
6 Vincent Onos 86 SAV 14.10  
7 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 13.36  
8 Paul Groen 89 GACH 13.32  
9 Kay Olofsen 91 SAV 13.17  
10 Kjell Heinsius 79 SAV 13.13  
           
Polsstokhoogspringen - Vrouwen  
1 Rianna Galiart 85 LYCG 4.22  
2 Janneke Oosterink 87 PH 4.12  
3 Femke Pluim 94 AV36 3.92  
4 Eva Jaarsma 96 LYCG 3.32  
  Jitske Spijker 85 DEM NM  
           
Verspringen - Vrouwen  
1 Femke Klop 90 HLLS 5.83 +2.3m/s (5.72 +0.9m/s)
2 Chanté Samuel 96 PHNS 5.72 +2.3m/s (5.44 +1.4m/s)
3 Maren Schuermann 85 GER 5.69 +1.2m/s
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 5.68 +2.1m/s (5.45 +1.8m/s)
5 Sophie Klumper 95 PHNS 5.65 -0.2m/s
6 Joyce Swanenberg 94 HLLS 5.32 -1.0m/s
7 Myrthe van der Bruggen 93 STBN 5.08 -0.9m/s
8 Iris Pruysen 87 HRCL 5.07 +1.4m/s
9 Judith Rasch 96 GACH 5.03 +1.2m/s
10 Annette Roozen 76 UTRK 3.30 +0.0m/s
  Moniek Stijvers 89 GACH NM  
           
100 meter - Mannen  
Serie 1 (+1.3m/s)  
1 Jeff Demps 90 USA 10.40  
2 Maarten Heisen 84 CLYT 10.85  
3 Dennis Weijens 85 AV23 11.19  
4 Roben Popkema 89 GOUD 11.31  
5 Aldo Vree 97 GACH 11.61  
6 Ronald Dekker 93 HERA 11.68  
           
Serie 2 (+1.2m/s)  
1 Aaron Anderson 88 USA 10.73  
2 Paul Robers 88 AV34 10.80  
3 Marvin Douma 93 NEAV 10.98  
3 Rogier Janssen 86 KRNS 10.98  
5 Bram Teunisse 88 AV23 11.32  
6 Nick Wildoer 92 SAV 12.08  
           
Serie 3 (+0.6m/s)  
1 Marvin Bracy 93 USA 10.51  
2 Victor Strijbis 92 HERA 10.86  
3 Jurre Wildschut 96 GACH 11.37  
4 Manno Laan 93 AV34 11.57  
5 Ronald Hertog 89 RTAT 11.74  
  Pelle Rietveld 85 ILIO DQ  
           
Serie 4 (-0.2m/s)  
1 Jorén Tromp 88 NEAV 10.73  
2 Jerry Joseph 82 RTAT 10.96  
3 Rodrigo Willy Broer 96 DVTR 11.14  
4 Branco van Minnen 92 SISU 11.43  
5 Sawa Bezelev 98 ATLS 11.95  
6 Jelmar Bos 90 AM81 12.42  
           
Finale (+1.6m/s)  
1 Marvin Bracy 93 USA 10.18  
2 Jeff Demps 90 USA 10.42  
3 Aaron Anderson 88 USA 10.63  
4 Jorén Tromp 88 NEAV 10.73  
5 Paul Robers 88 AV34 10.79  
6 Maarten Heisen 84 CLYT 10.94  
           
Hoogspringen - Mannen  
1 Donte Nall 88 USA 2.25  
2 Robert Bervoets 93 KEIN 2.00  
3 Jasper Heesbeen 92 PH 2.00  
3 Tymon de Jonge 80 ILIO 2.00  
5 Hans Verheijde 90 ILIO 1.95  
6 Tieme Klinkers 86 PHNX 1.90  
6 Hidde ter Woord 95 DVTR 1.90  
6 Dave Brandhoff 95 SAV 1.90  
6 Roy van Meel 90 ILIO 1.90  
6 Martijn Praamsma 90 STBN 1.90  
           
100 meter - Vrouwen  
Serie 1 (+2.2m/s)  
1 Tiffany Townsend 89 USA 11.39  
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.92  
3 Nancy van Petersen 92 AV34 12.29  
4 Alice Achterberg 86 PHNX 12.70  
5 Putri van Marrewijk 90 RTAT 13.08  
6 Annette Roozen 76 UTRK 17.55  
           
Serie 2 (+2.5 m/s)  
1 Jamile Samuel 92 PHNS 11.82  
2 Marije van Hunenstijn 95 AV34 11.85  
3 Esther Fonville 89 STBN 12.90  
4 Sjoera Tjin A-Lim 95 SPRT 13.01  
5 Sharon Hendriks 93 AV34 15.45  
           
Serie 3 (+2.7m/s)  
1 Linda van Rossum 94 AKU 12.06  
2 Anouk Hagen 90 PH 12.15  
3 Aimee Lovers 96 NEAV 12.45  
4 Rosa de Jong 91 AV23 12.90  
5 Iris Pruysen 87 HRCL 14.59  
           
Serie 4 (+0.7m/s)  
1 Nicky van Leuveren 90 PHNS 11.96  
2 Sharda Zuurbier 91 HERA 12.65  
3 Lieke Klaver 88 SAV 12.66  
4 Jetske Touw 91 GACH 12.94  
5 Marlene van Gansewinkel 95 ATTL 15.21  
           
Finale (+0.9m/s)  
1 Tiffany Townsend 89 USA 11.37  
2 Nicky van Leuveren 90 PHNS 11.76  
3 Naomi Sedney 94 ILIO 11.98  
4 Marije van Hunenstijn 95 AV34 11.98  
5 Linda van Rossum 94 AKU 12.23  
           
Discuswerpen - Mannen  
1 Erik Cadée 84 PH 64.69  
2 Stephan Dekker 87 ILIO 54.42  
3 Mathijs Damsteegt 95 AC61 49.46 6kg
4 Thomas Zaw 90 GRNG 45.92  
5 Aiko Staudt 87 MPM 44.82  
6 Ingmar Vos 86 PAC 43.95  
7 Paul Olofsen 89 SAV 43.25  
8 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 42.00  
9 Kjell Heinsius 79 SAV 41.30  
10 Sander Stok 82 AV23 38.97  
11 Pelle Rietveld 85 ILIO 38.04  
           
100 meter - Wheelers  
Serie 1 (+0.7m/s)  
1 Amy Siemons 85 HAC 19.89  
2 Margriet van den Broek 74 PHNS 20.33  
3 Desiree Vranken 97 SWFT 20.63  
           
Serie 2 (+2.4m/s)  
1 Kenny van Weeghel 80 EHAT 14.19  
2 Stefan Rusch 93 GSEM 16.71  
3 Henk Schuiling 83 GSEM 17.69  
4 Bart Pijs 83 SPRN 18.15  
           
PIOS Kidsrun - 1000 meter - Pupillen A  
1 Olivier Vosschezang #N/A GACH 3:20.75  
2 Yoram Vriezen 03 GACH 3:28.78  
3 Koen Duikersloot 02 GACH 3:33.79  
4 Luc Blank 02 GACH 3:39.33  
5 Hesse Göbbels 02 GACH 3:49.59  
6 Casper Mur 03 GACH 3:49.62  
7 Babet Tabak 02 GACH 3:50.03  
8 Sophie Romagnoli 03 GACH 3:56.02  
9 David Neidig 03 GACH 3:58.58  
10 Jasper van Kesteren 02 GACH 4:04.79  
11 Lennox Betlem 03 GACH 4:06.98  
12 Meintje Glimmerveen 03 GACH 4:08.35  
13 Xanthe Buruma 02 GACH 4:12.88  
14 Lilian Tabak 02 GACH 4:13.58  
15 Sacha Dekker 03 GACH 4:21.09  
16 Danique Eijsbouts 02 GACH 4:22.22  
17 Meintje Glimmerveen 03 GACH 4:23.99  
18 Laurens Prins 03 GACH 4:31.51  
19 Moorle Slager 03 GACH 4:33.10  
  Onno Krans 03 GACH DNS  
  Lois Doornheim 05 GACH DNS  
           
800 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dorina Korozsi 82 ROM 2:04.93  
2 Heleen Wildoer 94 SAV 2:18.37  
3 Judi Becx 94 ATTL 2:20.41  
4 Jessie Homminga 95 GACH 2:21.86  
5 Dian van der Zande 89 GACH 2:26.68  
  Christine Bosch 85 GACH DNF  
           
Hinkstapspringen - Mannen  
Serie 1  
1 Fabian Florant 83 HGAT 16.85 +2.1m/s (16.67 +0.3m/s)
2 Tosin Oke 80 NIG 16.60 +1.1m/s
3 Roger Haitengi 83 NAM 15.92 +2.0m/s
4 Daniel Lewis 89 GBR 15.59 +1.3m/s
5 Sander Hage 85 ATTL 14.78 -1.2m/s
  Erwin Slokker 89 GACH NM  
           
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Antoon van Beek 94 PNBG 1:55.71  
2 Laurens den Ouden 87 SHRT 1:55.90  
3 David Vonk 90 GACH 1:56.75  
4 Ralf Looze 94 PHNS 1:58.18  
5 Yunis Stitan 89 NRDK 1:58.21  
6 Derrick Kazemier 92 VAV 1:58.45  
7 Nick van Tol 90 GACH 1:59.32  
  Michiel Löschner 73 GACH DNF  
           
Serie 2  
1 Vincent Hazeleger 95 TRAS 1:53.50  
2 Mattia Innocenti 92 SUI 1:55.06  
3 Sam de Vor 91 GACH 1:55.31  
4 Adil el Azzouzi 93 PHNS 1:55.80  
5 Paul Boon 88 AAC 1:57.69  
6 Joost Wieleman 95 AM81 1:57.78  
7 Aladdin Bouhania 84 DEN 2:01.71  
  Wilfred van Holst 88 GRNG DNF  
           
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.79  
2 Vivian Brandhoff 93 SAV 14.67  
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.47  
4 Lianne Bruins 85 GACH 12.29  
           
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 1 (+0.5 m/s)  
1 Chanté Samuel 96 PHNS 14.30  
2 Anouk Oosterhuis 92 ATVN 14.56  
3 Helen van Rossum 92 AKU 14.85  
4 Aimee Lovers 96 NEAV 14.97  
5 Sjoera Tjin A-Lim 95 SPRT 15.17  
           
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 2 (+0.6m/s)  
1 Nadine Broersen 90 SPRN 13.53  
2 Suzanne Williams 93 NEAV 13.57  
3 Nicole Kroonenburg 89 PHNS 13.80  
4 Anouk Vetter 93 AAC 13.95  
5 Eefje Boons 94 DVTR 13.96  
6 Nancy van Petersen 92 AV34 13.97  
           
Verspringen - Mannen  
1 Marius Kranendonk 88 AAC 7.53 +1.7m/s
2 Robert Martey 84 GHA 7.36 +0.6m/s
3 Ingmar Vos 86 PAC 7.21 +0.6m/s
4 Oleksiy Serdyuchenko 85 UKR 7.04 -1.3m/s
5 Pelle Rietveld 85 ILIO 7.01 -1.4m/s
6 Ronald Hertog 89 RTAT 6.71 +0.9m/s
7 Jelle van Kesteren 85 PH 6.69 +2.1m/s (6.55 +0.1m/s)
8 Frank Koopmans 75 PEC 6.62 +2.5m/s (6.43 +1.2m/s)
9 Filip van den Hoven 94 LYCG 6.61 +0.9m/s
  Sander Schutjes 88 AVV NM  
           
Speerwerpen - Mannen  
1 Thomas Smet 88 BEL 78.62  
2 Daan Meyer 83 AV34 72.38  
3 Timothy Herman 90 BEL 72.24  
4 Mart ten Berge 91 SPWS 68.97  
5 Leon Versluijs 86 CLMX 67.05  
6 Sven Schröder 88 GER 66.22  
7 Mark Jonker 88 ISLA 59.73  
8 Keith Beard 61 RTAT 59.32  
9 Ludo van der Plaat 83 ILIO 57.26  
10 Kay Olofsen 91 SAV 51.34  
           
110 meter horden - Mannen  
Serie 1 (+0.7m/s)  
1 Gregory Sedoc 81 AAC 13.64  
2 Andreas Martinsen 90 DEN 13.96  
3 Koen Smet 92 PHNS 13.97  
4 Stefan Nieuwland 88 CLMX 14.36  
5 Martin Kallur 91 SWE 14.66  
  Ingmar Vos 86 PAC DNS  
           
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dagmar Smid 97 AV36 59.00  
2 Putri van Marrewijk 90 RTAT 59.93  
3 Judith Rasch 96 GACH 62.05  
4 Marie Schildknecht 85 FRA 62.94  
           
Serie 2  
1 Remona Fransen 85 SPTN 57.08  
2 Christine Bosch 85 GACH 57.68  
3 Lysanne Wilkens 94 PH 59.39  
4 Marije Doddema 95 AKU 60.59  
           
Serie 3  
1 Danaïd Prinsen 97 AQLO 56.33  
2 Tessa Strijp 94 AV23 57.18  
3 Marieke van der Zee 90 GRNG 57.21  
4 Elisabeth Paulina 96 RTAT 58.17  
5 Roos-Sanne Claassen 94 NOP 59.37  
           
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Adil el Azzouzi 93 PHNS 51.28  
2 Raouf Angudi 89 LATL 51.49  
3 Timo Stam 86 PHNS 51.69  
4 Rik Hopmans 84 ASTX 52.23  
5 Dennis de Groot 83 PHNX 52.35  
           
Serie 2  
1 Jurre Kok 93 ZNLD 49.42  
2 Victor Bouwman 86 GRNG 49.74  
3 Rogier Janssen 86 KRNS 50.22  
4 Ronald Dekker 93 HERA 51.75  
5 Vincent van der Vis 90 AV34 52.14  
           
Serie 3  
1 Roel Huijsmans 96 FLDT 49.80  
2 Pascal Remminga 90 AQLO 49.97  
3 Ricardo Rivers 79 CIKO 49.98  
4 Jurre Wildschut 96 GACH 50.64  
5 Mitchell Switzer 91 USA 50.82  
6 Ingmar Vos 86 PAC 51.52  
           
Serie 4  
1 Obed Martis 87 RTAT 48.02  
2 Olaf van den Bergh 94 PH 48.94  
3 Branco van Minnen 92 SISU 49.64  
4 Martijn Bervoets 92 KEIN 49.68  
5 Kenny van Weeghel 80 EHAT 49.73  
6 Remco Bos 93 DVTR 50.97  

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG Op onze website vind je verschillende foto's van de Klaverblad Arena Games 2018! https://t.co/79NkawT1eS https://t.co/6piJtX71wj
KlaverbladAG 'Zeventien jaar oud baanrecord gesneuveld bij Klaverblad Arena Games 2018'. Het wedstrijdverslag op onze website!… https://t.co/LwoaLmiydp
KlaverbladAG RT @TopatletiekLive: Mooie actiefoto's van Erik van Leeuwen van de Klaverblad Arena Games in Hilversum. De 22e jaargang van het Nationaal B…
KlaverbladAG @TopatletiekLive Ah thanks, we waren even niet helemaal scherp :)
KlaverbladAG Alle uitslagen van de Klaverblad Arena Games 2018 vind je op https://t.co/ZcM8k2OzGM. Morgen volgt een wedstrijdverslag!
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Dagprijzen @KlaverbladAG voor @MelissaBoekelm - Kogelstoten & Ryan Mphahlele- 3000m. https://t.co/ZTpbpiYr2b
KlaverbladAG Ryan Mphalele en Melissa Boekelman winnen de dagprijzen! En daarmee sluiten we de Klaverblad Arena Games 2018 af. B… https://t.co/xTZjTw30ei
KlaverbladAG Hensley Paulina wint de 100 meter finale in 10,32 sec!
KlaverbladAG Vernon Norwood verbreekt net zijn eigen baanrecord niet, maar loopt toch een mooie 46.14 op de 400 meter!
KlaverbladAG Ryan Mphalele verbreekt het baanrecord op de 3000 meter met een tijd van 7:53.96! Nog nooit liep iemand in Hilversum deze afstand zo snel.
KlaverbladAG Prijsuitreiking van de PIOS Kids Run door @eelcotienkamp ! https://t.co/uZD6bOvs0K
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Mooie atletiek bij @KlaverbladAG ! De atleten én de supporters genieten van ideale omstandigheden voor top prestaties in…

Stats Bezoekers

Today28
This month991
Total68589

Who Is Online

1
Online

17 oktober 2018