nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 zijn op zaterdag 7 juli.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Uitslagen Klaverblad Arena Games 2013

Mannen

Kogelslingeren - Mannen  
1 Mahmoud Hassan Mohamed 84 EGY 71.36  
2 Denzel Comenentia 95 AAC 68.92 6kg
3 Vincent Onos 86 SAV 66.96  
4 Dennis Hemelaar 94 AAC 57.81 6kg
5 Sander Stok 82 AV23 54.33  
6 Jim van Oostrom 93 AV23 47.05  
           
Kogelslingeren - Vrouwen  
1 Wendy Koolhaas 80 GRNG 54.18  
2 Maaike Schetters 83 EHAT 52.00  
3 Femke Hollander 83 PEC 48.72  
           
60 meter horden - Pupillen BC  
Serie 1  
1 Maaike van Kesteren 05 GACH 12.83  
2 Manon Greeve 05 GACH 12.88  
3 Lois Doornheim 05 GACH 12.90  
4 Marjolein Padt 05 GACH 13.69  
5 Sophie Voschezang 05 GACH 14.25  
6 Jeanine Gulmans 05 GACH 14.88  
           
60 meter horden - Pupillen BC  
Serie 2  
1 Daniël van Brummelen 05 GACH 11.35  
2 Lianne Wuring 05 GACH 12.73  
3 Casper Paets 05 GACH 13.33  
4 Jeremy Zijdel 05 GACH 14.09  
5 Sigrid Mur 05 GACH 14.51  
6 Amin Housaini 05 GACH 14.58  
           
60 meter horden - Pupillen BC  
Serie 3  
1 Robin Pos 04 GACH 12.09  
2 Hugo Krans 05 GACH 13.11  
3 Lukas Renaud 04 GACH 13.61  
4 Tom Benschop 04 GACH 13.62  
5 Dani Suparmono 04 GACH 13.73  
6 Florian Blankenstein 04 GACH 16.11  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 1  
1 Puck Harms 02 GACH 12.30  
2 Xanthe Buruma 02 GACH 13.12  
3 Mella Scheffer 02 GACH 13.28  
4 Babet Tabak 02 GACH 13.73  
5 Lilian Tabak 02 GACH 14.18  
6 Danique Eijsbouts 02 GACH 15.45  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 2  
1 Luc Blank 02 GACH 11.92  
2 Koen Duikersloot 02 GACH 12.00  
3 Hesse Göbbels 02 GACH 13.64  
4 Jasper van Kesteren 02 GACH 14.01  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 3  
1 Sophie Romagnoli 03 GACH 12.58  
2 Lennox Betlem 03 GACH 12.89  
3 Laurens Prins 03 GACH 13.10  
4 Sacha Dekker 03 GACH 13.29  
5 Moorle Slager 03 GACH 14.60  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 4  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 12.05  
2 Miro van Wieringen 03 GACH 12.73  
3 Jasper Schipper 03 GACH 14.26  
4 David Neidig 03 GACH 14.36  
5 Onno Krans 03 GACH 14.76  
           
40 meter - Pupillen BC  
Serie 1  
1 Maaike van Kesteren 05 GACH 7.59  
2 Lois Doornheim 05 GACH 7.74  
3 Jeanine Gulmans 05 GACH 7.79  
4 Manon Greeve 05 GACH 7.96  
5 Sophie Voschezang 02 GACH 8.31  
6 Marjolein Padt 05 GACH 8.32  
           
Serie 2  
1 Daniël van Brummelen 05 GACH 7.28  
2 Lianne Wuring 05 GACH 7.41  
3 Casper Paets 05 GACH 8.18  
4 Jeremy Zijdel 05 GACH 8.20  
5 Sigrid Mur 05 GACH 8.23  
6 Amin Housaini 05 GACH 9.23  
           
Serie 3  
1 Robin Pos 04 GACH 7.08  
2 Dani Suparmono 04 GACH 7.24  
3 Tom Benschop 04 GACH 7.70  
4 Hugo Krans 05 GACH 7.79  
5 Lukas Renaud 04 GACH 8.11  
6 Florian Blankenstein 04 GACH 8.67  
           
60 meter - Pupillen A  
Serie 1  
1 Puck Harms 02 GACH 9.35  
2 Xanthe Buruma 02 GACH 10.05  
3 Babet Tabak 02 GACH 10.06  
4 Mella Scheffer 02 GACH 10.11  
5 Lilian Tabak 02 GACH 10.56  
6 Danique Eijsbouts 02 GACH 10.73  
           
Serie 2  
1 Luc Blank 02 GACH 9.46  
2 Koen Duikersloot 02 GACH 9.84  
3 Jasper van Kesteren 02 GACH 10.29  
4 Hesse Göbbels 02 GACH 10.42  
           
Serie 3  
  Sophie Romagnoli 03 GACH 9.78  
2 Sacha Dekker 03 GACH 10.19  
3 Laurens Prins 03 GACH 10.29  
4 Lennox Betlem 03 GACH 10.38  
5 Moorle Slager 03 GACH 12.27  
           
Serie 4  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 9.41  
2 Miro van Wieringen 03 GACH 9.92  
3 David Neidig 03 GACH 10.94  
4 Jasper Schipper 03 GACH 11.11  
5 Onno Krans 03 GACH 11.7  
           
800 meter - Voorprogramma - Mannen  
Serie 1  
1 Alle Koperdraad 91 GACH 1:59.36  
2 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.98  
3 David Landman 92 GACH 2:01.06  
4 Hessel Arensman 96 TEXL 2:02.87  
5 Jelle van der Duim 97 TEXL 2:10.26  
           
Serie 2  
1 Said Hayek 80 HAC 1:57.09  
2 Michel Riemersma 86 TRTL 1:57.47  
3 Younes Chaout 95 UTRK 1:57.75  
4 Daniel de Looze 93 STBN 1:58.01  
5 Jeroen Verboom 89 PNBG 1:58.15  
  Geert Geytenbeek 89 GACH DNF  
           
Speerwerpen - Vrouwen  
1 Mandy van der Meer 93 AV36 50.39  
2 Gezelle Bernard 91 SAF 48.77  
3 Patricia Harteveld 90 CLMX 44.48  
4 Kirsten Umans 93 BEL 42.30  
5 Anne-Lique Weeren 94 HLLS 41.91  
6 Rianne Gorter 92 ISLA 40.33  
7 Lisanne Hoos 87 AV34 39.16  
8 Michelle Oud 96 SAV 38.32  
           
200 meter - Wheelers  
Serie 1 (1.4 m/s)  
1 Kenny van Weeghel 80 EHAT 25.34  
2 Stefan Rusch 93 GSEM 30.35  
3 Henk Schuiling 83 GSEM 33.15  
4 Amy Siemons 85 HAC 35.00  
5 Desiree Vranken 97 SWFT 36.36  
6 Margriet van den Broek 74 PHNS 36.73  
           
3000 meter Mannen  
1 Jeroen Engels 83 PH 8:29.14  
2 Tim Bolink 92 HLLS 8:34.61  
3 Christiaan Bosselaar 82 KAVH 8:41.63  
4 Lars Cazander 92 HLLS 8:56.87  
5 Cas Lutz 93 GACH 8:57.37  
6 Jim Rothweiler 93 KAVH 8:58.78  
7 Peter-Jan Hardenbol 91 PNBG 8:58.81  
8 Jan Berkhout 85 RHV 8:59.81  
9 Ali Mahadi Abdi 95 UNTS 9:13.01  
10 Eduard Grob 93 GACH 9:15.89  
11 Nick van der Poel 87 ILIO 9:19.89  
12 Geert Tuinstra 90 SISU 9:30.22  
13 Koen Henkes 82 2000 9:32.62  
  Milco Driessen 88 HLLS DNF  
  Messaoud Dardouri 95 ATVN DNF  
  Daan van den Ende 90 PHNS DNF  
           
Kogelstoten - Mannen  
1 Remco Goetheer 92 RTAT 17.05  
2 Tom Corstjens 85 ATOP 16.85  
3 Paul Olofsen 89 SAV 15.77  
4 Mathijs Damsteegt 95 AC61 15.49  
5 Dennis Hemelaar 94 AAC 15.04 6kg
6 Vincent Onos 86 SAV 14.10  
7 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 13.36  
8 Paul Groen 89 GACH 13.32  
9 Kay Olofsen 91 SAV 13.17  
10 Kjell Heinsius 79 SAV 13.13  
           
Polsstokhoogspringen - Vrouwen  
1 Rianna Galiart 85 LYCG 4.22  
2 Janneke Oosterink 87 PH 4.12  
3 Femke Pluim 94 AV36 3.92  
4 Eva Jaarsma 96 LYCG 3.32  
  Jitske Spijker 85 DEM NM  
           
Verspringen - Vrouwen  
1 Femke Klop 90 HLLS 5.83 +2.3m/s (5.72 +0.9m/s)
2 Chanté Samuel 96 PHNS 5.72 +2.3m/s (5.44 +1.4m/s)
3 Maren Schuermann 85 GER 5.69 +1.2m/s
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 5.68 +2.1m/s (5.45 +1.8m/s)
5 Sophie Klumper 95 PHNS 5.65 -0.2m/s
6 Joyce Swanenberg 94 HLLS 5.32 -1.0m/s
7 Myrthe van der Bruggen 93 STBN 5.08 -0.9m/s
8 Iris Pruysen 87 HRCL 5.07 +1.4m/s
9 Judith Rasch 96 GACH 5.03 +1.2m/s
10 Annette Roozen 76 UTRK 3.30 +0.0m/s
  Moniek Stijvers 89 GACH NM  
           
100 meter - Mannen  
Serie 1 (+1.3m/s)  
1 Jeff Demps 90 USA 10.40  
2 Maarten Heisen 84 CLYT 10.85  
3 Dennis Weijens 85 AV23 11.19  
4 Roben Popkema 89 GOUD 11.31  
5 Aldo Vree 97 GACH 11.61  
6 Ronald Dekker 93 HERA 11.68  
           
Serie 2 (+1.2m/s)  
1 Aaron Anderson 88 USA 10.73  
2 Paul Robers 88 AV34 10.80  
3 Marvin Douma 93 NEAV 10.98  
3 Rogier Janssen 86 KRNS 10.98  
5 Bram Teunisse 88 AV23 11.32  
6 Nick Wildoer 92 SAV 12.08  
           
Serie 3 (+0.6m/s)  
1 Marvin Bracy 93 USA 10.51  
2 Victor Strijbis 92 HERA 10.86  
3 Jurre Wildschut 96 GACH 11.37  
4 Manno Laan 93 AV34 11.57  
5 Ronald Hertog 89 RTAT 11.74  
  Pelle Rietveld 85 ILIO DQ  
           
Serie 4 (-0.2m/s)  
1 Jorén Tromp 88 NEAV 10.73  
2 Jerry Joseph 82 RTAT 10.96  
3 Rodrigo Willy Broer 96 DVTR 11.14  
4 Branco van Minnen 92 SISU 11.43  
5 Sawa Bezelev 98 ATLS 11.95  
6 Jelmar Bos 90 AM81 12.42  
           
Finale (+1.6m/s)  
1 Marvin Bracy 93 USA 10.18  
2 Jeff Demps 90 USA 10.42  
3 Aaron Anderson 88 USA 10.63  
4 Jorén Tromp 88 NEAV 10.73  
5 Paul Robers 88 AV34 10.79  
6 Maarten Heisen 84 CLYT 10.94  
           
Hoogspringen - Mannen  
1 Donte Nall 88 USA 2.25  
2 Robert Bervoets 93 KEIN 2.00  
3 Jasper Heesbeen 92 PH 2.00  
3 Tymon de Jonge 80 ILIO 2.00  
5 Hans Verheijde 90 ILIO 1.95  
6 Tieme Klinkers 86 PHNX 1.90  
6 Hidde ter Woord 95 DVTR 1.90  
6 Dave Brandhoff 95 SAV 1.90  
6 Roy van Meel 90 ILIO 1.90  
6 Martijn Praamsma 90 STBN 1.90  
           
100 meter - Vrouwen  
Serie 1 (+2.2m/s)  
1 Tiffany Townsend 89 USA 11.39  
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.92  
3 Nancy van Petersen 92 AV34 12.29  
4 Alice Achterberg 86 PHNX 12.70  
5 Putri van Marrewijk 90 RTAT 13.08  
6 Annette Roozen 76 UTRK 17.55  
           
Serie 2 (+2.5 m/s)  
1 Jamile Samuel 92 PHNS 11.82  
2 Marije van Hunenstijn 95 AV34 11.85  
3 Esther Fonville 89 STBN 12.90  
4 Sjoera Tjin A-Lim 95 SPRT 13.01  
5 Sharon Hendriks 93 AV34 15.45  
           
Serie 3 (+2.7m/s)  
1 Linda van Rossum 94 AKU 12.06  
2 Anouk Hagen 90 PH 12.15  
3 Aimee Lovers 96 NEAV 12.45  
4 Rosa de Jong 91 AV23 12.90  
5 Iris Pruysen 87 HRCL 14.59  
           
Serie 4 (+0.7m/s)  
1 Nicky van Leuveren 90 PHNS 11.96  
2 Sharda Zuurbier 91 HERA 12.65  
3 Lieke Klaver 88 SAV 12.66  
4 Jetske Touw 91 GACH 12.94  
5 Marlene van Gansewinkel 95 ATTL 15.21  
           
Finale (+0.9m/s)  
1 Tiffany Townsend 89 USA 11.37  
2 Nicky van Leuveren 90 PHNS 11.76  
3 Naomi Sedney 94 ILIO 11.98  
4 Marije van Hunenstijn 95 AV34 11.98  
5 Linda van Rossum 94 AKU 12.23  
           
Discuswerpen - Mannen  
1 Erik Cadée 84 PH 64.69  
2 Stephan Dekker 87 ILIO 54.42  
3 Mathijs Damsteegt 95 AC61 49.46 6kg
4 Thomas Zaw 90 GRNG 45.92  
5 Aiko Staudt 87 MPM 44.82  
6 Ingmar Vos 86 PAC 43.95  
7 Paul Olofsen 89 SAV 43.25  
8 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 42.00  
9 Kjell Heinsius 79 SAV 41.30  
10 Sander Stok 82 AV23 38.97  
11 Pelle Rietveld 85 ILIO 38.04  
           
100 meter - Wheelers  
Serie 1 (+0.7m/s)  
1 Amy Siemons 85 HAC 19.89  
2 Margriet van den Broek 74 PHNS 20.33  
3 Desiree Vranken 97 SWFT 20.63  
           
Serie 2 (+2.4m/s)  
1 Kenny van Weeghel 80 EHAT 14.19  
2 Stefan Rusch 93 GSEM 16.71  
3 Henk Schuiling 83 GSEM 17.69  
4 Bart Pijs 83 SPRN 18.15  
           
PIOS Kidsrun - 1000 meter - Pupillen A  
1 Olivier Vosschezang #N/A GACH 3:20.75  
2 Yoram Vriezen 03 GACH 3:28.78  
3 Koen Duikersloot 02 GACH 3:33.79  
4 Luc Blank 02 GACH 3:39.33  
5 Hesse Göbbels 02 GACH 3:49.59  
6 Casper Mur 03 GACH 3:49.62  
7 Babet Tabak 02 GACH 3:50.03  
8 Sophie Romagnoli 03 GACH 3:56.02  
9 David Neidig 03 GACH 3:58.58  
10 Jasper van Kesteren 02 GACH 4:04.79  
11 Lennox Betlem 03 GACH 4:06.98  
12 Meintje Glimmerveen 03 GACH 4:08.35  
13 Xanthe Buruma 02 GACH 4:12.88  
14 Lilian Tabak 02 GACH 4:13.58  
15 Sacha Dekker 03 GACH 4:21.09  
16 Danique Eijsbouts 02 GACH 4:22.22  
17 Meintje Glimmerveen 03 GACH 4:23.99  
18 Laurens Prins 03 GACH 4:31.51  
19 Moorle Slager 03 GACH 4:33.10  
  Onno Krans 03 GACH DNS  
  Lois Doornheim 05 GACH DNS  
           
800 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dorina Korozsi 82 ROM 2:04.93  
2 Heleen Wildoer 94 SAV 2:18.37  
3 Judi Becx 94 ATTL 2:20.41  
4 Jessie Homminga 95 GACH 2:21.86  
5 Dian van der Zande 89 GACH 2:26.68  
  Christine Bosch 85 GACH DNF  
           
Hinkstapspringen - Mannen  
Serie 1  
1 Fabian Florant 83 HGAT 16.85 +2.1m/s (16.67 +0.3m/s)
2 Tosin Oke 80 NIG 16.60 +1.1m/s
3 Roger Haitengi 83 NAM 15.92 +2.0m/s
4 Daniel Lewis 89 GBR 15.59 +1.3m/s
5 Sander Hage 85 ATTL 14.78 -1.2m/s
  Erwin Slokker 89 GACH NM  
           
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Antoon van Beek 94 PNBG 1:55.71  
2 Laurens den Ouden 87 SHRT 1:55.90  
3 David Vonk 90 GACH 1:56.75  
4 Ralf Looze 94 PHNS 1:58.18  
5 Yunis Stitan 89 NRDK 1:58.21  
6 Derrick Kazemier 92 VAV 1:58.45  
7 Nick van Tol 90 GACH 1:59.32  
  Michiel Löschner 73 GACH DNF  
           
Serie 2  
1 Vincent Hazeleger 95 TRAS 1:53.50  
2 Mattia Innocenti 92 SUI 1:55.06  
3 Sam de Vor 91 GACH 1:55.31  
4 Adil el Azzouzi 93 PHNS 1:55.80  
5 Paul Boon 88 AAC 1:57.69  
6 Joost Wieleman 95 AM81 1:57.78  
7 Aladdin Bouhania 84 DEN 2:01.71  
  Wilfred van Holst 88 GRNG DNF  
           
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.79  
2 Vivian Brandhoff 93 SAV 14.67  
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.47  
4 Lianne Bruins 85 GACH 12.29  
           
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 1 (+0.5 m/s)  
1 Chanté Samuel 96 PHNS 14.30  
2 Anouk Oosterhuis 92 ATVN 14.56  
3 Helen van Rossum 92 AKU 14.85  
4 Aimee Lovers 96 NEAV 14.97  
5 Sjoera Tjin A-Lim 95 SPRT 15.17  
           
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 2 (+0.6m/s)  
1 Nadine Broersen 90 SPRN 13.53  
2 Suzanne Williams 93 NEAV 13.57  
3 Nicole Kroonenburg 89 PHNS 13.80  
4 Anouk Vetter 93 AAC 13.95  
5 Eefje Boons 94 DVTR 13.96  
6 Nancy van Petersen 92 AV34 13.97  
           
Verspringen - Mannen  
1 Marius Kranendonk 88 AAC 7.53 +1.7m/s
2 Robert Martey 84 GHA 7.36 +0.6m/s
3 Ingmar Vos 86 PAC 7.21 +0.6m/s
4 Oleksiy Serdyuchenko 85 UKR 7.04 -1.3m/s
5 Pelle Rietveld 85 ILIO 7.01 -1.4m/s
6 Ronald Hertog 89 RTAT 6.71 +0.9m/s
7 Jelle van Kesteren 85 PH 6.69 +2.1m/s (6.55 +0.1m/s)
8 Frank Koopmans 75 PEC 6.62 +2.5m/s (6.43 +1.2m/s)
9 Filip van den Hoven 94 LYCG 6.61 +0.9m/s
  Sander Schutjes 88 AVV NM  
           
Speerwerpen - Mannen  
1 Thomas Smet 88 BEL 78.62  
2 Daan Meyer 83 AV34 72.38  
3 Timothy Herman 90 BEL 72.24  
4 Mart ten Berge 91 SPWS 68.97  
5 Leon Versluijs 86 CLMX 67.05  
6 Sven Schröder 88 GER 66.22  
7 Mark Jonker 88 ISLA 59.73  
8 Keith Beard 61 RTAT 59.32  
9 Ludo van der Plaat 83 ILIO 57.26  
10 Kay Olofsen 91 SAV 51.34  
           
110 meter horden - Mannen  
Serie 1 (+0.7m/s)  
1 Gregory Sedoc 81 AAC 13.64  
2 Andreas Martinsen 90 DEN 13.96  
3 Koen Smet 92 PHNS 13.97  
4 Stefan Nieuwland 88 CLMX 14.36  
5 Martin Kallur 91 SWE 14.66  
  Ingmar Vos 86 PAC DNS  
           
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dagmar Smid 97 AV36 59.00  
2 Putri van Marrewijk 90 RTAT 59.93  
3 Judith Rasch 96 GACH 62.05  
4 Marie Schildknecht 85 FRA 62.94  
           
Serie 2  
1 Remona Fransen 85 SPTN 57.08  
2 Christine Bosch 85 GACH 57.68  
3 Lysanne Wilkens 94 PH 59.39  
4 Marije Doddema 95 AKU 60.59  
           
Serie 3  
1 Danaïd Prinsen 97 AQLO 56.33  
2 Tessa Strijp 94 AV23 57.18  
3 Marieke van der Zee 90 GRNG 57.21  
4 Elisabeth Paulina 96 RTAT 58.17  
5 Roos-Sanne Claassen 94 NOP 59.37  
           
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Adil el Azzouzi 93 PHNS 51.28  
2 Raouf Angudi 89 LATL 51.49  
3 Timo Stam 86 PHNS 51.69  
4 Rik Hopmans 84 ASTX 52.23  
5 Dennis de Groot 83 PHNX 52.35  
           
Serie 2  
1 Jurre Kok 93 ZNLD 49.42  
2 Victor Bouwman 86 GRNG 49.74  
3 Rogier Janssen 86 KRNS 50.22  
4 Ronald Dekker 93 HERA 51.75  
5 Vincent van der Vis 90 AV34 52.14  
           
Serie 3  
1 Roel Huijsmans 96 FLDT 49.80  
2 Pascal Remminga 90 AQLO 49.97  
3 Ricardo Rivers 79 CIKO 49.98  
4 Jurre Wildschut 96 GACH 50.64  
5 Mitchell Switzer 91 USA 50.82  
6 Ingmar Vos 86 PAC 51.52  
           
Serie 4  
1 Obed Martis 87 RTAT 48.02  
2 Olaf van den Bergh 94 PH 48.94  
3 Branco van Minnen 92 SISU 49.64  
4 Martijn Bervoets 92 KEIN 49.68  
5 Kenny van Weeghel 80 EHAT 49.73  
6 Remco Bos 93 DVTR 50.97  

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Veel EK-limieten geslecht tijdens sfeervolle 47ste @goudenspike . Nog even nagenieten? Lees de nabeschouwing via onze web…
KlaverbladAG Op zaterdag 7 juli komen Europees kampioen @AnoukVetter en @NadineBroersen ook in actie bij de Klaverblad Arena Gam… https://t.co/0ZsEE7wJve
KlaverbladAG Ook is de inschrijving inmiddels geopend, de eerste atleten hebben zich aangemeld. Inschrijven kan via… https://t.co/mu6C1WEoRX
KlaverbladAG Het voorlopige chronoloog voor de Klaverblad Arena Games 2018 is bekend! De wedstrijd begint om 16:00 uur en duurt… https://t.co/SWz1s0bKJv
KlaverbladAG RT @TerSpeckeBokaal: Stilte voor de storm. Om 11:15 uur barst het spektakel los hier @AVDeSpartaan. Volg de uitslagen live via https://t.co
KlaverbladAG Vandaag de eerste wedstrijd van het Nationaal Baancircuit: de @TerSpeckeBokaal in Lisse! Succes aan alle atleten en… https://t.co/pfniL9JOiS
KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Morgen vindt de 36e editie van de @TerSpeckeBokaal plaats op de vernieuwde accommodatie van atletiekvereniging De Spartaa…
KlaverbladAG Het programma voor de Klaverblad Arena Games 2018 is bekend! Bekijk het op onze website: https://t.co/GSaOa5gSO9
KlaverbladAG Na polsstokhoogspringen in het centrum van Utrecht gaat vandaag het NK verder op de atletiekbaan. Deelnemers succes! https://t.co/0xVtL3o5yE
KlaverbladAG We willen alle vrijwilligers ontzettend bedanken voor hun hulp zondag! Zonder jullie hadden we nooit zo'n mooie wed… https://t.co/glgW3Pinei

Stats Bezoekers

Today103
This month2025
Total55813

Who Is Online

1
Online

18 juni 2018