nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2017 waren op zondag 9 juli.
Bekijk de uitslagen en foto's.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Kogelslingeren - Mannen (7.26kg)  
1 Vincent Onos 86 SAV 65.28  
2 Sander Stok 82 AV23 59.20  
3 Jasper Christiaan 84 AAC 55.98  
4 Jim van Oostrom 93 AV23 48.96  
           
Kogelslingeren - Jongens junioren A (6kg)  
1 Denzel Comenentia 95 AAC 74.06  
           
Kogelslingeren - Vrouwen (4kg)  
1 Wendy Koolhaas 80 GRNG 59.62  
2 Maaike Schetters 83 EHAT 53.52  
3 Femke Hollander 83 PEC 52.58  
4 Gonny Mik 65 GRNG 48.18  
           
60 meter horden - Pupillen C  
Serie 1  
1 Florian Vriezen 06 GACH 11.46  
2 Noortje Wouters 06 GACH 11.67  
3 Paula Kliphuis 06 GACH 12.98  
4 Claire Voschezang 07 GACH 13.80  
5 Jochem Krans 07 GACH 14.96  
  Imme Sipma 06 GACH DNS  
           
60 meter horden - Pupillen B  
Serie 1  
1 Casper Paets 05 GACH 12.92  
2 Hugo Krans 07 GACH 13.50  
3 Sigrid Mur 05 GACH 13.90  
           
Serie 2  
1 Lois Doornheim 05 GACH 12.38  
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 13.25  
3 Marjolein Padt 05 GACH 14.10  
4 Sophie Voschezang 05 GACH 14.71  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 1  
1 Tom Benschop 04 GACH 12.60  
2 Lukas Renaud 04 GACH 13.42  
3 Dani Suparmono 04 GACH 13.46  
           
Serie 2  
1 Sophie Romagnoli 03 GACH 12.04  
2 Sacha Dekker 03 GACH 13.94  
3 Suzet Doornheim 03 GACH 14.06  
4 Anne Steenbeek 03 GACH 17.09  
           
Serie 3  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 11.26  
2 Casper Mur 03 GACH 12.29  
3 Jurre Brouwer 03 GACH 12.48  
4 Onno Krans 03 GACH 14.51  
           
40 meter - Pupillen C  
Serie 1  
1 Florian Vriezen 06 GACH 7.20  
2 Noortje Wouters 06 GACH 7.32  
3 Claire Voschezang 07 GACH 7.88  
4 Florien van Kesteren 06 GACH 8.02  
5 Paula Kliphuis 06 GACH 8.06  
6 Jochem Krans 07 GACH 9.38  
           
40 meter - Pupillen B  
Serie 1  
1 Casper Paets 05 GACH 7.71  
2 Hugo Krans 07 GACH 7.74  
3 Sigrid Mur 05 GACH 7.83  
           
Serie 2  
1 Lois Doornheim 05 GACH 7.21  
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 7.45  
3 Marjolein Padt 05 GACH 8.03  
4 Sophie Voschezang 05 GACH 8.10  
           
60 meter - Pupillen A  
Serie 1  
1 Tom Benschop 04 GACH 10.42  
2 Jurre Brouwer 03 GACH 10.55  
3 Dani Suparmono 04 GACH 10.79  
4 Lukas Renaud 04 GACH 11.09  
5 Onno Krans 03 GACH 11.72  
           
Serie 2  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 9.44  
2 Sophie Romagnoli 03 GACH 9.72  
3 Casper Mur 03 GACH 10.15  
4 Sacha Dekker 03 GACH 10.37  
5 Suzet Doornheim 03 GACH 10.61  
6 Anne Steenbeek 03 GACH 13.00  
           
Discuswerpen - Vrouwen  
1 Corinne Nugter 92 NOP 48.40  
2 Lianne Bruins 85 GACH 45.56  
3 Vivian Brandhoff 93 PHNS 44.14  
4 Wendy Koolhaas 80 GRNG 42.53  
5 Jill Emmerzaal 90 NYMG 41.57  
6 Sacha Popping 91 PEC 38.36  
7 Lieke van Velzen 87 STBN 38.09  
8 Anna Goede 91 AV23 37.45  
9 Karlien Sleper 93 ILIO 35.94  
10 Fleur van der Put 96 LATL 34.84  
           
400 meter - Mannen: Voorprogramma  
Serie 1  
1 Bas Jubels 83 PHNX 52.05  
2 Alle Koperdraad 91 GACH 52.19  
3 Dave Clemens 88 SPTN 52.62  
4 Bart Willemsen 93 AV34 54.55  
  Dennis de Groot 83 PHNX DNS  
  Sander Brugge 98 VNDM DNS  
           
Serie 2  
1 Anthony Rasmijn 91 RTAT 50.23  
2 Nick van Schagen 91 LATL 50.49  
3 Ronald Kuin 87 DVTR 50.85  
4 Vincent van der Vis 90 AV34 51.04  
5 Beer Lammers 95 FIT 52.01  
6 Timo Stam 86 PHNS 52.22  
           
3000 meter - Mannen  
1 Christiaan Bosselaar 82 KAVH 8:41.12  
2 Ralph van Houwelingen 94 PH 8:44.92  
3 Vincent Mensen 90 LATL 8:45.02  
4 Tim Bolink 92 HLLS 8:51.80  
5 Arne Mulder 90 BBL 8:55.73  
6 Bernard te Boekhorst 72 PHNX 9:00.03  
7 Wilbert van Vliet 89 VRT 9:04.35  
8 Camiel Kruiswijk 90 BAV 9:04.76  
9 Geert Tuinstra 90 SISU 9:33.87  
  Eduard Grob 93 GACH DNF  
  Michiel Löschner 76 GACH DNF  
  Lars Cazander 92 HLLS DNS  
           
Verspringen - Vrouwen  
1 Femke Klop 90 HLLS 5.97 +2.3 m/s (5.56, +0.7 m/s)
2 Chante Samuel 96 PHNS 5.56 +3.0 m/s (5.43, +0.7 m/s)
3 Elise Pelgrim 97 PH 5.56 +3.5 m/s (5.49, +1.0 m/s)
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 5.35 +2.6 m/s (5.32, +0.6 m/s)
5 Maureen Pelgrim 97 PH 5.24 +0.4 m/s
6 Myrthe van der Bruggen 93 STBN 4.99 +2.5 m/s (4.96, +1.2 m/s)
  Valentine Kortbeek 86 PH NM  
           
Kogelstoten - Mannen (7,26kg)  
1 Remco Goetheer 92 RTAT 16.87  
2 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 13.44  
3 Jasper Christiaan 84 AAC 13.13  
4 Thomas Scheffer 93 IPHS 12.80  
5 Jim van Oostrom 93 AV23 12.49  
6 Theo Danes 83 AV23 12.41  
           
Kogelstoten - Jongens junioren A (6kg)  
1 Denzel Comenentia 95 AAC 19.89  
2 Mathijs Damsteegt 95 AC61 19.51  
           
Polsstokhoogspringen - Mannen  
1 Robbert-Jan Jansen 83 PH 5.30  
2 Menno Vloon 94 LYCG 5.20  
3 Pelle Rietveld 85 ILIO 5.00  
4 Timo de Water 91 ILIO 4.80  
5 Stephen Cain 84 AUS 4.70  
           
100 meter - Mannen  
Serie 1 (-2.5 m/s)  
1 Ifrish Alberg 88 SUR 10.89 Q
2 Rogier Janssen 86 MPM 11.43  
3 Dennis de Groot 83 PHNX 11.62  
4 Stefan van Twillert 90 VTLS 11.89  
5 Beer Lammers 95 FIT 12.07  
           
Serie 2 (-2.1 m/s)  
1 Brian Mariano 85 RTAT 10.74 Q
2 Dennis Weijens 85 AV23 11.32  
3 Jeroen Witteveen 89 PHNX 11.41  
4 Rutger Bien 94 AV23 11.83  
5 Sven Koldenhof 96 AV34 12.26  
           
Serie 3 (-1.3 m/s)  
1 Jamil Hubbard 86 USA 10.83 Q
2 Paul Groen 89 GACH 11.20 q
3 Dirk-Jan Graat 91 GACH 11.57  
4 Tristan Domin 88 AL73 11.80  
5 Bart Willemsen 93 AV34 12.39  
           
Serie 4 (-2.5 m/s)  
1 Marvin Douma 93 NEAV 11.14 Q
2 Simon Blok 94 RTAT 11.31 q
3 Tom den Ouden 94 MPM 11.57  
4 Sander Brugge 98 VNDM 11.84  
5 Aldo Vree 97 GACH 11.96  
           
Finale (-1.7 m/s)  
1 Jamil Hubbard 86 USA 10.57  
2 Brian Mariano 85 RTAT 10.65  
3 Ifrish Alberg 88 SUR 10.66  
4 Marvin Douma 93 NEAV 11.05  
5 Simon Blok 94 RTAT 11.30  
  Paul Groen 89 GACH DNS  
           
Speerwerpen - Mannen  
1 Ward Melssen 93 NYMG 72.99  
2 Timothy Herman 90 BEL 72.19  
3 Jurriaan Wouters 93 HLLS 72.19  
4 Lars Timmerman 91 PH 68.43  
5 Robin Bak 92 UNTS 62.94  
6 Dennis Barnhoorn 91 TRAS 62.56  
7 Tim ten Berge 90 SPWS 61.42  
8 Thomas van Ophem 92 HYLS 58.73  
9 Theo Danes 83 AV23 48.15  
           
100 meter - Vrouwen  
Serie 1 (-1.9 m/s)  
1 Tawanna Meadows 86 USA 11.59 Q
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.85 q
3 Debbie Baltes 96 ACO 12.73  
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 12.82  
5 Putri van Marrewijk 90 RTAT 13.43  
  Suzanne Williams 93 NEAV DNS  
           
Serie 2 (-2.1 m/s)  
1 Elzette Buys 92 SAF 12.26 Q
2 Sacha van Agt 94 EHAT 12.33 q
3 Linda van Rossum 94 AKU 12.44 q
4 Nancy van Petersen 92 AV34 12.82  
5 Alice Achterberg 86 PHNX 13.04  
6 Michelle Spek 95 AV34 13.77  
           
Serie 3 (-1.6 m/s)  
1 Femke van der Meij 85 SPRN 12.19 Q
2 Miquella Lobo 94 ILIO 12.57  
3 Franka Hoogeboom 85 HYLS 12.65  
4 Rosa de Jong 91 AV23 13.09  
5 Pascale Schure 73 PHNX 13.64  
  Eefje Boons 94 DVTR DIS rule 162.2
           
Finale (-0.9 m/s)  
1 Tawanna Meadows 86 USA 11.47  
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.85  
3 Sacha van Agt 94 EHAT 12.03  
4 Elzette Buys 92 SAF 12.06  
5 Femke van der Meij 85 SPRN 12.21  
6 Linda van Rossum 94 AKU 12.34  
           
1000 meter - Pupillen A: PIOS Kids run  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 3:18.63  
2 Jurre Brouwer 03 GACH 3:33.79  
3 Florian Vriezen 06 GACH 3:34.14  
4 Sophie Romagnoli 03 GACH 3:40.44  
5 David Neidig 03 GACH 3:41.71  
6 Casper Mur 03 GACH 3:42.71  
7 Dani Suparmono 04 GACH 4:01.06  
8 Suzet Doornheim 03 GACH 4:04.26  
9 Lukas Renaud 04 GACH 4:08.92  
10 Sacha Dekker 03 GACH 4:32.10  
11 Anne Steenbeek 03 GACH 4:55.46  
12 Onno Krans 03 GACH 4:56.38  
           
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 1 (-0.8 m/s)  
1 Eefje Boons 94 DVTR 13.76  
2 Chante Samuel 96 PHNS 14.40  
3 Nancy van Petersen 92 AV34 14.48  
4 Talita Vorster 94 SAF 14.99  
5 Maaike Tjin-A-Lim 98 SPRT 15.32  
           
Serie 2 (-1.0 m/s)  
1 Sharona Bakker 90 NEAV 13.07  
2 Isabelle Pedersen 92 NOR 13.53  
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.67  
4 Suzanne Williams 93 NEAV 13.79  
5 Anouk Vetter 93 SPRN 14.14  
           
Hoogspringen - Vrouwen  
1 Sietske Noorman 91 UNTS 1.86  
2 Linda Hurkmans 97 NOVA 1.74  
3 Mathilde Bakker 95 AV23 1.74  
4 Marlies van Haaren 90 HLLS 1.71  
5 Mandy van der Eijk 94 STBN 1.60  
           
Verspringen - Mannen  
1 Ignisious Gaisah 83 PAC 7.64 +1.3 m/s
2 Damar Forbes 90 JAM 7.46 +0.4 m/s
           
110 meter horden - Mannen  
Serie 1 (-2.4 m/s)  
1 Fred Townsend 82 USA 13.87  
2 Marvin Tay 90 SWE 14.33  
3 Jules de Bont 94 PHNS 14.66  
4 Pelle Rietveld 85 ILIO 14.92  
5 Stephen Cain 84 AUS 15.12  
6 Ronald Kuin 87 DVTR 16.92  
           
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.37  
2 Vivian Brandhoff 93 PHNS 13.74  
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.61  
4 Lianne Bruins 85 GACH 12.44  
5 Dana Gunther 84 AAC 11.82  
           
Discuswerpen - Mannen (2kg)  
1 Stephan Dekker 87 ILIO 53.97  
2 Roland van Zuilen 91 GOUD 53.90  
3 Thomas Zaw 90 GRNG 46.68  
4 Etienne Orbons 92 UNTS 46.32  
5 Caspar Hattink 93 STBN 45.82  
6 Thomas Scheffer 93 IPHS 45.13  
7 Aiko Staudt 87 MPM 42.92  
8 Paul Groen 89 GACH 42.38  
9 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 41.34  
10 Jasper Christiaan 84 AAC 37.79  
           
Discuswerpen - Jongens junioren A (1,75kg)  
1 Mathijs Damsteegt 95 AC61 53.33  
2 Denzel Comenentia 95 AAC 53.01  
           
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Steve Bakker 92 SOMI 1:54.95  
2 Antoon van Beek 94 GACH 1:55.50  
3 Sam de Vor 91 GACH 1:56.15  
4 David Vonk 90 GACH 1:56.60  
5 Fenno Polderman 93 CLYT 1:58.89  
6 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.58  
7 Jeroen Verboom 89 PNBG 2:00.73  
  Michiel Löschner 76 GACH DNF  
  David Landman 92 GACH DNF  
           
Serie 2  
1 Ioan Zaizan 83 ROM 1:48.88  
2 Tarik Samar 94 MAR 1:49.10  
3 Aladdin Bouhania 84 DEN 1:50.83  
4 Tjerk Conijn 87 LYCG 1:52.97  
5 Jurjen Polderman 91 CLYT 1:54.04  
6 Adil el Azzouzi 93 PHNS 1:54.11  
7 Neal Bouterse 93 CSTR 1:56.01  
  Jaap Gerben Vellinga 94 HRRR DNF  
  Willem Dudink 90 SAV DNF  
           
800 meter - Vrouwen  
1 Dorina Koroszi 82 ROM 2:05.19  
2 Charlotte Schönbeck 84 SWE 2:06.21  
3 Manon Kruiver 88 NOVA 2:06.89  
4 Lonneke Derriks 87 SPTN 2:09.52  
5 Nikita van Lierop 89 RTAT 2:16.60  
6 Ingrid Grutters 76 ATVN 2:17.08  
7 Rosa Vermeulen 93 PHNS 2:22.68  
  Inga Michejenko 83 LTU DNF  
           
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dagmar Smid 97 AV36 58.24  
2 Suzanne Voorrips 93 GRNG 58.48  
3 Jane Bonte 89 ILIO 59.19  
4 Putri van Marrewijk 90 RTAT 61.76  
5 Janneke Berkhof 86 RTAT 61.91  
6 Michelle Spek 95 AV34 64.85  
           
Serie 2  
1 Alina Zaizan 88 ROM 54.27  
2 Sanne Verstegen 85 RTAT 54.81  
3 Femke van der Meij 85 SPRN 55.12  
4 Rebecca Rijken 93 STBN 56.70  
5 Maruska Eduarda 91 RTAT 56.72  
  Dorina Koroszi 82 ROM DNS  
           
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Jon Schouwenaar 94 STBN 49.50  
2 Remco Bos 93 DVTR 49.56  
3 Rogier Janssen 86 MPM 50.39  
4 Adil el Azzouzi 93 PHNS 51.03  
5 Ricardo Rivers 79 CIKO 51.04  
  Pelle Rietveld 85 ILIO DNS  
           
Serie 2  
1 Terence Agard 90 RTAT 46.30  
2 Rory Evans 89 GBR 46.31  
3 Obed Martis 87 RTAT 47.63  
4 Seppe Thys 92 BEL 47.87  
5 Youssef el Rhalfioui 83 PHNS 47.98  
6 Olaf van den Bergh 94 PH 48.13  
           

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG Na polsstokhoogspringen in het centrum van Utrecht gaat vandaag het NK verder op de atletiekbaan. Deelnemers succes! https://t.co/0xVtL3o5yE
KlaverbladAG We willen alle vrijwilligers ontzettend bedanken voor hun hulp zondag! Zonder jullie hadden we nooit zo'n mooie wed… https://t.co/glgW3Pinei
KlaverbladAG RT @timmiebolink: Een prima test afgelopen weekend voor het NK 5km: 8:30 bij de @KlaverbladAG 3.000m in een sterk veld.
KlaverbladAG Nog even nagenieten van de Klaverblad Arena Games 2017? Bekijk alle foto's op onze fotopagina:… https://t.co/hh6a8QYtqA
KlaverbladAG Mooie aftermovie van de Atletiekunie! https://t.co/jR1wnDVENz
KlaverbladAG Wat vonden jullie van de wedstrijd? Laat het weten via een review op Facebook https://t.co/fe7qPRCou6 en/of Google! https://t.co/MtRwpcm4bw
KlaverbladAG Op onze Facebook-pagina vind je al een aantal foto's van de Klaverblad Arena Games 2017! Er volgen er nog meer. https://t.co/phzajijEAH
KlaverbladAG Veel mooie prestaties bij de Klaverblad Arena Games vandaag! Lees het wedstrijdverslag op de website: https://t.co/AcesVjlQsH
KlaverbladAG RT @paulrmmaas: Complimenten & dank aan Arjan van Harn en iedereen die samen van de 21e @Klaverblad @KlaverbladAG een feest hebben gemaakt…
KlaverbladAG RT @Atletiekunie: Het was zondag weer prijs voor @MelissaBoekelm, op de @KlaverbladAG in Hilversum. https://t.co/twug1Nmuww https://t.co/Zh

Stats Bezoekers

Today35
This month1431
Total42553

Who Is Online

2
Online

20 januari 2018