nlenfrde
De Klaverblad Arena Games 2018 waren op 7 juli. Bekijk de uitslagen.

combilogos Balkoranje Baancircuit

Kogelslingeren - Mannen (7.26kg)  
1 Vincent Onos 86 SAV 65.28  
2 Sander Stok 82 AV23 59.20  
3 Jasper Christiaan 84 AAC 55.98  
4 Jim van Oostrom 93 AV23 48.96  
           
Kogelslingeren - Jongens junioren A (6kg)  
1 Denzel Comenentia 95 AAC 74.06  
           
Kogelslingeren - Vrouwen (4kg)  
1 Wendy Koolhaas 80 GRNG 59.62  
2 Maaike Schetters 83 EHAT 53.52  
3 Femke Hollander 83 PEC 52.58  
4 Gonny Mik 65 GRNG 48.18  
           
60 meter horden - Pupillen C  
Serie 1  
1 Florian Vriezen 06 GACH 11.46  
2 Noortje Wouters 06 GACH 11.67  
3 Paula Kliphuis 06 GACH 12.98  
4 Claire Voschezang 07 GACH 13.80  
5 Jochem Krans 07 GACH 14.96  
  Imme Sipma 06 GACH DNS  
           
60 meter horden - Pupillen B  
Serie 1  
1 Casper Paets 05 GACH 12.92  
2 Hugo Krans 07 GACH 13.50  
3 Sigrid Mur 05 GACH 13.90  
           
Serie 2  
1 Lois Doornheim 05 GACH 12.38  
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 13.25  
3 Marjolein Padt 05 GACH 14.10  
4 Sophie Voschezang 05 GACH 14.71  
           
60 meter horden - Pupillen A  
Serie 1  
1 Tom Benschop 04 GACH 12.60  
2 Lukas Renaud 04 GACH 13.42  
3 Dani Suparmono 04 GACH 13.46  
           
Serie 2  
1 Sophie Romagnoli 03 GACH 12.04  
2 Sacha Dekker 03 GACH 13.94  
3 Suzet Doornheim 03 GACH 14.06  
4 Anne Steenbeek 03 GACH 17.09  
           
Serie 3  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 11.26  
2 Casper Mur 03 GACH 12.29  
3 Jurre Brouwer 03 GACH 12.48  
4 Onno Krans 03 GACH 14.51  
           
40 meter - Pupillen C  
Serie 1  
1 Florian Vriezen 06 GACH 7.20  
2 Noortje Wouters 06 GACH 7.32  
3 Claire Voschezang 07 GACH 7.88  
4 Florien van Kesteren 06 GACH 8.02  
5 Paula Kliphuis 06 GACH 8.06  
6 Jochem Krans 07 GACH 9.38  
           
40 meter - Pupillen B  
Serie 1  
1 Casper Paets 05 GACH 7.71  
2 Hugo Krans 07 GACH 7.74  
3 Sigrid Mur 05 GACH 7.83  
           
Serie 2  
1 Lois Doornheim 05 GACH 7.21  
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 7.45  
3 Marjolein Padt 05 GACH 8.03  
4 Sophie Voschezang 05 GACH 8.10  
           
60 meter - Pupillen A  
Serie 1  
1 Tom Benschop 04 GACH 10.42  
2 Jurre Brouwer 03 GACH 10.55  
3 Dani Suparmono 04 GACH 10.79  
4 Lukas Renaud 04 GACH 11.09  
5 Onno Krans 03 GACH 11.72  
           
Serie 2  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 9.44  
2 Sophie Romagnoli 03 GACH 9.72  
3 Casper Mur 03 GACH 10.15  
4 Sacha Dekker 03 GACH 10.37  
5 Suzet Doornheim 03 GACH 10.61  
6 Anne Steenbeek 03 GACH 13.00  
           
Discuswerpen - Vrouwen  
1 Corinne Nugter 92 NOP 48.40  
2 Lianne Bruins 85 GACH 45.56  
3 Vivian Brandhoff 93 PHNS 44.14  
4 Wendy Koolhaas 80 GRNG 42.53  
5 Jill Emmerzaal 90 NYMG 41.57  
6 Sacha Popping 91 PEC 38.36  
7 Lieke van Velzen 87 STBN 38.09  
8 Anna Goede 91 AV23 37.45  
9 Karlien Sleper 93 ILIO 35.94  
10 Fleur van der Put 96 LATL 34.84  
           
400 meter - Mannen: Voorprogramma  
Serie 1  
1 Bas Jubels 83 PHNX 52.05  
2 Alle Koperdraad 91 GACH 52.19  
3 Dave Clemens 88 SPTN 52.62  
4 Bart Willemsen 93 AV34 54.55  
  Dennis de Groot 83 PHNX DNS  
  Sander Brugge 98 VNDM DNS  
           
Serie 2  
1 Anthony Rasmijn 91 RTAT 50.23  
2 Nick van Schagen 91 LATL 50.49  
3 Ronald Kuin 87 DVTR 50.85  
4 Vincent van der Vis 90 AV34 51.04  
5 Beer Lammers 95 FIT 52.01  
6 Timo Stam 86 PHNS 52.22  
           
3000 meter - Mannen  
1 Christiaan Bosselaar 82 KAVH 8:41.12  
2 Ralph van Houwelingen 94 PH 8:44.92  
3 Vincent Mensen 90 LATL 8:45.02  
4 Tim Bolink 92 HLLS 8:51.80  
5 Arne Mulder 90 BBL 8:55.73  
6 Bernard te Boekhorst 72 PHNX 9:00.03  
7 Wilbert van Vliet 89 VRT 9:04.35  
8 Camiel Kruiswijk 90 BAV 9:04.76  
9 Geert Tuinstra 90 SISU 9:33.87  
  Eduard Grob 93 GACH DNF  
  Michiel Löschner 76 GACH DNF  
  Lars Cazander 92 HLLS DNS  
           
Verspringen - Vrouwen  
1 Femke Klop 90 HLLS 5.97 +2.3 m/s (5.56, +0.7 m/s)
2 Chante Samuel 96 PHNS 5.56 +3.0 m/s (5.43, +0.7 m/s)
3 Elise Pelgrim 97 PH 5.56 +3.5 m/s (5.49, +1.0 m/s)
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 5.35 +2.6 m/s (5.32, +0.6 m/s)
5 Maureen Pelgrim 97 PH 5.24 +0.4 m/s
6 Myrthe van der Bruggen 93 STBN 4.99 +2.5 m/s (4.96, +1.2 m/s)
  Valentine Kortbeek 86 PH NM  
           
Kogelstoten - Mannen (7,26kg)  
1 Remco Goetheer 92 RTAT 16.87  
2 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 13.44  
3 Jasper Christiaan 84 AAC 13.13  
4 Thomas Scheffer 93 IPHS 12.80  
5 Jim van Oostrom 93 AV23 12.49  
6 Theo Danes 83 AV23 12.41  
           
Kogelstoten - Jongens junioren A (6kg)  
1 Denzel Comenentia 95 AAC 19.89  
2 Mathijs Damsteegt 95 AC61 19.51  
           
Polsstokhoogspringen - Mannen  
1 Robbert-Jan Jansen 83 PH 5.30  
2 Menno Vloon 94 LYCG 5.20  
3 Pelle Rietveld 85 ILIO 5.00  
4 Timo de Water 91 ILIO 4.80  
5 Stephen Cain 84 AUS 4.70  
           
100 meter - Mannen  
Serie 1 (-2.5 m/s)  
1 Ifrish Alberg 88 SUR 10.89 Q
2 Rogier Janssen 86 MPM 11.43  
3 Dennis de Groot 83 PHNX 11.62  
4 Stefan van Twillert 90 VTLS 11.89  
5 Beer Lammers 95 FIT 12.07  
           
Serie 2 (-2.1 m/s)  
1 Brian Mariano 85 RTAT 10.74 Q
2 Dennis Weijens 85 AV23 11.32  
3 Jeroen Witteveen 89 PHNX 11.41  
4 Rutger Bien 94 AV23 11.83  
5 Sven Koldenhof 96 AV34 12.26  
           
Serie 3 (-1.3 m/s)  
1 Jamil Hubbard 86 USA 10.83 Q
2 Paul Groen 89 GACH 11.20 q
3 Dirk-Jan Graat 91 GACH 11.57  
4 Tristan Domin 88 AL73 11.80  
5 Bart Willemsen 93 AV34 12.39  
           
Serie 4 (-2.5 m/s)  
1 Marvin Douma 93 NEAV 11.14 Q
2 Simon Blok 94 RTAT 11.31 q
3 Tom den Ouden 94 MPM 11.57  
4 Sander Brugge 98 VNDM 11.84  
5 Aldo Vree 97 GACH 11.96  
           
Finale (-1.7 m/s)  
1 Jamil Hubbard 86 USA 10.57  
2 Brian Mariano 85 RTAT 10.65  
3 Ifrish Alberg 88 SUR 10.66  
4 Marvin Douma 93 NEAV 11.05  
5 Simon Blok 94 RTAT 11.30  
  Paul Groen 89 GACH DNS  
           
Speerwerpen - Mannen  
1 Ward Melssen 93 NYMG 72.99  
2 Timothy Herman 90 BEL 72.19  
3 Jurriaan Wouters 93 HLLS 72.19  
4 Lars Timmerman 91 PH 68.43  
5 Robin Bak 92 UNTS 62.94  
6 Dennis Barnhoorn 91 TRAS 62.56  
7 Tim ten Berge 90 SPWS 61.42  
8 Thomas van Ophem 92 HYLS 58.73  
9 Theo Danes 83 AV23 48.15  
           
100 meter - Vrouwen  
Serie 1 (-1.9 m/s)  
1 Tawanna Meadows 86 USA 11.59 Q
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.85 q
3 Debbie Baltes 96 ACO 12.73  
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 12.82  
5 Putri van Marrewijk 90 RTAT 13.43  
  Suzanne Williams 93 NEAV DNS  
           
Serie 2 (-2.1 m/s)  
1 Elzette Buys 92 SAF 12.26 Q
2 Sacha van Agt 94 EHAT 12.33 q
3 Linda van Rossum 94 AKU 12.44 q
4 Nancy van Petersen 92 AV34 12.82  
5 Alice Achterberg 86 PHNX 13.04  
6 Michelle Spek 95 AV34 13.77  
           
Serie 3 (-1.6 m/s)  
1 Femke van der Meij 85 SPRN 12.19 Q
2 Miquella Lobo 94 ILIO 12.57  
3 Franka Hoogeboom 85 HYLS 12.65  
4 Rosa de Jong 91 AV23 13.09  
5 Pascale Schure 73 PHNX 13.64  
  Eefje Boons 94 DVTR DIS rule 162.2
           
Finale (-0.9 m/s)  
1 Tawanna Meadows 86 USA 11.47  
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.85  
3 Sacha van Agt 94 EHAT 12.03  
4 Elzette Buys 92 SAF 12.06  
5 Femke van der Meij 85 SPRN 12.21  
6 Linda van Rossum 94 AKU 12.34  
           
1000 meter - Pupillen A: PIOS Kids run  
1 Yoram Vriezen 03 GACH 3:18.63  
2 Jurre Brouwer 03 GACH 3:33.79  
3 Florian Vriezen 06 GACH 3:34.14  
4 Sophie Romagnoli 03 GACH 3:40.44  
5 David Neidig 03 GACH 3:41.71  
6 Casper Mur 03 GACH 3:42.71  
7 Dani Suparmono 04 GACH 4:01.06  
8 Suzet Doornheim 03 GACH 4:04.26  
9 Lukas Renaud 04 GACH 4:08.92  
10 Sacha Dekker 03 GACH 4:32.10  
11 Anne Steenbeek 03 GACH 4:55.46  
12 Onno Krans 03 GACH 4:56.38  
           
100 meter horden - Vrouwen  
Serie 1 (-0.8 m/s)  
1 Eefje Boons 94 DVTR 13.76  
2 Chante Samuel 96 PHNS 14.40  
3 Nancy van Petersen 92 AV34 14.48  
4 Talita Vorster 94 SAF 14.99  
5 Maaike Tjin-A-Lim 98 SPRT 15.32  
           
Serie 2 (-1.0 m/s)  
1 Sharona Bakker 90 NEAV 13.07  
2 Isabelle Pedersen 92 NOR 13.53  
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.67  
4 Suzanne Williams 93 NEAV 13.79  
5 Anouk Vetter 93 SPRN 14.14  
           
Hoogspringen - Vrouwen  
1 Sietske Noorman 91 UNTS 1.86  
2 Linda Hurkmans 97 NOVA 1.74  
3 Mathilde Bakker 95 AV23 1.74  
4 Marlies van Haaren 90 HLLS 1.71  
5 Mandy van der Eijk 94 STBN 1.60  
           
Verspringen - Mannen  
1 Ignisious Gaisah 83 PAC 7.64 +1.3 m/s
2 Damar Forbes 90 JAM 7.46 +0.4 m/s
           
110 meter horden - Mannen  
Serie 1 (-2.4 m/s)  
1 Fred Townsend 82 USA 13.87  
2 Marvin Tay 90 SWE 14.33  
3 Jules de Bont 94 PHNS 14.66  
4 Pelle Rietveld 85 ILIO 14.92  
5 Stephen Cain 84 AUS 15.12  
6 Ronald Kuin 87 DVTR 16.92  
           
Kogelstoten - Vrouwen  
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.37  
2 Vivian Brandhoff 93 PHNS 13.74  
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.61  
4 Lianne Bruins 85 GACH 12.44  
5 Dana Gunther 84 AAC 11.82  
           
Discuswerpen - Mannen (2kg)  
1 Stephan Dekker 87 ILIO 53.97  
2 Roland van Zuilen 91 GOUD 53.90  
3 Thomas Zaw 90 GRNG 46.68  
4 Etienne Orbons 92 UNTS 46.32  
5 Caspar Hattink 93 STBN 45.82  
6 Thomas Scheffer 93 IPHS 45.13  
7 Aiko Staudt 87 MPM 42.92  
8 Paul Groen 89 GACH 42.38  
9 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 41.34  
10 Jasper Christiaan 84 AAC 37.79  
           
Discuswerpen - Jongens junioren A (1,75kg)  
1 Mathijs Damsteegt 95 AC61 53.33  
2 Denzel Comenentia 95 AAC 53.01  
           
800 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Steve Bakker 92 SOMI 1:54.95  
2 Antoon van Beek 94 GACH 1:55.50  
3 Sam de Vor 91 GACH 1:56.15  
4 David Vonk 90 GACH 1:56.60  
5 Fenno Polderman 93 CLYT 1:58.89  
6 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.58  
7 Jeroen Verboom 89 PNBG 2:00.73  
  Michiel Löschner 76 GACH DNF  
  David Landman 92 GACH DNF  
           
Serie 2  
1 Ioan Zaizan 83 ROM 1:48.88  
2 Tarik Samar 94 MAR 1:49.10  
3 Aladdin Bouhania 84 DEN 1:50.83  
4 Tjerk Conijn 87 LYCG 1:52.97  
5 Jurjen Polderman 91 CLYT 1:54.04  
6 Adil el Azzouzi 93 PHNS 1:54.11  
7 Neal Bouterse 93 CSTR 1:56.01  
  Jaap Gerben Vellinga 94 HRRR DNF  
  Willem Dudink 90 SAV DNF  
           
800 meter - Vrouwen  
1 Dorina Koroszi 82 ROM 2:05.19  
2 Charlotte Schönbeck 84 SWE 2:06.21  
3 Manon Kruiver 88 NOVA 2:06.89  
4 Lonneke Derriks 87 SPTN 2:09.52  
5 Nikita van Lierop 89 RTAT 2:16.60  
6 Ingrid Grutters 76 ATVN 2:17.08  
7 Rosa Vermeulen 93 PHNS 2:22.68  
  Inga Michejenko 83 LTU DNF  
           
400 meter - Vrouwen  
Serie 1  
1 Dagmar Smid 97 AV36 58.24  
2 Suzanne Voorrips 93 GRNG 58.48  
3 Jane Bonte 89 ILIO 59.19  
4 Putri van Marrewijk 90 RTAT 61.76  
5 Janneke Berkhof 86 RTAT 61.91  
6 Michelle Spek 95 AV34 64.85  
           
Serie 2  
1 Alina Zaizan 88 ROM 54.27  
2 Sanne Verstegen 85 RTAT 54.81  
3 Femke van der Meij 85 SPRN 55.12  
4 Rebecca Rijken 93 STBN 56.70  
5 Maruska Eduarda 91 RTAT 56.72  
  Dorina Koroszi 82 ROM DNS  
           
400 meter - Mannen  
Serie 1  
1 Jon Schouwenaar 94 STBN 49.50  
2 Remco Bos 93 DVTR 49.56  
3 Rogier Janssen 86 MPM 50.39  
4 Adil el Azzouzi 93 PHNS 51.03  
5 Ricardo Rivers 79 CIKO 51.04  
  Pelle Rietveld 85 ILIO DNS  
           
Serie 2  
1 Terence Agard 90 RTAT 46.30  
2 Rory Evans 89 GBR 46.31  
3 Obed Martis 87 RTAT 47.63  
4 Seppe Thys 92 BEL 47.87  
5 Youssef el Rhalfioui 83 PHNS 47.98  
6 Olaf van den Bergh 94 PH 48.13  
           

Volg ons op Twitter

KlaverbladAG Op onze website vind je verschillende foto's van de Klaverblad Arena Games 2018! https://t.co/79NkawT1eS https://t.co/6piJtX71wj
KlaverbladAG 'Zeventien jaar oud baanrecord gesneuveld bij Klaverblad Arena Games 2018'. Het wedstrijdverslag op onze website!… https://t.co/LwoaLmiydp
KlaverbladAG RT @TopatletiekLive: Mooie actiefoto's van Erik van Leeuwen van de Klaverblad Arena Games in Hilversum. De 22e jaargang van het Nationaal B…
KlaverbladAG @TopatletiekLive Ah thanks, we waren even niet helemaal scherp :)
KlaverbladAG Alle uitslagen van de Klaverblad Arena Games 2018 vind je op https://t.co/ZcM8k2OzGM. Morgen volgt een wedstrijdverslag!
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Dagprijzen @KlaverbladAG voor @MelissaBoekelm - Kogelstoten & Ryan Mphahlele- 3000m. https://t.co/ZTpbpiYr2b
KlaverbladAG Ryan Mphalele en Melissa Boekelman winnen de dagprijzen! En daarmee sluiten we de Klaverblad Arena Games 2018 af. B… https://t.co/xTZjTw30ei
KlaverbladAG Hensley Paulina wint de 100 meter finale in 10,32 sec!
KlaverbladAG Vernon Norwood verbreekt net zijn eigen baanrecord niet, maar loopt toch een mooie 46.14 op de 400 meter!
KlaverbladAG Ryan Mphalele verbreekt het baanrecord op de 3000 meter met een tijd van 7:53.96! Nog nooit liep iemand in Hilversum deze afstand zo snel.
KlaverbladAG Prijsuitreiking van de PIOS Kids Run door @eelcotienkamp ! https://t.co/uZD6bOvs0K
KlaverbladAG RT @AtletiekLive: Mooie atletiek bij @KlaverbladAG ! De atleten én de supporters genieten van ideale omstandigheden voor top prestaties in…

Stats Bezoekers

Today28
This month991
Total68589

Who Is Online

1
Online

17 oktober 2018